SPORT

Velká cena v časovce do vrchu - Praděd 2009

25. července 2009, 00:00, rejdakce
V srpnu se opět uskuteční tradiční cyklistická soutěž.
Poslední prázninový den, konkrétně v pondělí 31. srpna 2009, se uskuteční cyklistická soutěž „Velká cena v časovce do vrchu - Praděd 2009“. Hlavním pořadatelem celé akce je Sportovní klub při Hasičském záchranném sboru Olomouckého kraje, spolupořadateli jsou HZS Olomouckého kraje a Česká hasičská sportovní federace.

Velké cyklistické klání, při kterém budou muset závodníci – cyklisté zvládnout co nejrychleji stanovenou trasu, vypukne od 11 hodin na parkovišti Hvězda v Malé Morávce. Závodit se bude na horské asfaltové silnici vedoucí z parkoviště Hvězda k vysílači umístěnému na nejvyšší hoře Jeseníků, Pradědu. Cyklistická trasa sice měří jen 9 km, ale má převýšení 632 metrů. Soutěže se může zúčastnit kdokoli, kdo má pocit, že náročný závod zvládne. Soutěžit se bude ve čtyřech mužských kategoriích s rozlišením na silniční a horská kola, ve dvou ženských kategoriích bez rozdílu typu kola a v kategorii příchozích mužů, která bude rozdělena na tři podkategorie. Na vítěze čekají velmi zajímavé a hodnotné ceny.


Letošní ročník organizuje HZS Olomouckého kraje naposledy, a proto si nenechte toto soutěžní klání ujít. Uzávěrka přihlášek je do 25. srpna 2009.

Propozice soutěže naleznete » zde «


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.