ZPRÁVY

Policisté pátrají po pachateli, který zneužil nezletilou

27. srpna 2012, 21:00, BH
Šumperk – Policie pátrá po muži, který v pátek 24. srpna kolem půl druhé odpoledne sexuálně zneužil nezletilou dívku. Stalo se tak nedaleko panelového domu v Březinově ulici.

„Dívka seděla na schodech před domem. Muž ji chytil za ruku a přes její odpor a křik ji zatáhl do křoví u vchodových dveří, kde ji zneužil,“ popsala policejní mluvčí Marta Vlachov. „Dívku pak požádal, aby to nikomu neříkala. Bezprostředně po činu z místa odešel směrem k místní škole,“ dodala.

Policie sestavila přibližný popis pachatele. Jedná se o muže ve věku 30 až 40 let, bílé pleti, vysokého kolem 170 cm. V době činu měl na sobě tričko s krátkým rukávem dosud nezjištěné barvy. Přestože bylo velmi teplo, na sobě měl dlouhé modré riflové kalhoty a šedé botasky. Mluvil česky bez přízvuku. Světle hnědé krátké vlasy měl učesané dozadu a byl hladce oholen. Nebyl z něj cítit alkohol ani jiné návykové látky.

„Policie žádá občany, kteří v pátek v uvedenou dobu viděli v blízkosti tohoto domu muže daného popisu nebo jemu podobného, aby ihned volali na linku 158. Dále žádáme občany, kteří v blízkosti dětských hřišť spatřili podezřelého muže, odpovídajícího popisu, aby rovněž kontaktovali policii,“ vyzvala Vlachová.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 28.8.2012 20:30
Titulek: souvislost se znasilnenim v Zabreze?
Autor: fm
95
slysela jsem zvesti, ze se jedna o stejneho poachatele, ktery minuly tyden znasilnil zenu v Zabreze. muze toto nekdo potvrdit, ci vyvratit?
Reagovat
Datum: 28.8.2012 22:33
Titulek: Re: souvislost se znasilnenim v Zabreze?
Autor: aNONYM
57
Je to pravda, více v zítřejším Blesku.
Reagovat
Datum: 28.8.2012 21:10
Titulek: poicisté pátrají....
Autor: Karel
139
Proč šumperský Rej je vždy ten poslední, co občany informuje o kriminalitě v Šumperku. Tisk a TV je hbitější, nechce to vyměnit redaktory?
Reagovat
Datum: 29.8.2012 09:39
Titulek: Re: poicisté pátrají....
Autor: Nechci slevu zadarmo
73
Dávám návrh: Informovat o kriminalitě předem, jaksi s předstihem, aby se každý mohl připravit co se kde stane, kdo ho kde přepadne, co mu kdo kde ukradne a tak
Reagovat
Datum: 30.8.2012 14:55
Titulek: Co si o tomto textu asi myslí obět(i)??....neuvěřitelná
Autor: marie
79
Násilný trestný čin v Zábřehu
Napsal uživatel Bc. Daniel Gryc | 29 Srpen 2012

V pátek 17. srpna 2012 došlo v podvečerních hodinách k přepadení ženy roč. 1965 v části města nazývané Krumpach a to mezi lihovarem a vodárnou. Prvotní informace o znásilnění, která se rozšířila po městě, nebyla následným vyšetřováním potvrzena a v současné době je tento násilný čin kvalifikován jako loupež. Případem se kriminalisté intenzivně zabývají. Motiv napadení a veškeré okolnosti tohoto případu jsou předmětem dalšího šetření. Pravděpodobný popis pachatele nechtějí kriminalisté zatím zveřejnit s ohledem na probíhající vyšetřování. O průběhu vyšetřování bude nadále veřejnost informována a to Policií České republiky, nebo prostřednictvím města Zábřeh. Město Zábřeh sděluje veřejnosti, že nebyl zaznamenán žádný obdobný čin na území města po tomto incidentu.

http://www.zabreh.cz/
Reagovat
Datum: 30.8.2012 16:22
Titulek: Re: Co si o tomto textu asi myslí obět(i)??....neuvěřitelná
Autor: aNONYM
81
Co se vám na tom nezdá?
Reagovat
Datum: 30.8.2012 21:11
Titulek: Re: Co si o tomto textu asi myslí
Autor: Ondra
61
kde je pravda? znásilnění asi 4 dívek v krátké době po sobš, mlčení policie, strach,klamání veřejnosti nebo jen bublina mezi lidmi?
Reagovat
Datum: 31.8.2012 12:57
Titulek: Re: Co si o tomto textu asi myslí
Autor: aNONYM
71
Pravdu hledá policie a jistě by tomu neprospělo hned všechna zjištěná fakta zveřejňovat, to musíte pochopit.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).