SPORT

Polovina ŠFL je za námi

20. listopadu 2011, 18:01, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Po polovině šumperské florbalové ligy se do vedení vrátily Včelky Medulky.
 Vychlazená 11 hájila prvenství v přímém souboji proti Včelkám. Tým okolo kapitána Dohnala se však držel jen chvíli. Hráči Včelek nakonec triumfovali v poměru 8:3, na čemž měl největší zásluhu Zgarba, který vstřelil čtyři branky.

 

Včelky Medulky - Vychlazená 11 - 8:3


Další souboj však byl neméně atraktivní. Lazy Swines se postavili Metelesku blesku. Poločasové vedení 2:1 tým ve vězeňských dresech v druhé části ještě navýšil a vyhrál tak 3:1.


Metelesku blesku - Lazy Swines  3:1


Bílý balet proti Big heďákům byl v nezvyklé roli favorita a svou úlohu zvládl na jedničku. Po patnácti minutách vedl 7:0 a druhá půlka se již jen dohrávala. Big heďáci ani tentokrát na body neměli.

Bílý balet - Big heďáci  8:2


Spádové legii chyběl v utkání s King Size tahoun Petr Matěj, ale jeho bratr Vítězslav a další dokázali i tak zvítězit. Hattrickem se blýskl Tempír.

Spádová legie - King Size  9:6


Icemani proti Párkům za dolar. Další zajímavý duel, který měli lépe rozehraný Icemani, ale Párci neúnavně dotahovali. Pár okamžiků před koncem vedli Ledoví muži 7:5, ale Párci se štěstím vyrovnali.

Icemani - Párci za dolar  7:7


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).