ZPRAVODAJSTVÍ

Pradědovo dětské muzeum v Bludově láká na léto plné tvoření, vaření a pohybu

31. května 2016, 20:00, BH
Pradědovo dětské muzeum v Bludově láká na léto plné tvoření, vaření a pohybu Bludov - Hry a soutěže, jízda na koních, tvoření a práce s různými materiály, vaření a kuchtění, poznávání přírody a místních stezek – to jsou aktivity, které zaplní příměstské tábory v Pradědově dětském muzeu v Bludově. Jednotlivé turnusy budou střídat tři témata, podle zaměření stěžejních aktivit. Děti si tak mohou prožít báječné prázdniny v muzeu.

 "Na školáky i předškoláky čekají tři tematické tábory Barevný týden, Veselý hrnec a Putování skřítka Nenudy. Ty se budou střídat od července do srpna. První z nich Barevný týden se zaměří na tvoření, druhý už podle názvu prozrazuje, že děti stráví více času v kuchyni, kde si vyzkouší připravovat slané i sladké dobroty. Třetí téma bude patřit aktivním dětem, které čekají výpravy okolím Bludova, výlety, poznávání krajiny, zdejší stezky, rozhledny a podobně," popsala Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Tábory budou příměstské, takže děti zde mohou strávit všední dny od rána do pozdního odpoledne. Cena za dítě činí 1450 korun, zahrnuje pitný režim, ovocnou svačinku a oběd. Podrobnosti a přihlášky se nacházejí na www.pradedovomuzeum.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).