ZPRÁVY

Předváděcí akce skončila trapasem, zloděj ukradl organizátorům kolo

15. září 2014, 15:00, jak
Mohelnice - Scéna jako z bláznivé komedie se v neděli 7. září odehrála v prostorách mohelnického autokempu, kde probíhala předváděcí akce jízdních kol. Jeden z přihlížejících zvědavců totiž přímo před zraky pořadatelů nasedl na speciální závodní bicykl a během několika vteřin s ním zmizel. Hodnota ukradeného kola byla podle pořadatelů akce téměř rovna ceně zánovního auta.
 „Pachatel odcizením bicyklu způsobil škodu za 155 tisíc korun,“ uvedl mluvčí šumperské policie Josef Bednařík. Drzý chmaták pořadatele předváděčky přesvědčil, že má o bicykl vážný zájem a vyžadoval zkušební jízdu. Z té se ovšem nevrátil. „Případem se zabýváme kvůli spáchání trestného činu krádež,“ dodává Bednařík. Zloděj odjel na závodním speciálu značky Specialized. Jedná se o jeden z nejdražších modelů, který firma vyrábí.

Drzost zlodějů nezná mezí

Podobně si vloni počínal mladý muž v Olomouci, který se postupně vypracoval v obávaného fantoma všech tamních cykloprodejců. V několika případech přesvědčil obchodníky, že má vážný zájem o koupi kola, které zaplatí hned poté, co mu bude umožněna krátká zkušební jízda. Z projížďky však cestu zpátky nikdy nenašel, zklamaným obchodníkům zbyly jen oči pro pláč a škoda za několik desítek tisíc korun.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 15.9.2014 18:21
Titulek: ano
Autor: Dušan Masár
27
Mohelnice v plné parádě, město zlodějů a podvodníků.
Reagovat
Datum: 18.9.2014 09:24
Titulek: Re: ano
Autor: Roman Pobucký
21
A kdeže to nejsou?
Reagovat
Datum: 16.9.2014 07:09
Titulek: Bez titulku
Autor: Martin H.
21
jedno z nejdrazsich, ktera znacka prodava rozhodne neni, kdyby sedl na jakykoliv zavodni S-works, tak jede domu na kole kolem 200, ci pres 200k Kc. Kazdopadne corkarovi preji brzy zlamane nohy a rozbitou hubu a kolo navracene majiteli!
Reagovat
Datum: 16.9.2014 13:09
Titulek: Dejte si do prodejny kameru
Autor: Grifit
19
A pak vyvěste fotku zloděje do výlohy. To se budou dít věci!
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).