ZPRÁVY

Policisté chytili výrobce pervitinu

6. února 2013, 08:52, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Zábřeh – Dalšího výrobce drog, působícího v šumperském regionu, zadrželi v neděli policisté. Třiatřicetiletý muž „vařil“ pervitin v Zábřeze a distribuoval ho dalším osobám ke spotřebě i k prodeji.
Obviněný vyráběl „perník“ v rodinném domě v Zábřeze minimálně od října loňského roku do současnosti. Policie povolala speciální Zásahovou jednotku Moravskoslezského kraje, aby ho zatkla, neboť muž byl v minulosti souzen pro trestný čin nedovolené ozbrojování. Hrozilo tedy nebezpečí, že se bude bránit pomocí zbraně. Domovní prohlídka ukázala, že výrobce měl u sebe potřebné chemikálie, varné sklo, léky Rhinafen a Sudafed a další prostředky k výrobě pervitinu. Podezřelý půjde s největší pravděpodobností sedět do vazební věznice. Policie ho nyní stíhá pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).