SPORT

Polovina ŠFL je za námi

20. listopadu 2011, 18:01, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Po polovině šumperské florbalové ligy se do vedení vrátily Včelky Medulky.
 Vychlazená 11 hájila prvenství v přímém souboji proti Včelkám. Tým okolo kapitána Dohnala se však držel jen chvíli. Hráči Včelek nakonec triumfovali v poměru 8:3, na čemž měl největší zásluhu Zgarba, který vstřelil čtyři branky.

 

Včelky Medulky - Vychlazená 11 - 8:3


Další souboj však byl neméně atraktivní. Lazy Swines se postavili Metelesku blesku. Poločasové vedení 2:1 tým ve vězeňských dresech v druhé části ještě navýšil a vyhrál tak 3:1.


Metelesku blesku - Lazy Swines  3:1


Bílý balet proti Big heďákům byl v nezvyklé roli favorita a svou úlohu zvládl na jedničku. Po patnácti minutách vedl 7:0 a druhá půlka se již jen dohrávala. Big heďáci ani tentokrát na body neměli.

Bílý balet - Big heďáci  8:2


Spádové legii chyběl v utkání s King Size tahoun Petr Matěj, ale jeho bratr Vítězslav a další dokázali i tak zvítězit. Hattrickem se blýskl Tempír.

Spádová legie - King Size  9:6


Icemani proti Párkům za dolar. Další zajímavý duel, který měli lépe rozehraný Icemani, ale Párci neúnavně dotahovali. Pár okamžiků před koncem vedli Ledoví muži 7:5, ale Párci se štěstím vyrovnali.

Icemani - Párci za dolar  7:7


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.