SPORT

Populární propagátor Power jógy vystoupí v Šumperku

21. září 2009, 00:00, rejdakce
Šumperk - Vašek Krejčík provede dámy lekcí Energy Flow Power jógou (dynamická jóga) a wellness jógou (novinka) s relaxací, ve které uvolní a protáhnou celé tělo.
Vzhledem k velkému zájmu veřejnosti se jarní turné Oriflame I love powerjóga rozšířilo o nabídku nových podzimních termínů v 7 městech České republiky.  Václav Krejčík nově vystoupí 24. 9. ve Zlíně, 26. 9. v Šumperku, 27. 9. v Rožnově pod Radhoštěm, 10. 10. v Novém Jičíně, 25. 10. v Liberci, 14. 11. v Turnově a 6. 12. v Prachaticích.

Vašek Krejčík se v letošním roce objeví v některých městech již podruhé, a tak si nenechte ujít jedinečnou příležitost inspirovat se jógou v podání Vaška Krejčíka. Oriflame „I love poweryoga“ - to je nové cvičební turné Vaška Krejčíka, v jehož rámci bude v průběhu roku 2009 prezentovat powerjógu a různé další styly jógy pro širokou veřejnost.

Jeho nové DVD Powerjóga energy flow vypovídá o posunu směrem k tématům, jakými jsou: probouzení energie v těle, uvolnění mysli a tanec v pozicích. Tanec je chápán jako vír energie, který pohybuje tělem v mandalách, do kterých Vašek Krejčík vložil jednotlivé bloky powerjógy. Powerjóga v jeho podání tak získává nový rozměr. Je náročná a ladná, je statická, a přesto v ní najdete naprosté uvolnění a plynutí.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 24.9.2009 00:54
Titulek: I LOVE PJ
Autor: Jana H.
142
116
uz se moc tesime jak nas vasek zase znici :-))
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.