SPORT

Přebor škol v orientačním běhu

21. října 2009, 12:42, téma ORIENTAČNÍ BĚH, rejdakce
Přebor škol v orientačním běhu Šumperk - V úterý 20. října uspořádala Severka a Klub vytrvalostních sportů Šumperk Přebor škol v orientačním běhu. Závodníci ze šumperských i okolních škol se sešli před 6. ZŠ v Šumperku.
Vítězné školní kolektivy mají možnost postoupit až na úroveň celostátního finále. Vítěz celostátního finále má možnost účasti na mezinárodním přeboru škol.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.10.2009 05:53
Titulek: Bez titulku
Autor: Miroslav
61
Opět škoda, že se tady neobjeví dopředu zpráva o podobých akcích. Konkrétně na tohle bych se rád zašel podívat a nevěděl jsem o tom.
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.