ZPRAVODAJSTVÍ

Policie ukončila vyšetřování smrti starosty Rapotína

12. června 2018, 13:00, jak
Rapotín – Kriminalisté se už nebudou zabývat okolnostmi smrti starosty Rapotína Pavla Žerníčka. Jeho tělo našli lidé na začátku dubna poblíž Horního Města na Rýmařovsku. Policisté se teď po několikatýdenním vyšetřování rozhodli případ odložit s tím, že šlo o sebevraždu.

 „Při prověřování úmrtí policisté nezjistili zapojení žádné cizí osoby. Případ byl proto odložen," řekla mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.
O sebevraždě Pavla Žerníčka lidé spekulovali hned poté, co letos v dubnu zmizel. Rodina, známí i policie po něm pátrali zhruba týden.
Odložení vyšetřování Žerníčkovy smrti není pro osoby obeznámené s okolnostmi jeho úmrtí překvapením. Už na místě, kde lidé jeho tělo nalezli, policisté nenašli žádné stopy, jež by naznačovaly, že se stal obětí násilného trestného činu. Zapojení dalších osob do jeho skonu navíc vyloučila také soudní pitva.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.6.2018 10:16
Titulek: mrtvý starosta
Autor: laďa
35
Totéž kdysi udělala kutnohorská pátračka v souvislosti s manželi Stodolovými. Tenkrát bylo nutné, aby se do práce zapojili obyčejní lidé a trochu onu partu, která nám pomáhá a chrání popohnali. Nebude to stejné????
Reagovat
Datum: 15.6.2018 07:25
Titulek: Re: mrtvý starosta
Autor: Jimbo
23
Nevzal sis prasky co?
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na narozeninový koncert svébytné a originální DYING PASSION. Umí být náladoví, zahrát na city či se opřít do strun; současně jsou však hraví a uvolnění. V H-clubu na Rooseveltově ulici v Šumperku to předvedou v pátek 29. března a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kteří půjdou na koncert zadarmo, vyrozumíme sms v den konání koncertu.

Soutěžní otázka:

Kolik řadových desek vydala šumperská skupina Dying Passion a jak se jmenuje ta poslední.

a) 8 alb, Black Threads
b) 9 alb, Transient
c) 7 alb, Amplify

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na premiéru hry Mandragora v podání Divadla Václav, o které jsme soutěžili minule, vyhráli Marcela Haramiová ze Šumperka, Alice Kaplová ze Zábřeha a Marie Navrátilová z Mohelnice. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.