ZPRÁVY

Popálená dvojice po požáru motorek v garáži

1. července 2012, 14:48, BH
Popálená dvojice po požáru motorek v garáži Jindřichov - Manipulace s otevřeným ohněm a hořlavými látkami, navíc v parném počasí se nevyplatila mladé dvojici v sobotu v Jindřichově. V tamní garáži došlo k výbuchu a vznícení. Oheň popálil muže i ženu, kteří byli na místě. Naštěstí nešlo o vážná zranění.

„Informaci o požáru převzala linka tísňového volání v sobotu 30. června v 16:46 hodin. K likvidaci požáru vyslalo operační středisko Hasičského záchranného sboru jednotku profesionálních hasičů stanice Šumperk, osádky dvou cisternových vozidel a také dobrovolné hasiče Hanušovice, Branná a Jindřichov,“ informoval mluvčí hasičů Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Požáru předcházel dle očitých svědků menší výbuch, plameny zcela zničily dvě motorky a vybavení jedné garáže v řadovém komplexu. Hasičům se plameny podařilo dostat po několika minutách pod kontrolu.

Zraněné osoby byly předány do lékařské péče přivolané zdravotnické záchranné služby. Příčinou vzniku požáru je neopatrná manipulace s otevřeným ohněm. Výše škody byla prozatím orientačně stanovena ve výši 90 tis korun.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).