ZPRÁVY

Předvolební guláš v Mohelnici, ČSSD má dvě kandidátky

8. července 2014, 06:00, téma MOHELNICE, Jaroslav Kropáč
Mohelnice - Do komunálních voleb v Mohelnici se ČSSD chce zapojit hned dvěma kandidátními listinami. Zatímco první vede současný starosta Pavel Kuba, v čele nově utvořené buňky socialistů stojí Aleš Miketa, který ještě donedávna hájil barvy Věcí veřejných. Záda mu kryjí další političtí přeběhlíci.

 Matadoři mohelnické ČSSD jsou ze současné situace zoufalí. „Nová kandidátka složená panem Jeřábkem je sebevražda ČSSD v Mohelnici,“ tvrdí dlouholetý člen strany Karel Junek, který kandiduje za Kubův tým. Oranžová partaj se ve městě potýká s personálními problémy už řadu let. Naposledy se spory naplno projevily před parlamentními volbami, kdy skupina kolem bývalého člena mohelnické ČSSD Pavla Němce veřejně napadla složení krajské kandidátky.

Jedna velká rodina

Vyznat se v dění na mohelnické politické scéně není vůbec jednoduché. Řada kandidátů do komunálních voleb je totiž se svými politickými protivníky úzce spjata. „Tak například manželka šéfa nové socialistické buňky paní Jeřábková kandiduje za stranu Nezávislí, kterou zase vede bývalá starostka Hamplová,“ informoval Týden dobře informovaný zdroj. Právě Nezávislí by se členy Miketovy strany mohli tvořit budoucí radniční koalici.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 16.9.2014 18:51
Titulek: Re: Mazání příspěvků
Autor: Smyl Flek z Nohavic
Jak sis mohl přečíst v mým předchozím příspěvku, psal jsem jasně, že právo mazat příspěvky redakci rozhodně nechci nijak upírat. Já jsem ty příspěvky ani neviděl, takže nijak nehodnotím, jestli nebo proč měly nebo neměly být smazány. Já hodnotím jen ten způsob, jakým to bylo uděláno. Protože, jak jsem už řekl, v žádné internetové diskuzi se prostě nesmí nikdy stát, že by nějakej příspěvek bezestopy zmizel. V diskuzích se nemaže. Nevhodné příspěvky by měly být nahrazeny zprávou, že byly smazány. To je naprostej základ internetové etikety, to by měli znát i tady na Reji. Kdyby na ten příspěvek později někdo reagoval, tak musí být přece vidět, že tam alespoň předtím něco bylo a že to bylo smazáno. Nemluvě o tom, že mazání čehokoliv na internetu přináší i spoustu technických komplikací, jako například odkaz na příspěvek na hlavní straně Reje, po jehož kliknutí se člověk dostane na chybovou stránku, protože ten příspěvek mezitím přestal existovat. Je prostě dost důvodů pro to, aby se příspěvky nemazaly a nikde (teda skoro) se to proto nedělá.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.