ZPRÁVY

Popálená dvojice po požáru motorek v garáži

1. července 2012, 14:48, BH
Popálená dvojice po požáru motorek v garáži Jindřichov - Manipulace s otevřeným ohněm a hořlavými látkami, navíc v parném počasí se nevyplatila mladé dvojici v sobotu v Jindřichově. V tamní garáži došlo k výbuchu a vznícení. Oheň popálil muže i ženu, kteří byli na místě. Naštěstí nešlo o vážná zranění.

„Informaci o požáru převzala linka tísňového volání v sobotu 30. června v 16:46 hodin. K likvidaci požáru vyslalo operační středisko Hasičského záchranného sboru jednotku profesionálních hasičů stanice Šumperk, osádky dvou cisternových vozidel a také dobrovolné hasiče Hanušovice, Branná a Jindřichov,“ informoval mluvčí hasičů Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Požáru předcházel dle očitých svědků menší výbuch, plameny zcela zničily dvě motorky a vybavení jedné garáže v řadovém komplexu. Hasičům se plameny podařilo dostat po několika minutách pod kontrolu.

Zraněné osoby byly předány do lékařské péče přivolané zdravotnické záchranné služby. Příčinou vzniku požáru je neopatrná manipulace s otevřeným ohněm. Výše škody byla prozatím orientačně stanovena ve výši 90 tis korun.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.