ZPRÁVY

Policisté chytili výrobce pervitinu

6. února 2013, 08:52, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Zábřeh – Dalšího výrobce drog, působícího v šumperském regionu, zadrželi v neděli policisté. Třiatřicetiletý muž „vařil“ pervitin v Zábřeze a distribuoval ho dalším osobám ke spotřebě i k prodeji.
Obviněný vyráběl „perník“ v rodinném domě v Zábřeze minimálně od října loňského roku do současnosti. Policie povolala speciální Zásahovou jednotku Moravskoslezského kraje, aby ho zatkla, neboť muž byl v minulosti souzen pro trestný čin nedovolené ozbrojování. Hrozilo tedy nebezpečí, že se bude bránit pomocí zbraně. Domovní prohlídka ukázala, že výrobce měl u sebe potřebné chemikálie, varné sklo, léky Rhinafen a Sudafed a další prostředky k výrobě pervitinu. Podezřelý půjde s největší pravděpodobností sedět do vazební věznice. Policie ho nyní stíhá pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.