SPORT

Překvapení? Nikoli. Draci "chytli" sedmičku!

4. prosince 2007, 09:52, Rejdakce
Překvapení? Nikoli. Draci "chytli" sedmičku! Mladá Boleslav / Šumperk - Jestli někteří šumperští fanoušci doufali, že jejich oblíbenci dokáží potrápit favorizovanou Mladou Boleslav, byli tito optimisté již po první třetině velice zklamáni. Hosté dokázali díky Horčičkovi srovnat v průběhu první části hry na 1:1, poté ale totálně odpadli a během tří minut inkasovali hrozivých pět branek! Zbylých 40 minut se pak dohrávalo pouze z povinnosti, kdy na každé straně padlo po jedenom gólu. Draci tak odjíždí z automobilového města poraženi vysoko 7:2. Komentář připravujeme.
26.kolo, 1.12.2007 17:00
 
BK Mladá Boleslav 7
 
HOKEJ ŠUMPERK 2003 2

Podrobnosti:
Třetiny: 6:1, 1:1, 0:0.
Branky a nahrávky: 3. Gombár (Nouza), 13. Gombár (Král), 14. Kuchejda (Rumpel), 15. Mikulík (Eiselt), 15. Král (Sedlák, Gombár), 16. Nouza (Eiselt), 39. Mikulík (Eiselt) - 10. Horčička (Antonovič), 33. Kovář (Meluzín). Rozhodčí: Pešina - Podrazil, Žídek. Vyloučení: 7:12, navíc hostující Hylák a domácí Wagenhoffer osobní trest 10 minut, domácí Bauer, Wagenhoffer a hostující Ondráček 5 minut + trest do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 1540. Střely na branku: 48:22 Průběh utkání: 1:0, 1:1, 6:1, 6:2, 7:2.
 
Ml.Boleslav: Šindelář - Bauer, Jindra, Lukáč, Macháček, Mazanec, Mocek, Wagenhoffer - Rumpel, Král, Gombár, Nouza, Mikulík, Eiselt, Gajovský, Rod, Handlovský, Sedlák, Kopecký, Kuchejda, Sýkora
 
Šumperk: Hylák (15. Tihlář) - Špelda, Galvas, Sloboda, Ondráček, Hrčka, Hajas, Šindler - Grill, Meluzín, Bařica, Kovář, Ivan, Ambruz, Horčička, Antonovič, Piluša, Matějka, Brunec, Stejskal
Komentář zápasu:
Jitka Čechová

Během první poloviny úvodní třetiny mohli diváci v mladoboleslavské Zlatopramen Aréně vidět relativně vyrovnaný hokej. Přestože maličko navrch měl už od začátku utkání domácí tým, do první velké šance se po chybě v obraně Středočechů dostal Martin Ambruz, skvělým způsobem ale zapracoval gólman Filip Šindelář. Výkony Mladoboleslavských začaly stoupat a už ve třetí minutě se z prvního gólu utkání radoval Jiří Gombár, na kterého obrana Draků jaksi pozapomněla a jemu už nedělalo velké potíže Hyláka propálit. Boleslavští byli jednoznačně na koni, stačil ale jeden jediný únik Petra Horčičky s Antonovičem a prvně jmenovaný se díky perfektní přihrávce přes dva domácí hráče svého kolegy postaral o vyrovnání.

V jedenácté minutě ovšem začala asi tříminutová gólová série Středočechů, v níž hosté nestačili ani lapat po dechu. Jedna branka z hole Sedláka sice pro kopnutí nohou uznána nebyla, ještě v téže početní výhodě ale zabodoval Jiří Gombár. A už o pár vteřin později se Boleslavští radovali znovu! Z nenápadně vyhlížející akce dokázal po objetí klece vytěžit maximum David Kuchejda. Ani ne o minutu později se červené světlo za svatyní hostí rozsvítilo opět, tentokrát si zásluhu připsal Milan Mikulík, který do klece umístil puk, o což se vteřinku před tím marně pokoušel Václav Eiselt. Trápení a naprostou bezmocnost Draků ještě více umocnil kapitán Richard Král, ranou která vyhnala Alexandra Hyláka z brankoviště. Na jeho místo nastoupil Radek Tihlář, ani ten ovšem neušel „křestu ohněm“, cejchu se mu dostalo od Tomáše Nouzy, na kterého se vzápětí na to vrhl Ondráček. Protože se ale Nouza nedal a pěsti létaly oběma směry, na trestnou lavici usedli oba.

Mladoboleslavským nedělalo problémy udržet si nátlak z úvodní třetiny a Šumperským dalo určitě hodně práce brankový nášup alespoň trochu rozdýchat. V pravidelném inhalování určitě pokračovali i v druhé dvacetiminutovce, kdy v nájezdu Gajovského s Handlovským se štěstím vypíchli puk. Jak se ale ukázalo, od pořádného brankového debaklu zachránila Draky jejich brankářská dvojka. Radek Tihlář za sebe nepustil ani jednu z mnoha vážně vypadajících střel, které na něj vyslali například útok Nouza, Mikulík a Eiselt a pokud nestačil um, zachránilo ho štěstí. Po střele Lukáče totiž zvonila horní tyčka!

Mladoboleslavským se v tomto okamžiku skutečně střelecky příliš nedařilo a nepomáhala jim ani četná vyloučení. V přesilovce 5 na 3 totiž hostující Robin Kovář snížil na 2:6 a další dvojnásobné oslabení domácích následovalo. Šumperští dali Středočechům v této situaci opravdu zabrat, o většinu šancí se ale připravili sami. Pokud začali mít nějaké naděje, bez okolků je o ně připravil v taktéž ve dvojnásobné přesilovce Milan Mikulík.

Třetí třetina už žádnou změnu stavu nepřinesla. Středočeši se rozhodli hájit svůj pětigólový náskok a povedlo se jim to na výbornou. Přes několik výpadů, díky nimž chtěli Draci skóre alespoň trochu korigovat, se zkrátka už nic nestalo. Pozadu sice nezůstávali ani Boleslavští, i jejich střely ale v nejzazším případě likvidoval Tihlář. Atrakcí poslední dvacetiminutovky se tak stala snad jen závěrečná bitka, jejíž dvěma hlavními aktéry se stal domácí Wagenhoffer a hostující Ondráček. Vzduchem létaly rukavice a helmy a nechyběla ani krev. Oba pánové za tento výstup odpochodovali pár sekund před koncem zápasu do šaten.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 5.12.2007 16:49
Titulek: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: hokejista
89
V těchto zápasech je jasně vidět jak na tom po hokejové stránce jsme.Ale to vidí všichni a nemá cenu ten trapas dále prodlužovat.
Reagovat
Datum: 5.12.2007 22:34
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: serpentik
89
Naděje umírá poslední a Prostějovu už šlapeme na paty,tak bych flintu neházel do žita. Je třeba se z chyb poučit. Žádný učený z nebe nespadl.
Reagovat
Datum: 6.12.2007 08:11
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: Ondřej Šich
90
"Naděje umírá poslední"?? Myslím, že v případě našich hojkejstů to asi moc neplatí..Připadne mi velmi vtipné, že se v Šumperk snaží prosadit ve sportu, na který výkonostně nemá. Kdyby se peníze, které se "cpou" do hokeje rozdělili do ostatních sportovních odvětví myslím, že by to šumperskému sportu pomohlo víc, než "cpát" další nehorázné peníze( minochodem nákup jednoho takového hráče, by postačil na provoz jiného klubu na celý rok) do nových hráčů, kteří sami o sobě nemůžou zlepšit úroveň našeho hokeje. Jen taková otázka (doufám, že mi někdo odpoví) kolik, že hraje za Draky šumperáků?? Fakt to nevím, ale myslím že by se dali spočítat a prstech jedné ruky. Pokud mi teda nebude stačit pouze palec...;-)
Reagovat
Datum: 6.12.2007 10:07
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: P.spk
85
113
Šumperk hokejem nodně žije a žádný jiný sport mu v diváckém zájmu nemůže konkurovat a to ani v situaci, kdy je ještě pořád poslední.
Hokej je a bude v Šumperku sportem č.1. V Šumperku se nehraje vrcholový fotbal, tenis, basketbal aj. jako v jiných městech Ol. kraje. Bez hokeje by tu nebylo atrktivního nic. Proto by se mělo usilovat, aby se Šumperk pokusil zabydlet v 1.lize tak, jako např. Třebíč, Prostějov, Beroun, Kadaň aj. a v případě sestupu si opět neklást menší cíle. Šumperk má o mnoho horší pozici, než např. vloni beznadějně poslední a dle pravidel nesestoupšivší Olomouc, kde i teď, kde je toto krajské stotisícové město druhé ve východní skupině, chodí na hokej 550 diváků na zápas. Kdyby se peníze z hokeje "rozpustily" do jiných odvětví, sice by si ostatní sporty polepšily, ale šumperská veřejnost by přišla o nejlepší zábavu ve městě.
Reagovat
Datum: 20.12.2007 08:04
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: Ondřej Šich
69
103
No právě je vidět, že se zajímáte pouze o hokej jinak by jste věděl, že jediné co ostatním klubům chybí, aby mohli hrát vyšší v některých případech i nejvyšší soutěže ve svých odvětví jsou právě finance. To, že je v Šumperku hokej č.1 to nepopírám, ale pro mě je to bohužel smutná skutečnost..A to jak tvrdíte že se v Šumperku nehraje žádný jiný sport na "vrcholové úrovni"..myslím že v hokeji je vrchol Extraliga ne?? a na tu náš hokej zdaleka, zdaleka nemá..a např. šumperští futsálisté hrají asi co??Uvědomte si, že když vy nevidíte nic jiného než hokej neznamená to, že ostatní sporty tu hrají nějáké podřadné soutěže. Proč teda nemá Šumperk stálou hráčskou základnu, která by v budoucnu mohla pomoct a podpořit šumperský hokej??Proč všichni jdou hrát radši někam jinam??Tvrdíte tady, že hokej má peníze, tak proč si tyto hráče neudrží?? A hlavně proč chtějí odejít??
Reagovat
Datum: 6.12.2007 10:13
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: P.spk
105
Ještě pane Šich odpověď na tu otázku, kdeže jsou ti naši odchovanci....no právě proto, že se tu nehraje dlouhodobě kvalitní hokej, netroufají si spojovat svou budoucnost se zdejším hokejem....proto např. naš odchovanec je majitelem konkurenční Olomouce
Reagovat
Datum: 6.12.2007 16:47
Titulek: hokej a co dál
Autor: Janáčová
85
105
Šumperský hokej potřebuje silné ekonomické zázemí,které by nebylo závislé na rozhodování z radnice.Takhle je situace,kdy nejsou peníze,ale do hokeje chce každý mluvit a přitom na to po odborné stránce ani nemá.Výsledkem je že se zdejší hokejový klub stále potácí mezi první a druhou ligou,případně na pomezí vlastního zrušení.Pak se ovšem zájemci o kvalitní hokej zde ani nehrnou a raději se Šumperku na hony vyhýbají.Snaha a lidové nadšení všech místních příznivců na změnu tohoto stavu nestačí.Musí se sehnat silný majitel (finančně),pak to již půjde samo.S tím se samozřejmě poveze i zdejší mládežnický hokej,který si za dobu své činnosti již nějaké to postavení v hokejovém mládežnickém světě vydobil.Závěrem je jen jedna možnost sehnat rychle hodně peněz.
Reagovat
Datum: 7.12.2007 14:58
Titulek: Re: hokej a co dál
Autor: Petr Matěj
79
Paní Janáčková, zdá se, že o dění v hokejovém klubu nevíte vůbec nic. Již druhou sezónu vede tým ing. Vladimír Velčovský, který bez sebemenších problémů sehnal veškeré finanční a jiné prostředky pro to, aby se v Šumperku mohla rát první liga. To, že se Šumperk potácí tam, kde se potácí, je problém hlavně zeměpisné polohy našeho města. Prvoligové kluby žijí často i díky tomu, že to nemají daleko k nějakému extraligovému týmu. Co máme my? Nejblíže Pardubice... Navíc hráči ani sami častokrát nestojí o to, dojíždět takovou dálku někde do zapadlého kouta Moravy. Takže psát něco o slabém ekonomickém zázemí, není na místě. Šumperský hokej má peněz dost.
Reagovat
Datum: 7.12.2007 15:18
Titulek: Hokejoví znalci a ti druzí
Autor: Typhoon
94
111
Je až neuvěřitelné, jak inteligentní občany má Šumperk. Někteří jak vidno na hokeji nebyli více jak dva roky, přesto vědí, co by klubu prospělo a kde je zakopaný pes. Paní Janáčová nejspíš ani neví, kdo tým trénuje ani v kolik hodin se hrají zápasy, při dotazu na hlavního sponzora by nejspíš ze sebe nevykoktala nic. Další tu mluví o tom, že klub na první ligu nemá, přitom v posledních šesti utkáních nebodoval jen s Mladou Boleslaví, která má rozpočet na extraligové úrovni, a Hradcem Králové, což je další celek, který patří k favoritům ligy. To, že se někde inkasuje během tří minut pět branek, to se stane. To, že klub ale bojuje a třeba ve středu proti Mostu zvítězil i s pouhými čtyřmi obránci, přičemž jeden z nich byl osmnáctiletý šumperský odchovanec, to už nevidí nikdo. A nejspíš nutná informace pro vás, minimum pro utkání je vždy tak šest beků, častěji se však obránců točí sedm. Musím to tu dopsat, protože tahle informace pro vás může být důležitá. Pochybuji totiž, že v mnoha případech o hokeji víte víc, než jste se dočetli v tomto článku. Nashledanou.
Reagovat
Datum: 7.12.2007 16:35
Titulek: hokej a co dál
Autor: Janáčová
96
117
Děkuji za předchozí připomínky na můj příspěvek do diskuse.K tomu bych ale ještě chtěla dodat :

- Vsetín a Třinec také nejsou v centru ČR a přesto hráli a Třinec hraje dosud extraligu.Kdyby tam nebyly prachy tak tam nikdy takový hokej neměli.

- nepiště ,že Šumperku stačí hrát se čtyřmi obránci.Byla to hra o bídě a nouzi.Kdyby byly v Šumperku peníze,tak by za Šumperk hráli třeba Kanaďané a bylo by jim naprosto jedno kde leží Pardubice.

- jak píšete,že nový sponzor má peněz dost,tak proč nenakoupí kvalitní hráče a stále se snaží udržovat při životě v první lize hráče,kteří tam nemají co dělat a hrají hru hokeji se trochu podobající.

- na Dopitu zapomeňte,ten šel za penězama,vždycky,kdyby mu trochu tlouklo srdéčko za Šumperk,tak koupil Šumperský hokej a ne Olomouc a pomáhal by tady,ale nějak se mu do Šumperka,kde je čestným občanem města nechce.Není to trochu podivné?
Reagovat
Datum: 7.12.2007 18:49
Titulek: Re: hokej a co dál
Autor: p.spk
154
No paní bez ohledu na to, zda jsou vaše připomínky trefné či nikoliv obdivuji Váš zájem o hokej......takových lidí v šumperku mnohem více a nepochybuji, že by se v šumperku pod tlakem veřejného zájmu ta 1.liga prostě hrát musela......
Reagovat
Datum: 8.12.2007 09:02
Titulek: hokej a co dál
Autor: Janáčová
70
Hokej jako hru mám ráda i když jako divačka.Ale jistě atmosféra v hledišti byla jiná když tam chodilo 6000 diváků.Nyní to není ono.Snad se to v budoucnu zlepší,ale současný stav tomu nenasvědčuje.Škoda. Věřím,že i hráčům by se jinak hrálo,kdyby byl plný dům.Pamatuji si samotného Jardu Holíka,jak chválil šumperské diváky a výborné domácí prostředí v šumperské hale pro místní HC, které by nám mohl kde kdo závidět.Jak vidíte ty doby jsou jaksi pryč.Mrzí mne to,ale zájem o hokej v Šumperku mi stále zůstal.Jinak děkuji za poklonu.
Reagovat
Datum: 8.12.2007 09:48
Titulek: Re: hokej a co dál
Autor: p.spk
129
119
Nadšení Vám neberu, ale to jste už přehnala..:-(.....kapacita šumperského, dnes už zastaralého zimního stadionu je lehce nad 3000....rekord snad padl někdy v r. 1974 při zápase čssr B- sssr B, tehdy se nás tam opravdu natlačilo snad 5000, ale to se nedalo jít ani na WC....
Reagovat
Datum: 8.12.2007 10:16
Titulek: Re: hokej a co dál
Autor: Anonym
72
136
Doba, kdy chodí zmiňované tisícovky lidí na šumperský hokej, jsou dávno fuč. Ale je to jako s národním týmem - když se mu daří (Nagano a mistrovství), jsou fanoušky i batolata, jinak o hokej nezakopne nikdo krom skalních fandů.
Pamatuju si plná hlediště cca 10 let zpět, ale od té doby se změnilo mnoho, ani vší snaha o udržení se v první lize to nezachrání...
Reagovat
Datum: 8.12.2007 16:03
Titulek: milióny nepomůžou
Autor: turtle s pukem v zubech
127
103
Když tu někdo tvrdí, že peněz je hokeji dost, tak chyba bude na ledě a ve vedení... Za milióny, co se cpou do hokeje by fotbalisté hráli v klidu II. ligu, ale když se někdo zamiluje do hokeje...
Reagovat
Datum: 8.12.2007 17:23
Titulek: kolik stoji?
Autor: hanka
72
Moc by mě zajímalo, kolik dostává šumperskej hokej grant od města.A kolik dává na ostatní sporty??? Odpoví mi někdo???
Reagovat
Datum: 8.12.2007 17:47
Titulek: Re: kolik stoji?
Autor: p.spk
85
Město Šumperk podporuje hokej a to je dobře....na druhou stranu oproti např. menšímu HB dostává od města mnohem více.....:

http://jihlavsky.denik.cz/hokej_region/20071203hokej_finance.html
Reagovat
Datum: 9.12.2007 09:37
Titulek: hokej a co dál
Autor: Janáčová
73
109
Když je tedy v Šumperském hokeji peněz dost,jak tady někteří tvrdí,tak proč nenakoupí lepší hráče,tedy hráče s lepší výkonností na ledě.Měli zrovna koupit od Vsetína celou první pětku a tu první ligu by hráli v poklidu a ne na chvostě a ještě s ostudou.Nějak se mi to ale nezdá. Ještě jsem neslyšela,že by někde kde je peněz dosti a měli na všechno,tak zárověň se ani neudrželi v první lize.Přece dnešní vrcholový sport je komerční záležitost,éra nadšenců je nenávratně pryč.Ale jestli peníze nejsou,tak je to lepší asi zabalit,prodat opět někam jinam a hrát nižší soutěže,na které snad tito hokejisté co tu jsou budou stačit.
Reagovat
Datum: 9.12.2007 10:19
Titulek: Re: hokej a co dál
Autor: p.spk
79
100
Zdravím vás a problém se sháněním hráčů je chronicky známý...nejlepší hráči jsou pod smlouvou a není koho kupovat....(když máte miliony na koupi RD, tak to ještě neznamená, že si můžete koupit jakýkoliv, který chcete-musí být na prodej).....navíc šumperk přes veškerou snahu těžko může konkurovat městům s extraligovými ambicemi typu Chomutov, Brno,HK anebo např.MB, která má podporu gigantické Škody.......ale asi největším a známým problémem je geografická poloha bez dálničního napojení..prvoligové kluby nepříliš vzdálená od extraligových snadněji seženou např. hostování hráčů, spolupráce je snadnější.....přes veškeré obtíže(nebo navzdory jim) je házení flinty do žita zbabělost....Draci mají slušné útočníky i brankáře, zásadním problémem jsou obránci....není kde brát a ti současní se spíš hodí do 2. ligy....
Reagovat
Datum: 9.12.2007 10:32
Titulek: hokej a co dál
Autor: Janáčová
96
134
Jestli jsou peníze,tak co neskusit zahraniční hráče.V minulosti,jak si i vy jistě vzpomínáte,tak Uničov měl hráče z Ruska ,nebyli drazí a hráli docela slušně.Ale pamatuji si,že v Šumperské hokejové minulosti hráli i hráči z prvoligového Zlína,Brna,Sparty i Pardubic.Třeba pan Pryl - pardubičák a bývalý reprezentant,byl opravdu nezapomenutelný. Když nastoupil v Šumperku na ledovou plochu,tak všichni hned věděli,že bude rušno a hala celá byla napjatá.Ale byli i jiní nezapomenutelní hráči.A co takhle neskusit šumperské odchovance pány Kunzovi,co jsou v Německu.Třeba by na závěr kariéra si ještě chtěli zahrát v Šumperku. Nehráli špatný hokej a v Německu to dotáhli až do reprezentace .Těch možných úvah je více.Také s těma Kanaďanama jsem to myslela docela vážně. Ale vše je o penězích a vy tvrdíte,že je jich dost,tak žádný problém.
Reagovat
Datum: 9.12.2007 11:24
Titulek: Re: hokej a co dál
Autor: p.spk
99
100
Myslím si, že ti, co pracují pro šumperský hokej nejsou amatéři a nikdo z nás jim není schopen poradit....jen dvě věci na závěr:1) hokej nefinancují jen města(jak by to mohlo vyznít), ale hlavně sponzoři....2)a hráči pro šumperk se asi hledají dnes obtížně...byl tu nedávno krátce Rus Denisov-perfekní bruslař, obránce....z rodinných důvodů se ale vrátil domů...i taková Olomouc byla v minulém roce poslední, stabilizovat hráče pro 1.ligu není hračka......možná se ale na poslední chvíli objeví nějací hráči zklamaní ze současného angažmá v jiných klubech, kteří budou chtít tady dokázat, co v nich je...
Reagovat
Datum: 10.12.2007 10:25
Titulek: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: Janáčová
103
111
Já také nikde nepíši,že lidé kolem šumperského hokeje jsou nějací amatéři,nebo,že tomu nerozumí.Jen si myslím,že když již tady peníze jsou,jak je možné ,že ta úroveň hokeje tu není.Ještě jednou to tu opakuji,základ jsou peníze.Pak je již všechno.Stačí jen pohledět na Karlovy Vary. Ještě před nedávnem se potácely ve druhé lize s výsledky jako Šumperk.A najednou do rána jsou štika extraligy LH.Nemusíte mi říkat jak si koupili prvoligovou licenci a podobně. Prostě přišly prachy,tak je hokej. A vo tom to je.Tak buď ty prachy HC Šumperk má (jeho majitel a provozovatel),nebo je nemá a pak tu diskusi tady vedeme zbytečně.A zbývá nám jen prachatým klubům jen závidět. A hrát si na to,že by to byla škoda,nebo neškoda, nebo že si to diváci zaslouží,nebo nezaslouží mít tady jeden vrcholový sport je tak leda psaní do bulvárního tisku.
Reagovat
Datum: 10.12.2007 15:08
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: Petr Matěj
108
Paní Janáčová, jde vidět, že vy se v hokeji nepohybujete a Vaše názory jsou zcela zcestné. Tipuji Vás na nějakou (a nezlobte se) účetní, která vše vidí v penězích. Nemůžete srovnávat Českou republika s Kanadou. Kanadští hokejisté, i když hrají nějakou nižší tamní ligu, si vydělají x krát více peněz, než jim může nabídnout naše republika. To samé Rusko. Ono to není tak jednoduché, vy si to představujete jako Hurvínek válku (dnes poměrně populární obrat). Navíc žádný KVALITNÍ obránce Vám nepřijde z extraligového klubu zobat z ruky jenom proto, že mu dáte peněz kolik on bude chtít. Pokud sledujete letošní situaci, kádrem prošlo již téměř 50 hráčů! myslíte, že kdyby klub neměl peníze, tak by tento počet hráčů klubem prošel? Těžko! A pokud alespoň trošičku rozumíte hokeji, jistě sama velmi dobře víte, jak uzoučký je trh s kvalitními obránci. Věřte tomu, že kdyby nějací kvalitní obránci byli k mání, již dávno by tu byli. Toť reálný pohled na věc a vy se již prosím věnujte Vaší práci a její úrovní.
Reagovat
Datum: 16.12.2007 10:36
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: Janáčová
96
145
Jak je vidět,tak místnímu hokeji rozumíte jen vy a pár vašich přátel.Ostatní raděj ať svůj názor ani neuvádí.Přesto si ještě trochu přisadím.

Do Vsetína šli asi hráči typu Beránek,Procházka,Patera,Ton,Čechmánek,Dopita a celá řada dalších, v té době vesměs repre hráčů jen a jen protože je Vsetín blízko Prahy a navíc protože v té době měli všichni tito legionáři hrozně rádi v té chvíli místní slivovici.Já mám dojem,že tam všichni tito matadoři šli za penězama a ničím jiným.Jen pan Beránek se tehdy alespoň veřejně vyjádřil,že si chce také sáhnout na titul,což by v Litvínově nebylo.A to přišel tehdy z Kanady z NHL,kde zrovna nebyl tuctovým hráčem.Proto mi neříkejte,že i když jsou peníze,tak to nejde.Problém je jinde.Buď je peněz ještě málo,což je asi tak devadesát procent celého tohoto stavu,nebo se k tomu ještě přidává neschopnost managmentu a realizačního týmu tohoto mužstva.Jinak to nevidím.A tento můj již poslední názor v této diskusi jsem si odvodila z vašich reakcí do diskuse.
Reagovat
Datum: 16.12.2007 23:02
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: Petr Matěj
83
120
Paní Janáčová, jste skutečně důmyslná, ale zkuste se prosím podívat, kde je Vsetín teď a taky si zjistěte, za jakých "podmínek" a jakým "způsobem" se tehdy Vsetín financoval. Všichni tehdejší majitelé mají problémy se zákonem. Víc netřeba dodávat.
Reagovat
Datum: 17.12.2007 09:40
Titulek: Re: Šumperský hokej a jeho úroveň
Autor: Janáčová
50
123
Já neřeším kde je dneska Vsetín,jen jsem vám chtěla tímto naznačit,že když jsou peníze,tak i v zapadlé vísce může dnes být mistr ledního hokeje.Vy mi nechcete pořád věřit,že peníze a hokej jsou spojené nádoby.A jsme u kadlubu věci.Začali jsme spolu diskutovat v okamžiku,kdy jste tvrdil,že Šumperský hokej má peněz dosti.Ale okolnosti mu jsou nepříznivé.Já jsem jenom namítla,že těch peněz je asi málo,když je místní HC tam kde je.Proto jsem vám uvedla,že když jsou peníze,tak jde všechno.Třeba i nemožné je možné.Viz třeba útěk pana Krejčíře a jeho život v zahraničí.To sem ale nepatří.Přeji Šumperskému hokeji jen samé úspěchy a hlavně také ty prachy,aby se to tu diametrálně zlepšilo(postavení v tabulce atd.).
Reagovat
Datum: 26.12.2007 16:57
Titulek: názor
Autor: P.spk
143
107
po posledních vystoupeních "našich" draků měním názor....draci nemají žádnou skutečnou chuť a vůli něco dokázat, i když si myslí, že se snaží.....když někam letí puk a drak má k němu blíže, každý divák tuší, že je větší šance, že ho získá protihráč a také to tak dopadne....a ten tradičně letitý dobrý kontakt mezi hledištěm a hráči je na bodě mrazu...drakům je jedno, že diváci je přišli podpořit....zřejmě si myslí, že diváci nesmí hráče hodnotit, jen chválit......a ještě jsem letos nezažil, že by před jakoukoliv třetinou přišli draci na led první......
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.