SPORT

Posledním závodem patnáctidílného seriálu byl závod v Odrách

6. října 2009, 00:00, téma KOLO PRO ŽIVOT, Luděk Felkl
Oderská mlýnice - V sobotu 26.9.2009 byla dějištěm posledního závodu seriálu nepříliš vzdálená Oderská mlýnice.
Na suché, rychlé trati dlouhé 59,5 kilometrů úspěšně bojoval v juniorské kategorii (M17) Jan Směšný z Vikýřovic jezdící za zábřežský tým STUDIO 2001 X-POWER. V tomto závodě obsadil ve své kategorii v silné konkurenci druhé místo a z cca 900 startujících skončil na celkovém 30. místě.

Díky tomuto výsledku se stal celkovým vítězem seriálu "Kola pro život" v kategorii juniorů (15 - 17 let) s náskokem na druhého v pořadí pouhé 3,11 bodu. V celkovém pořadí seriálu (bez ohledu na kategorie) skončil na krásném 40. místě. Gratulujeme!
 

Výsledky: www.kolopro.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).