ZPRAVODAJSTVÍ

Pradědův klub pomůže zaměstnaným rodičům

27. září 2016, 06:00, BH
Bludov - Se začátkem školního roku nastává pro řadu rodičů každodenní všední stres – jak skloubit pracovní dobu a školní povinnosti, jak se prostřídat s partnerem, který má pracuje do večera nebo na směny. Proto pro rodiče v Bludově a okolí nabízí Pradědovo dětské muzeum možnost využít Pradědův klub.

 „Pradědův klub je určen dětem, které navštěvují první stupeň základní školy. Je otevřený každý všední den od 16 do 19 hodin, kdy si malí školáci mohou hrát a smysluplně a zábavně využít odpolední čas. Klub provozuje muzeum zdarma, jedinou podmínkou je řádné přihlášení,“ objasnila Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Klub pomůže i maminkám, které by se rády bez omezení věnovaly i pracovním povinnostem podle potřeby, ale nemají zajištěné hlídání v odpoledních hodinách. „Družina je otevřená do určité doby, a pokud nejedu autem, tak hromadnou dopravou nestíhám vyzvedávat dítě včas. Určitě by mi pomohla možnost nechat dítě bez obav tak do šesti hodin v prostředí, kde si příjemně užije odpoledne,“ uvedla maminka Marta.
Pokud mají rodiče z Bludova a okolí zájem o hlídání plné zábavy a her, měli by kontaktovat pracovnici muzea na e-mailu pavla@pradedovomuzeum.cz nebo prostřednictvím telefonu 725 508 214.
Pradědův klub bylo umožněno zřídit díky podpoře z Operačního programu Zaměstnanost. Dětský klub tak umožní hladší sjednocení pracovní doby se službami mimoškolní péče.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.