ZPRÁVY

Policisté chytili výrobce pervitinu

6. února 2013, 08:52, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Zábřeh – Dalšího výrobce drog, působícího v šumperském regionu, zadrželi v neděli policisté. Třiatřicetiletý muž „vařil“ pervitin v Zábřeze a distribuoval ho dalším osobám ke spotřebě i k prodeji.
Obviněný vyráběl „perník“ v rodinném domě v Zábřeze minimálně od října loňského roku do současnosti. Policie povolala speciální Zásahovou jednotku Moravskoslezského kraje, aby ho zatkla, neboť muž byl v minulosti souzen pro trestný čin nedovolené ozbrojování. Hrozilo tedy nebezpečí, že se bude bránit pomocí zbraně. Domovní prohlídka ukázala, že výrobce měl u sebe potřebné chemikálie, varné sklo, léky Rhinafen a Sudafed a další prostředky k výrobě pervitinu. Podezřelý půjde s největší pravděpodobností sedět do vazební věznice. Policie ho nyní stíhá pro trestný čin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na nový film MILADA, který kino OKO v Šumperku promítá 17. a 27. listopadu. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví film Milada?

A) o životě lékařky Emmerové
B) o životě političky Horákové
C) o životě malířky Gabrielové

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert rockové skupiny HORKÝŽE SLÍŽE, který se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu v DK Šumperk, vyhráli Jiří Hromada ze Šumperka, Milan Lichnovský z Mohelnice, Karolína Lukášová ze Starého Města, Jana Stuchlá ze Šumperka a Marek Štelc z Hrabišína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h.).