ZPRAVODAJSTVÍ

Pradědův klub pomůže zaměstnaným rodičům

27. září 2016, 06:00, BH
Bludov - Se začátkem školního roku nastává pro řadu rodičů každodenní všední stres – jak skloubit pracovní dobu a školní povinnosti, jak se prostřídat s partnerem, který má pracuje do večera nebo na směny. Proto pro rodiče v Bludově a okolí nabízí Pradědovo dětské muzeum možnost využít Pradědův klub.

 „Pradědův klub je určen dětem, které navštěvují první stupeň základní školy. Je otevřený každý všední den od 16 do 19 hodin, kdy si malí školáci mohou hrát a smysluplně a zábavně využít odpolední čas. Klub provozuje muzeum zdarma, jedinou podmínkou je řádné přihlášení,“ objasnila Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Klub pomůže i maminkám, které by se rády bez omezení věnovaly i pracovním povinnostem podle potřeby, ale nemají zajištěné hlídání v odpoledních hodinách. „Družina je otevřená do určité doby, a pokud nejedu autem, tak hromadnou dopravou nestíhám vyzvedávat dítě včas. Určitě by mi pomohla možnost nechat dítě bez obav tak do šesti hodin v prostředí, kde si příjemně užije odpoledne,“ uvedla maminka Marta.
Pokud mají rodiče z Bludova a okolí zájem o hlídání plné zábavy a her, měli by kontaktovat pracovnici muzea na e-mailu pavla@pradedovomuzeum.cz nebo prostřednictvím telefonu 725 508 214.
Pradědův klub bylo umožněno zřídit díky podpoře z Operačního programu Zaměstnanost. Dětský klub tak umožní hladší sjednocení pracovní doby se službami mimoškolní péče.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.