ZPRAVODAJSTVÍ

Pražírna kávy v Šumperku nabízí kvalitní kávu pro Vás i Vaši společnost!

28. února 2018, 06:00, redakce, placená reklama
Pražírna kávy v Šumperku nabízí kvalitní kávu pro Vás i Vaši společnost! Hledáte způsob, jak potěšit sebe i své blízké? Jak motivovat zaměstnance k lepším výkonům nebo dát najevo svým zákazníkům, že si jich ceníte? Dopřejte jim lahodnou kávu od Kávomilky, kde je každé zrnko vybíráno s vysokou pečlivostí a praženo s láskou, jež se odráží v její výjimečné vůni a chuti!

Můj příběh


Ačkoliv jsem člověk, který se jen nerad vrací do minulosti, pravdou je, že nebýt několika klopýtnutí a nejednoho pádu, nebyla bych tam, kde jsem dnes a neplnila bych si svůj sen, jimž mohu vnášet radost a pohodu i do Vašich domovů. Vždyť co v životě znamená více, než když se sejde rodina a přátelé nad šálkem lahodné kávy a společně stráví čas, který je v dnešní době všem tak vzácný? A v souvislosti s tím mi vyvstává na mysl otázka: Proč čekat na pověstné ? Až budu doma z práce, až se sejdeme.., až, až, až? Proč již nezačít svůj den s vůní kávy v prostředí, v němž trávíme nemalou část svého života: se svými zaměstnanci, zákazníky, kolegy?
Když jsem naposledy třímala v dlaních svůj šálek kávy nejmenované italské směsi v jedné pražské úvěrové společnosti, kde jsem pracovala jako korespondentka, došlo mi, že pokud nám naše firma ani na popud většiny zaměstnanců není ochotna pořídit z 3 mld obratu společnosti do místního presovače lepší kávu, než jakou nám i přes naši nechuť stále nabízí, jen stěží se od ní v budoucnu dočkám nějakého uznání. Netrvalo dlouho a namísto mě povýšili mého profesně mladšího kolegu, nekafaře, který se u té práce na rozdíl ode mě prý více usmíval. (Kdo by se také po konzumaci takové kávy smál?!) A někdy v té době jsem začala přemýšlet, zda je opravdu mým posláním kontrolovat faktury a smát se na všechny strany, i když mi z té rutiny bylo sakra do pláče.
Nakonec jsem se rozhodla, že začnu věci dělat jinak. Srdcem. S radostí. S vášní, jež tam někde uvnitř mě dlouho dřímá, jen ji probudit. A tak jsem se vrátila na Moravu, do své rodné vísky a začala jsem pražit. Dnes můžete v mé malé pražírně v centru Šumperka ochutnat a na vlastní kůži zažít rozmanitost vůní a chutí čerstvě pražených 100% arabik z více jak deseti zemí světa, jejichž kvalita je vyšší než nabízená cena! A že pití kávy inspiruje ke vzniku nespočtu skvělých nápadů, o nichž by se nám jinak ani nesnilo, není žádným tajemstvím! Můj příběh je toho důkazem. 
V případě zájmu si můžete prohlédnout kompletní nabídku káv, včetně dárkových balíčků na přání, jenž naleznete zde.
Ke koupi kávy navíc ZDARMA namletí na Vámi zvolený způsob přípravy!

Ještě váháte?

#reknetetokavou

Vaše Kávomilka


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert amerického krále melodického rocku NAILA ZAZY, který vystoupí v úterý 29. ledna v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Na jaký nástroj doprovázel Nail Zaza řadu legend, jako je Joe Satriani, Dweezil Zappa nebo Steve Vai?

A) na kytaru
B) na piano
C) na akordeon

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na projekci legendárního záznamu koncertu kapely The Doors z roku 1968, kterou uvede šumperské kino Oko ve čtvrtek 17. ledna, vyhráli Zbyněk Šafařík z Olšan, Jarmila Šmeráková ze Šumperka a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.