ZPRÁVY

Policie hledá svědky lednové dopravní nehody

14. března 2014, 22:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Policie hledá svědky lednové dopravní nehody Šumperk - Policie stále pátrá po vozidle a jeho řidiči, který 10. ledna ve 14.20 hodin na ulici Dr. E. Beneše v Šumperku srazil chodkyni. Řidič nezastavil a z místa ujel.

K nehodě došlo na výjezdu z parkoviště OD Korzo. Při střetu utrpěla 43letá chodkyně ze Šumperka vážné zranění. Žena uvedla, že by se mělo jednat o vozidlo Škoda Octávia stříbrné barvy.

"Z důvodu spolupátrání po řidiči a vozidle, policie žádá případné svědky, aby se přihlásili na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, nebo lince na 158, případně na telefonní číslo 974 779 101," vyzývá policejní mluvčí Josef Bednařík.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.3.2014 09:28
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
71
10 ledna??? Vždyť je pomalu konec března! To se jako paní teď probrala z kómatu? Já už si ani nepamatuji, co jsem kde a co v lednu tohoto roku dělal...
Reagovat

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

K jaké písni nenapsal text Michal Horáček?

A) Dívám se, dívám
B) Levandulová
C) Lásko, voníš deštěm

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na galakoncert našeho nejznámějšího tenoristy ŠTEFANA MARGITY, který zazpívá v sobotu 23. září v kulturním domě v Zábřeze, vyhráli Marcela Krmíčková ze Sudkova, Martina Kubešová ze Šumperka a Zdenka Zapletalová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).