SPORT

Posledním závodem patnáctidílného seriálu byl závod v Odrách

6. října 2009, 00:00, téma KOLO PRO ŽIVOT, Luděk Felkl
Oderská mlýnice - V sobotu 26.9.2009 byla dějištěm posledního závodu seriálu nepříliš vzdálená Oderská mlýnice.
Na suché, rychlé trati dlouhé 59,5 kilometrů úspěšně bojoval v juniorské kategorii (M17) Jan Směšný z Vikýřovic jezdící za zábřežský tým STUDIO 2001 X-POWER. V tomto závodě obsadil ve své kategorii v silné konkurenci druhé místo a z cca 900 startujících skončil na celkovém 30. místě.

Díky tomuto výsledku se stal celkovým vítězem seriálu "Kola pro život" v kategorii juniorů (15 - 17 let) s náskokem na druhého v pořadí pouhé 3,11 bodu. V celkovém pořadí seriálu (bez ohledu na kategorie) skončil na krásném 40. místě. Gratulujeme!
 

Výsledky: www.kolopro.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).