SPORT

Populární propagátor Power jógy vystoupí v Šumperku

21. září 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Vašek Krejčík provede dámy lekcí Energy Flow Power jógou (dynamická jóga) a wellness jógou (novinka) s relaxací, ve které uvolní a protáhnou celé tělo.
Vzhledem k velkému zájmu veřejnosti se jarní turné Oriflame I love powerjóga rozšířilo o nabídku nových podzimních termínů v 7 městech České republiky.  Václav Krejčík nově vystoupí 24. 9. ve Zlíně, 26. 9. v Šumperku, 27. 9. v Rožnově pod Radhoštěm, 10. 10. v Novém Jičíně, 25. 10. v Liberci, 14. 11. v Turnově a 6. 12. v Prachaticích.

Vašek Krejčík se v letošním roce objeví v některých městech již podruhé, a tak si nenechte ujít jedinečnou příležitost inspirovat se jógou v podání Vaška Krejčíka. Oriflame „I love poweryoga“ - to je nové cvičební turné Vaška Krejčíka, v jehož rámci bude v průběhu roku 2009 prezentovat powerjógu a různé další styly jógy pro širokou veřejnost.

Jeho nové DVD Powerjóga energy flow vypovídá o posunu směrem k tématům, jakými jsou: probouzení energie v těle, uvolnění mysli a tanec v pozicích. Tanec je chápán jako vír energie, který pohybuje tělem v mandalách, do kterých Vašek Krejčík vložil jednotlivé bloky powerjógy. Powerjóga v jeho podání tak získává nový rozměr. Je náročná a ladná, je statická, a přesto v ní najdete naprosté uvolnění a plynutí.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.9.2009 00:54
Titulek: I LOVE PJ
Autor: Jana H.
41
uz se moc tesime jak nas vasek zase znici :-))
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.