ZPRÁVY

Předvolební guláš v Mohelnici, ČSSD má dvě kandidátky

8. července 2014, 06:00, téma MOHELNICE, Jaroslav Kropáč
Mohelnice - Do komunálních voleb v Mohelnici se ČSSD chce zapojit hned dvěma kandidátními listinami. Zatímco první vede současný starosta Pavel Kuba, v čele nově utvořené buňky socialistů stojí Aleš Miketa, který ještě donedávna hájil barvy Věcí veřejných. Záda mu kryjí další političtí přeběhlíci.

 Matadoři mohelnické ČSSD jsou ze současné situace zoufalí. „Nová kandidátka složená panem Jeřábkem je sebevražda ČSSD v Mohelnici,“ tvrdí dlouholetý člen strany Karel Junek, který kandiduje za Kubův tým. Oranžová partaj se ve městě potýká s personálními problémy už řadu let. Naposledy se spory naplno projevily před parlamentními volbami, kdy skupina kolem bývalého člena mohelnické ČSSD Pavla Němce veřejně napadla složení krajské kandidátky.

Jedna velká rodina

Vyznat se v dění na mohelnické politické scéně není vůbec jednoduché. Řada kandidátů do komunálních voleb je totiž se svými politickými protivníky úzce spjata. „Tak například manželka šéfa nové socialistické buňky paní Jeřábková kandiduje za stranu Nezávislí, kterou zase vede bývalá starostka Hamplová,“ informoval Týden dobře informovaný zdroj. Právě Nezávislí by se členy Miketovy strany mohli tvořit budoucí radniční koalici.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 5.9.2014 14:05
Titulek: Re: Pan Jeřábkem
Autor: Honza
A už jste dal trestní oznámení, když máte tolik důkazů, že se jedná o noži, vidličkami a tužkami ozbrojenou, vysoce klanově organizovanou a nebezpečnou skupinu osob, které ohrožují Mohelnici až tak, že budí obecný strach (lidé před nimi utíkají do svých domovů a dveře zajišťují těžkým nábytkem). Je to vaše občanská povinnost. Tak tu jen netlučte hubou a mažte honem na Generála Svobody na služebnu, ať už jsou všichni v klepetech.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnešní soutěžní nabídka přináší šanci na volný vstup do muzea nebo na tak trošku jiný zábřežský ples. Oboje pořadatelé nabízejí formou volných vstupenek, které nám do soutěže věnovali. Stačí se zúčastnit a „pohlídat si“ oznámení o výhře. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka č. 1: (Riflový bál, KD Zábřeh, 7. 2., dvě dvojvstupenky)

Ze kterého města pochází kapela Team Revival založená v roce 2015?
1a) Znojmo
1b) Tábor
1c) Ústí nad Labem

Soutěžní otázka č. 2: (Herna plná přírody, Muzejíčko VM v Šumperku, únor – květen, dvě vstupenky):
Na nové interaktivní výstavě mohou návštěvníci určit přibližné stáří stromů podle:
2a) kůry
2b) listí
2c) letokruhů

Odpovědi posílejte do pátku jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě podle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Po jedné vstupence na divadelní premiéru, konanou 8. února v Divadle Šumperk, vyhrávají Martin Kulhaj ze Šumperka a Marcela Krmicková ze Sudkova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně divadla, kde budou zároveň zarezervována vedlejší sedadla pro případné dokoupení vstupenky pro vašeho společníka nebo společnici.