ZPRAVODAJSTVÍ

Pradědovo dětské muzeum v Bludově láká na léto plné tvoření, vaření a pohybu

31. května 2016, 20:00, BH
Pradědovo dětské muzeum v Bludově láká na léto plné tvoření, vaření a pohybu Bludov - Hry a soutěže, jízda na koních, tvoření a práce s různými materiály, vaření a kuchtění, poznávání přírody a místních stezek – to jsou aktivity, které zaplní příměstské tábory v Pradědově dětském muzeu v Bludově. Jednotlivé turnusy budou střídat tři témata, podle zaměření stěžejních aktivit. Děti si tak mohou prožít báječné prázdniny v muzeu.

 "Na školáky i předškoláky čekají tři tematické tábory Barevný týden, Veselý hrnec a Putování skřítka Nenudy. Ty se budou střídat od července do srpna. První z nich Barevný týden se zaměří na tvoření, druhý už podle názvu prozrazuje, že děti stráví více času v kuchyni, kde si vyzkouší připravovat slané i sladké dobroty. Třetí téma bude patřit aktivním dětem, které čekají výpravy okolím Bludova, výlety, poznávání krajiny, zdejší stezky, rozhledny a podobně," popsala Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Tábory budou příměstské, takže děti zde mohou strávit všední dny od rána do pozdního odpoledne. Cena za dítě činí 1450 korun, zahrnuje pitný režim, ovocnou svačinku a oběd. Podrobnosti a přihlášky se nacházejí na www.pradedovomuzeum.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.