SPORT

Posledním závodem patnáctidílného seriálu byl závod v Odrách

6. října 2009, 00:00, téma KOLO PRO ŽIVOT, Luděk Felkl
Oderská mlýnice - V sobotu 26.9.2009 byla dějištěm posledního závodu seriálu nepříliš vzdálená Oderská mlýnice.
Na suché, rychlé trati dlouhé 59,5 kilometrů úspěšně bojoval v juniorské kategorii (M17) Jan Směšný z Vikýřovic jezdící za zábřežský tým STUDIO 2001 X-POWER. V tomto závodě obsadil ve své kategorii v silné konkurenci druhé místo a z cca 900 startujících skončil na celkovém 30. místě.

Díky tomuto výsledku se stal celkovým vítězem seriálu "Kola pro život" v kategorii juniorů (15 - 17 let) s náskokem na druhého v pořadí pouhé 3,11 bodu. V celkovém pořadí seriálu (bez ohledu na kategorie) skončil na krásném 40. místě. Gratulujeme!
 

Výsledky: www.kolopro.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FLÁM FEST ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.