KULTURA

Před U2 zahrají v Šumperku i Roxette

16. srpna 2009, 00:00, Dům Kultury Šumperk
Šumperk - Fanouškům irské státotvorné skupiny U2, kteří nesehnali vstupenku na některý z koncertů jejich současného světového turné, nabídne náplast na zklamanou hudební duši šumperský Dům kultury. V pátek 21. srpna pořádá koncert skupiny U2 revival. Bratislavská napodobenina Bonovy party vystoupí společně s dalšími slavnými soubory.
"Vedle U2 ocení fajnšmekři jistě i vynikající revivalovou kapelu Pearl Jam z Opavy, která věrně přehrává slavné hity této grunge legendy ze Seattlu. Pearl Jam revival vybírají písně hlavně z debutového alba Ten," podotkl dramaturg šumperského kulturáku Ondřej Polák.


Foto Roxette revival (Zlatý voči) : Martin Polách
 

Dalším účinkujícím budou švédští popoví hitmakeři Roxette v podání revivalu z Prahy. "A na úplný závěr dáme prostor lidovější zábavě s hity české skupiny Kabát. Hrát bude formace Waťák, která patří mezi nejlepší kábátovské revivaly. Dlouhá série zpěvných hitů bude znít do té doby, dokud se lidi budou bavit, Waťák má totiž v repertoáru přes stovku písní," připomněl Polák.
 

Foto Roxette revival (Zlatý voči) : Martin Polách

Všechny čtyři kapely (skupiny) vystoupí na akci s názvem Revival invaze, která proběhne symbolicky v pátek 21. srpna na Pavlínině dvoře v Šumperku od 19 hodin. V případě nepříznivého počasí se akce přesune do velkého sálu DK. Vstupenky se již prodávají v předprodeji za 120 korun.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DIVADLO ZADARMO

Hrajte s REJEM o 2krát 2 vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména dvou čtenářů, kteří půjdou na představení zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo hraje v šumperské inscenaci Ďábel proti bohu postavu Bobliga?

A) Petr Král
B) Petr Komínek
C) Petr

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii ZIMNÍ RADOVÁNKY PATA A MATA, kterou promítá šumperské kino Oko 20. prosince, vyhráli Jiří Motyka z Hrabenova, Katina Korbarová z Rapotína a Iva Mikešková z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina Oko Šumperk.