ZPRAVODAJSTVÍ

Polický rybník čeká po deseti letech velká událost

31. října 2019, 14:00, jak
Police – Nádech něčeho výjimečného bude mít výlov Polického rybníka, který se uskuteční v sobotu 9. listopadu. Naposledy se totiž jeho stavidla otevřela před deseti lety. Pak nakládání s rybníkem zabránily majetkové spory.

 „Hlavní rybou výlovu bude kapr. V rybníku máme ale i štiky, amury a tolstolobiky,“ popisuje druhové složení pod hladinou Vladimír Diviš, ředitel divize živočišné výroby společnosti Úsovsko.

Samotný výlov začne v devět hodin dopoledne. Živé ryby bude možné zakoupit přímo na hrázi a rybáři je lidem v případě zájmu usmrtí i vykuchají. Podzimní sychravé počasí slibuje zahnat svařené víno a grog.

„Na výlov můžou lidé přijet autem. Připraveno bude provizorní parkoviště a dopravu usměrníme tak, aby se netvořily zbytečné zácpy a kolony,“
dodal Diviš.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Dnes hrajeme o celkem čtyři volné vstupenky na dva koncerty šumperského Domu kultury. Odpovědět je potřeba na každou zvlášť, a to pod číslem a písmenem otázky. Výherce zveřejníme v příštím čísle novin.

Otázka č. 1: (Festival Horování, sobota 23. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce Radek Jaroš zdolal vrchol osmitisícové hory Nanga Parbat?
1a) 2001
1b) 2003
1c) 2005

Otázka č.2: (Vánoční koncert Janka Ledeckého, čtvrtek 28. 11., DK Šumperk)
Ve kterém roce vyšlo sváteční album Sliby se maj plnit o Vánocích?
2a) 1995
2b) 1996
2c) 1997

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ:
Dvojvstupenku na slavnostní koncert u příležitosti státního svátku se světoznámým virtuosem a houslovou legendou Václavem Hudečkem, konaný v neděli 17. listopadu v zábřežském kostele sv. Barbory vyhrává Alois Drážný z Kolšova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v pokladně zábřežského kulturního domu.