SPORT

Přebor škol v orientačním běhu

21. října 2009, 12:42, téma ORIENTAČNÍ BĚH, rejdakce
Přebor škol v orientačním běhu Šumperk - V úterý 20. října uspořádala Severka a Klub vytrvalostních sportů Šumperk Přebor škol v orientačním běhu. Závodníci ze šumperských i okolních škol se sešli před 6. ZŠ v Šumperku.
Vítězné školní kolektivy mají možnost postoupit až na úroveň celostátního finále. Vítěz celostátního finále má možnost účasti na mezinárodním přeboru škol.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.10.2009 05:53
Titulek: Bez titulku
Autor: Miroslav
43
Opět škoda, že se tady neobjeví dopředu zpráva o podobých akcích. Konkrétně na tohle bych se rád zašel podívat a nevěděl jsem o tom.
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).