ZPRÁVY

Policisté chytili výrobce pervitinu

6. února 2013, 08:52, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Zábřeh – Dalšího výrobce drog, působícího v šumperském regionu, zadrželi v neděli policisté. Třiatřicetiletý muž „vařil“ pervitin v Zábřeze a distribuoval ho dalším osobám ke spotřebě i k prodeji.
Obviněný vyráběl „perník“ v rodinném domě v Zábřeze minimálně od října loňského roku do současnosti. Policie povolala speciální Zásahovou jednotku Moravskoslezského kraje, aby ho zatkla, neboť muž byl v minulosti souzen pro trestný čin nedovolené ozbrojování. Hrozilo tedy nebezpečí, že se bude bránit pomocí zbraně. Domovní prohlídka ukázala, že výrobce měl u sebe potřebné chemikálie, varné sklo, léky Rhinafen a Sudafed a další prostředky k výrobě pervitinu. Podezřelý půjde s největší pravděpodobností sedět do vazební věznice. Policie ho nyní stíhá pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.