ZPRÁVY

Policisté kontrolovali lyžaře

29. ledna 2013, 13:21, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Policisté kontrolovali lyžaře Jeseníky – Na deset nejfrekventovanějších míst v Jeseníkách, která si lyžaři nejvíce oblíbili, se v sobotu zaměřili policisté. Cílem této akce bylo zjistit, jak bdělí jsou milovníci zimních sportů při sledování svých věcí. Policie chtěla lyžaře upozornit na to, aby nepodceňovali lstivost zlodějů.
Preventivně bezpečností opatření neslo název Lyže 2013. Kontrolu lyžařských středisek provedli jeseničtí policisté. „Upozorňovali lyžaře na špatné zabezpečení jejich věcí a na to, jak je volně odkládají. Mnoho z nich přiznalo, že nikdy ještě nebyli okradeni, a proto své lyže bezmyšlenkovitě nechají stát opřené či zapíchnuté před restaurací a spoléhají se na to, že je při odchodu najdou na svém místě," uvedla tisková mluvčí jesenické policie Tereza Neubauerová. 
Mezi sportovci a rekreanty se ale našli i tací, kteří již byli okradeni nebo kteří dokonce nachytali zloděje při činu. „Svou výpovědí potvrdili potřebnost podobných akcí, aby si i ostatní návštěvníci hor uvědomili, že o své nehlídané věci můžou přijít," podotkla Neubauerová. Policisté lyžařům rozdávali letáčky s radami a s návodem, jak správně zabezpečit svůj majetek. Na své vybavení by měli dávat pozor všichni návštěvníci hor, aby se jim nakonec dovolená či prodloužený víkend neprodražily. foto: archiv jesenické policie


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.