SPORT

Velká cena v časovce do vrchu - Praděd 2009

25. července 2009, 00:00, rejdakce
V srpnu se opět uskuteční tradiční cyklistická soutěž.
Poslední prázninový den, konkrétně v pondělí 31. srpna 2009, se uskuteční cyklistická soutěž „Velká cena v časovce do vrchu - Praděd 2009“. Hlavním pořadatelem celé akce je Sportovní klub při Hasičském záchranném sboru Olomouckého kraje, spolupořadateli jsou HZS Olomouckého kraje a Česká hasičská sportovní federace.

Velké cyklistické klání, při kterém budou muset závodníci – cyklisté zvládnout co nejrychleji stanovenou trasu, vypukne od 11 hodin na parkovišti Hvězda v Malé Morávce. Závodit se bude na horské asfaltové silnici vedoucí z parkoviště Hvězda k vysílači umístěnému na nejvyšší hoře Jeseníků, Pradědu. Cyklistická trasa sice měří jen 9 km, ale má převýšení 632 metrů. Soutěže se může zúčastnit kdokoli, kdo má pocit, že náročný závod zvládne. Soutěžit se bude ve čtyřech mužských kategoriích s rozlišením na silniční a horská kola, ve dvou ženských kategoriích bez rozdílu typu kola a v kategorii příchozích mužů, která bude rozdělena na tři podkategorie. Na vítěze čekají velmi zajímavé a hodnotné ceny.


Letošní ročník organizuje HZS Olomouckého kraje naposledy, a proto si nenechte toto soutěžní klání ujít. Uzávěrka přihlášek je do 25. srpna 2009.

Propozice soutěže naleznete » zde «


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).