ZPRÁVY

Policie hledá chlapce, který je už rok na útěku

8. září 2015, 09:00, jak
Policie hledá chlapce, který je už rok na útěku Okres - Šestnáctiletý Dominik Lümel ze Šumperska je už rok na útěku z dětského domova. Naposledy byl v regionu spatřen letos na jaře. Hoch je velkým milovníkem přírody, proto se podle policie možná přidal k lesním dělníkům nebo pobývá na samotě s koňmi, kde pracuje pouze za stravu.

 „Loňské letní prázdniny strávil Dominik na brigádě u koní, rád s nimi pracoval v lese a tahal dřevo. Fyzická práce mu nevadí, je schopen postarat se sám o sebe,“ píše se v policejním hlášení. Hoch o sobě nedal už několik měsíců vědět, ve škole byl naposledy před rokem. „Chlapec má šestnáct let, je 165 centimetrů vysoký a váží zhruba šedesát kilogramů,“ popsal postavu hledaného tuláka mluvčí policie Josef Bednařík.
Jakékoli informace o Dominiku Lümelovi mohou lidé podat v pracovních dnech na telefonní lince 974 778 336 – 337 anebo kdykoli volat 158.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.