ZPRÁVY

Předvolební guláš v Mohelnici, ČSSD má dvě kandidátky

8. července 2014, 06:00, téma MOHELNICE, Jaroslav Kropáč
Mohelnice - Do komunálních voleb v Mohelnici se ČSSD chce zapojit hned dvěma kandidátními listinami. Zatímco první vede současný starosta Pavel Kuba, v čele nově utvořené buňky socialistů stojí Aleš Miketa, který ještě donedávna hájil barvy Věcí veřejných. Záda mu kryjí další političtí přeběhlíci.

 Matadoři mohelnické ČSSD jsou ze současné situace zoufalí. „Nová kandidátka složená panem Jeřábkem je sebevražda ČSSD v Mohelnici,“ tvrdí dlouholetý člen strany Karel Junek, který kandiduje za Kubův tým. Oranžová partaj se ve městě potýká s personálními problémy už řadu let. Naposledy se spory naplno projevily před parlamentními volbami, kdy skupina kolem bývalého člena mohelnické ČSSD Pavla Němce veřejně napadla složení krajské kandidátky.

Jedna velká rodina

Vyznat se v dění na mohelnické politické scéně není vůbec jednoduché. Řada kandidátů do komunálních voleb je totiž se svými politickými protivníky úzce spjata. „Tak například manželka šéfa nové socialistické buňky paní Jeřábková kandiduje za stranu Nezávislí, kterou zase vede bývalá starostka Hamplová,“ informoval Týden dobře informovaný zdroj. Právě Nezávislí by se členy Miketovy strany mohli tvořit budoucí radniční koalici.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 16.9.2014 18:22
Titulek: Re: Mazání příspěvků
Autor: Anonym
Ten příspěvek jste psal Vy??
Tak utíkejte na PČR a podejte trsetní oznámení!
HAHAHAHA
Pokud tam byla pomluva, jakože určitě byla, tak je v pořádku, že to redakce smazala.
Zaregistroval jsem již několikrát, že zde byly smazány příspěvky, které velmi hrubým způsobem dehonestovaly a urážely.

DOKONCE MÁM POCIT ŽE BYLY SMAZÁNY I URÁŽKY NA PANÍ HAMPLOVOU Z MOHELNICE KVŮLI AFÉŘE, ZA KTEROU JIŽ PŘED LETY VYSOUDILA OMLUVU A NĚJAKÉ DROBNÉ...

Dokonce si myslím, že se tenkrát jednalo o zjevnou provokaci ve snaze diskreditovat jinak velmi populární a čtené zpravodajské médium.
COž se operativním zásahem redakce nepodařilo.

A mám pocit, že se nyní děje něco podobného.
Takže - REJ se chová v tomto směru velmi seriozně a jak bylo uvedeno redakcí již v záhlaví, takovéto pokusy a příspěvky budou mazány.


Díky za to a přeji redakci, aby si udržela dosavadní úroveň, díky níž je tak čtená a navštěvovaná - čehož je i tato obsáhlá diskuse dokladem.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.