ZPRAVODAJSTVÍ

Pradědovo dětské muzeum v Bludově láká na léto plné tvoření, vaření a pohybu

31. května 2016, 20:00, BH
Pradědovo dětské muzeum v Bludově láká na léto plné tvoření, vaření a pohybu Bludov - Hry a soutěže, jízda na koních, tvoření a práce s různými materiály, vaření a kuchtění, poznávání přírody a místních stezek – to jsou aktivity, které zaplní příměstské tábory v Pradědově dětském muzeu v Bludově. Jednotlivé turnusy budou střídat tři témata, podle zaměření stěžejních aktivit. Děti si tak mohou prožít báječné prázdniny v muzeu.

 "Na školáky i předškoláky čekají tři tematické tábory Barevný týden, Veselý hrnec a Putování skřítka Nenudy. Ty se budou střídat od července do srpna. První z nich Barevný týden se zaměří na tvoření, druhý už podle názvu prozrazuje, že děti stráví více času v kuchyni, kde si vyzkouší připravovat slané i sladké dobroty. Třetí téma bude patřit aktivním dětem, které čekají výpravy okolím Bludova, výlety, poznávání krajiny, zdejší stezky, rozhledny a podobně," popsala Markéta Ficnarová z Pradědova dětského muzea v Bludově.
Tábory budou příměstské, takže děti zde mohou strávit všední dny od rána do pozdního odpoledne. Cena za dítě činí 1450 korun, zahrnuje pitný režim, ovocnou svačinku a oběd. Podrobnosti a přihlášky se nacházejí na www.pradedovomuzeum.cz.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.