ZPRÁVY

Policie pátrá po řidiči, který srazil cyklistu

19. října 2012, 10:45, BH
Policie pátrá po řidiči, který srazil cyklistu Šumperk – Svědky dopravní nehody, k níž došlo ve středu 17. října v 15.35 hodin v ulici Šumavská v Šumperku mezi osobním vozidlem a cyklistou, hledají policisté. Nezjištěné vozidlo jelo od kruhového objezdu z ulice Jiřího z Poděbrad směrem na Temenici a do ulice Šumavská.

„Řidič vozidla nedodržel dostatečný boční odstup od sedmaosmdesátiletého cyklisty ze Šumperka a srazil ho. Nejprve mírně přibrzdil, poté prudce zrychlil a ujel z místa nehody. Cyklista utrpěl těžké poranění hlavy a musel být převezen do fakultní nemocnice v Olomouci,“ popsal událost krajský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Dle vyjádření přítomných svědků se mělo jednat o větší vozidlo tmavé barvy, světlejší střechy a s označením invalidy za čelním sklem. „Policie České republiky žádá o spolupráci při pátrání po neznámém vozidle, jeho řidiči nebo po dalších případných svědcích nehody. Veškeré informace k volejte na linku 158 nebo na telefonní číslo 974 779 250,“ vyzval Bednařík.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 25.10.2012 07:53
Titulek: Bez titulku
Autor: Jarda
28
U takto vyzrálých cyklistů Besip doporučuje, pokud je to možno, přejet zcela do protisměru, či zvolit objízdnou trasu přilehlými komunikacemi.
Reagovat
Datum: 5.11.2012 08:21
Titulek: Bez titulku
Autor: Tereza Havelková
49
Cyklista je můj otec, každý den jezdil na kole a rozhodně to nebyl žádný roztřesený důchodce ale soběstačný a mimořádně vitální člověk. U lidí s myšlením jako Jarda já doporučuji omýt si přirození vlažnou vodou.
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.