ZPRÁVY

Policie pátrá po řidiči, který srazil cyklistu

19. října 2012, 10:45, BH
Policie pátrá po řidiči, který srazil cyklistu Šumperk – Svědky dopravní nehody, k níž došlo ve středu 17. října v 15.35 hodin v ulici Šumavská v Šumperku mezi osobním vozidlem a cyklistou, hledají policisté. Nezjištěné vozidlo jelo od kruhového objezdu z ulice Jiřího z Poděbrad směrem na Temenici a do ulice Šumavská.

„Řidič vozidla nedodržel dostatečný boční odstup od sedmaosmdesátiletého cyklisty ze Šumperka a srazil ho. Nejprve mírně přibrzdil, poté prudce zrychlil a ujel z místa nehody. Cyklista utrpěl těžké poranění hlavy a musel být převezen do fakultní nemocnice v Olomouci,“ popsal událost krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Dle vyjádření přítomných svědků se mělo jednat o větší vozidlo tmavé barvy, světlejší střechy a s označením invalidy za čelním sklem. „Policie České republiky žádá o spolupráci při pátrání po neznámém vozidle, jeho řidiči nebo po dalších případných svědcích nehody. Veškeré informace k volejte na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 779 250,“ vyzval Bednařík.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.10.2012 07:53
Titulek: Bez titulku
Autor: Jarda
28
116
U takto vyzrálých cyklistů Besip doporučuje, pokud je to možno, přejet zcela do protisměru, či zvolit objízdnou trasu přilehlými komunikacemi.
Reagovat
Datum: 5.11.2012 08:21
Titulek: Bez titulku
Autor: Tereza Havelková
55
Cyklista je můj otec, každý den jezdil na kole a rozhodně to nebyl žádný roztřesený důchodce ale soběstačný a mimořádně vitální člověk. U lidí s myšlením jako Jarda já doporučuji omýt si přirození vlažnou vodou.
Reagovat