ZPRÁVY

Policie hledá chlapce, který je už rok na útěku

8. září 2015, 09:00, jak
Policie hledá chlapce, který je už rok na útěku Okres - Šestnáctiletý Dominik Lümel ze Šumperska je už rok na útěku z dětského domova. Naposledy byl v regionu spatřen letos na jaře. Hoch je velkým milovníkem přírody, proto se podle policie možná přidal k lesním dělníkům nebo pobývá na samotě s koňmi, kde pracuje pouze za stravu.

 „Loňské letní prázdniny strávil Dominik na brigádě u koní, rád s nimi pracoval v lese a tahal dřevo. Fyzická práce mu nevadí, je schopen postarat se sám o sebe,“ píše se v policejním hlášení. Hoch o sobě nedal už několik měsíců vědět, ve škole byl naposledy před rokem. „Chlapec má šestnáct let, je 165 centimetrů vysoký a váží zhruba šedesát kilogramů,“ popsal postavu hledaného tuláka mluvčí policie Josef Bednařík.
Jakékoli informace o Dominiku Lümelovi mohou lidé podat v pracovních dnech na telefonní lince 974 778 336 – 337 anebo kdykoli volat 158.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.