ZPRAVODAJSTVÍ

Policie utřela zástupce Vondráčkové

11. září 2018, 07:00, Jaroslav Kropáč
Dolní Studénky – Trestní oznámení, které letos v létě podal Martin Michal, manžel zpěvačky Heleny Vondráčkové, na vedení Dolních Studének, smetla policie ze stolu. Po týdnech vyšetřování zjistila, že k žádnému trestnému činu nedošlo. Zástupcům populární zpěvačky vadilo, že obec na plakátu dostatečně neodlišila její koncert od vystoupení dalšího umělce Václava Neckáře, a vystoupení Vondráčkové proto zrušili. Oba zmiňovaní zpěváci se měli objevit na dolnostudénském festivalu Hudba bez hranic.

 „I když jsme si byli od začátku jistí, že jsme zákon neporušili, rozhodnutí policie beru s úlevou. Konečně budu mít více času na důležitější věci, které teď v Dolních Studénkách řešíme,“ uvedl jejich starosta Radim Sršeň.
Spor mezi obcí a zástupci Vondráčkové vygradoval letos v létě v souvislosti s festivalem Hudba bez hranic, který se v Dolních Studénkách konal 23. června. Zástupcům zpěvačky nevadilo jen uvedení jmen obou umělců na jednom plakátu, ale také pozdější údajné výhružky, které jim měl Sršeň adresovat. Ty se měly týkat medializace celé kauzy, pokud Vondráčková koncert zruší. „Policie nezjistila žádné protiprávní jednání, a to ani v úrovni trestného činu, ani v rovině přestupku,“ dodala policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.
Zjištění policie ani přesto neznamená, že celá kauza definitivně končí. Agentura MM Praha, která Vondráčkovou zastupuje, totiž s rozhodnutím policie nesouhlasí a trvá na tom, že vyšetřovatelům pro zahájení trestního řízení předložila dostatek důkazů. Proti rozhodnutí policie proto marketingová společnost podala stížnost.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 11.9.2018 08:28
Titulek: Negativní reklama
Autor: Auvajs
18
je taky reklama, když už není, jak jinak zaujmout. Zpěvačka by si měla uvědomit, že svět je už úplně jinde a tenhle způsob už je profláklej.
Reagovat
Datum: 11.9.2018 10:07
Titulek: šou
Autor: jan
16
Bude aspoň sranda!
Reagovat
Datum: 11.9.2018 12:42
Titulek: Re: Negativní reklama
Autor: Valda
27
Ale ona to také byla zadarmo reklama pro Sršně
Reagovat
Datum: 13.9.2018 18:14
Titulek: Re: Negativní reklama
Autor: Bobina
24
Pro boha jaká reklama pro Sršně, copak on ji potřebuje? Akorát starosti mu to nadělalo.
Reagovat
Datum: 11.9.2018 19:04
Titulek: Je to trapné
Autor: Kamil
25
Je trapné co už předvádějí,helence se ztrácí vše a pouštět se žalobami amerického způsobu mi připadá totálně trapné viz.pozor káva je horká nebo nesušte kočku v mikrovlnce
Reagovat
Datum: 13.9.2018 09:59
Titulek: Ondráčková
Autor: laďa
13
No a konečně se bude moci Helenka soudit s celým státem. Doufám jen, že jí to uzavře cestu na veškerá pódia, tedy pokud to nepřevrátí v legraci.
Reagovat
Datum: 13.9.2018 15:43
Titulek: další pokus
Autor: pavel
21
když to panu MM nevyšlo v DS má ještě možnost to zkusit v HS !!! hlavně vidžať
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na koncert legendární kapely TŘI SESTRY, která v Zábřehu vystoupí 3. května. Odstartuje tam svoje letní turné s názvem Gambrinus 11 tour. Kapela v čele s Fanánkem přiveze všechny svoje pecky a zároveň písničky z nedávno vydaného alba Svobodu
ředkvičkám. Můžete být přitom, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Otázka:

Která kapela doprovodí TŘI SESTRY na jejich zábřežském koncertu?

1. žádná
2. E!E
3. Doctor P.P.

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné vstupenky na závěrečný díl ságy Avengers, kterou šumperské kino OKO uvede 25. dubna vyhráli: Jan Kastner ze Šumperka a Alfréd Schubert z Prahy. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste v den promítání v pokladně kina OKO.