SPORT

Přebor škol v orientačním běhu

21. října 2009, 12:42, téma ORIENTAČNÍ BĚH, rejdakce
Přebor škol v orientačním běhu Šumperk - V úterý 20. října uspořádala Severka a Klub vytrvalostních sportů Šumperk Přebor škol v orientačním běhu. Závodníci ze šumperských i okolních škol se sešli před 6. ZŠ v Šumperku.
Vítězné školní kolektivy mají možnost postoupit až na úroveň celostátního finále. Vítěz celostátního finále má možnost účasti na mezinárodním přeboru škol.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 22.10.2009 05:53
Titulek: Bez titulku
Autor: Miroslav
33
Opět škoda, že se tady neobjeví dopředu zpráva o podobých akcích. Konkrétně na tohle bych se rád zašel podívat a nevěděl jsem o tom.
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.