ZPRÁVY

Popálená dvojice po požáru motorek v garáži

1. července 2012, 14:48, BH
Popálená dvojice po požáru motorek v garáži Jindřichov - Manipulace s otevřeným ohněm a hořlavými látkami, navíc v parném počasí se nevyplatila mladé dvojici v sobotu v Jindřichově. V tamní garáži došlo k výbuchu a vznícení. Oheň popálil muže i ženu, kteří byli na místě. Naštěstí nešlo o vážná zranění.

„Informaci o požáru převzala linka tísňového volání v sobotu 30. června v 16:46 hodin. K likvidaci požáru vyslalo operační středisko Hasičského záchranného sboru jednotku profesionálních hasičů stanice Šumperk, osádky dvou cisternových vozidel a také dobrovolné hasiče Hanušovice, Branná a Jindřichov,“ informoval mluvčí hasičů Olomouckého kraje Zdeněk Hošák.

Požáru předcházel dle očitých svědků menší výbuch, plameny zcela zničily dvě motorky a vybavení jedné garáže v řadovém komplexu. Hasičům se plameny podařilo dostat po několika minutách pod kontrolu.

Zraněné osoby byly předány do lékařské péče přivolané zdravotnické záchranné služby. Příčinou vzniku požáru je neopatrná manipulace s otevřeným ohněm. Výše škody byla prozatím orientačně stanovena ve výši 90 tis korun.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).