ZPRAVODAJSTVÍ

Policie ukončila vyšetřování smrti starosty Rapotína

12. června 2018, 13:00, jak
Rapotín – Kriminalisté se už nebudou zabývat okolnostmi smrti starosty Rapotína Pavla Žerníčka. Jeho tělo našli lidé na začátku dubna poblíž Horního Města na Rýmařovsku. Policisté se teď po několikatýdenním vyšetřování rozhodli případ odložit s tím, že šlo o sebevraždu.

 „Při prověřování úmrtí policisté nezjistili zapojení žádné cizí osoby. Případ byl proto odložen," řekla mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.
O sebevraždě Pavla Žerníčka lidé spekulovali hned poté, co letos v dubnu zmizel. Rodina, známí i policie po něm pátrali zhruba týden.
Odložení vyšetřování Žerníčkovy smrti není pro osoby obeznámené s okolnostmi jeho úmrtí překvapením. Už na místě, kde lidé jeho tělo nalezli, policisté nenašli žádné stopy, jež by naznačovaly, že se stal obětí násilného trestného činu. Zapojení dalších osob do jeho skonu navíc vyloučila také soudní pitva.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.6.2018 10:16
Titulek: mrtvý starosta
Autor: laďa
21
Totéž kdysi udělala kutnohorská pátračka v souvislosti s manželi Stodolovými. Tenkrát bylo nutné, aby se do práce zapojili obyčejní lidé a trochu onu partu, která nám pomáhá a chrání popohnali. Nebude to stejné????
Reagovat
Datum: 15.6.2018 07:25
Titulek: Re: mrtvý starosta
Autor: Jimbo
19
Nevzal sis prasky co?
Reagovat

DO KINA ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na animovanou komedii ASTERIX A TAJEMSTVÍ KOUZELNÉHO LEKTVARU, kterou promítá šumperské kino Oko v pátek 4. ledna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kdo střeží recept na výrobu kouzelného nápoje v galské vesničce?

A) Magistrix
B) Lektvarik
C) Panoramix

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na ojedinělé divadelní představení ĎÁBEL PROTI BOHU, které se uskuteční v klášterním kostele v Šumperku v úterý 18. prosince, vyhráli Pavel Kubíček z Bohuslavic a Ladislav Ondráček ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v den akce přímo u vstupu.