ZPRAVODAJSTVÍ

Policie ukončila vyšetřování smrti starosty Rapotína

12. června 2018, 13:00, jak
Rapotín – Kriminalisté se už nebudou zabývat okolnostmi smrti starosty Rapotína Pavla Žerníčka. Jeho tělo našli lidé na začátku dubna poblíž Horního Města na Rýmařovsku. Policisté se teď po několikatýdenním vyšetřování rozhodli případ odložit s tím, že šlo o sebevraždu.

 „Při prověřování úmrtí policisté nezjistili zapojení žádné cizí osoby. Případ byl proto odložen," řekla mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.
O sebevraždě Pavla Žerníčka lidé spekulovali hned poté, co letos v dubnu zmizel. Rodina, známí i policie po něm pátrali zhruba týden.
Odložení vyšetřování Žerníčkovy smrti není pro osoby obeznámené s okolnostmi jeho úmrtí překvapením. Už na místě, kde lidé jeho tělo nalezli, policisté nenašli žádné stopy, jež by naznačovaly, že se stal obětí násilného trestného činu. Zapojení dalších osob do jeho skonu navíc vyloučila také soudní pitva.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 14.6.2018 10:16
Titulek: mrtvý starosta
Autor: laďa
15
Totéž kdysi udělala kutnohorská pátračka v souvislosti s manželi Stodolovými. Tenkrát bylo nutné, aby se do práce zapojili obyčejní lidé a trochu onu partu, která nám pomáhá a chrání popohnali. Nebude to stejné????
Reagovat
Datum: 15.6.2018 07:25
Titulek: Re: mrtvý starosta
Autor: Jimbo
13
Nevzal sis prasky co?
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na koncert kapely TURBO, která vystoupí v DK Šumperk v pátek 26. října. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela Turbo první album?

A) 1981
B) 1987
C) 1984

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na beznadějně vyprodaný festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 19. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Mirka Jílková z Libiny a Vladimír Urbanec ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.