ZPRAVODAJSTVÍ

Pražírna kávy v Šumperku nabízí kvalitní kávu pro Vás i Vaši společnost!

28. února 2018, 06:00, redakce, placená reklama
Pražírna kávy v Šumperku nabízí kvalitní kávu pro Vás i Vaši společnost! Hledáte způsob, jak potěšit sebe i své blízké? Jak motivovat zaměstnance k lepším výkonům nebo dát najevo svým zákazníkům, že si jich ceníte? Dopřejte jim lahodnou kávu od Kávomilky, kde je každé zrnko vybíráno s vysokou pečlivostí a praženo s láskou, jež se odráží v její výjimečné vůni a chuti!

Můj příběh


Ačkoliv jsem člověk, který se jen nerad vrací do minulosti, pravdou je, že nebýt několika klopýtnutí a nejednoho pádu, nebyla bych tam, kde jsem dnes a neplnila bych si svůj sen, jimž mohu vnášet radost a pohodu i do Vašich domovů. Vždyť co v životě znamená více, než když se sejde rodina a přátelé nad šálkem lahodné kávy a společně stráví čas, který je v dnešní době všem tak vzácný? A v souvislosti s tím mi vyvstává na mysl otázka: Proč čekat na pověstné ? Až budu doma z práce, až se sejdeme.., až, až, až? Proč již nezačít svůj den s vůní kávy v prostředí, v němž trávíme nemalou část svého života: se svými zaměstnanci, zákazníky, kolegy?
Když jsem naposledy třímala v dlaních svůj šálek kávy nejmenované italské směsi v jedné pražské úvěrové společnosti, kde jsem pracovala jako korespondentka, došlo mi, že pokud nám naše firma ani na popud většiny zaměstnanců není ochotna pořídit z 3 mld obratu společnosti do místního presovače lepší kávu, než jakou nám i přes naši nechuť stále nabízí, jen stěží se od ní v budoucnu dočkám nějakého uznání. Netrvalo dlouho a namísto mě povýšili mého profesně mladšího kolegu, nekafaře, který se u té práce na rozdíl ode mě prý více usmíval. (Kdo by se také po konzumaci takové kávy smál?!) A někdy v té době jsem začala přemýšlet, zda je opravdu mým posláním kontrolovat faktury a smát se na všechny strany, i když mi z té rutiny bylo sakra do pláče.
Nakonec jsem se rozhodla, že začnu věci dělat jinak. Srdcem. S radostí. S vášní, jež tam někde uvnitř mě dlouho dřímá, jen ji probudit. A tak jsem se vrátila na Moravu, do své rodné vísky a začala jsem pražit. Dnes můžete v mé malé pražírně v centru Šumperka ochutnat a na vlastní kůži zažít rozmanitost vůní a chutí čerstvě pražených 100% arabik z více jak deseti zemí světa, jejichž kvalita je vyšší než nabízená cena! A že pití kávy inspiruje ke vzniku nespočtu skvělých nápadů, o nichž by se nám jinak ani nesnilo, není žádným tajemstvím! Můj příběh je toho důkazem. 
V případě zájmu si můžete prohlédnout kompletní nabídku káv, včetně dárkových balíčků na přání, jenž naleznete zde.
Ke koupi kávy navíc ZDARMA namletí na Vámi zvolený způsob přípravy!

Ještě váháte?

#reknetetokavou

Vaše Kávomilka


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru