ZPRÁVY

Policie hledá svědky lednové dopravní nehody

14. března 2014, 22:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Policie hledá svědky lednové dopravní nehody Šumperk - Policie stále pátrá po vozidle a jeho řidiči, který 10. ledna ve 14.20 hodin na ulici Dr. E. Beneše v Šumperku srazil chodkyni. Řidič nezastavil a z místa ujel.

K nehodě došlo na výjezdu z parkoviště OD Korzo. Při střetu utrpěla 43letá chodkyně ze Šumperka vážné zranění. Žena uvedla, že by se mělo jednat o vozidlo Škoda Octávia stříbrné barvy.

"Z důvodu spolupátrání po řidiči a vozidle, policie žádá případné svědky, aby se přihlásili na kterémkoliv oddělení Policie České republiky, nebo lince na 158, případně na telefonní číslo 974 779 101," vyzývá policejní mluvčí Josef Bednařík.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.3.2014 09:28
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
94
108
10 ledna??? Vždyť je pomalu konec března! To se jako paní teď probrala z kómatu? Já už si ani nepamatuji, co jsem kde a co v lednu tohoto roku dělal...
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).