ZPRAVODAJSTVÍ

Pokud v Mohelnici zaparkujete „jako vždycky“, dostanete pokutu

9. ledna 2018, 11:00, jak
Mohelnice - Velký pozor by si od ledna měli dát řidiči, kteří budou parkovat v centru Mohelnice. Pokud totiž auto odstaví jako obvykle, tedy bez zakoupení parkovacího lístku, dostanou pokutu. Město pořídilo nový parkovací automat a na výběr peněz chce přísně dohlížet.

 „Doteď byla praxe taková, že když řidič odstavil auto proto, aby si mohl vyřídit nějaké záležitosti na městském úřadě, lístek si kupovat nemusel. Řidiči toho ale často zneužívali a bez placení zde stáli celý den,“ uvedla místostarostka Mohelnice Jana Kubíčková.
Městský úřad už vyčlenil pracovníka, který bude společně s policií na zaplacení parkovného dohlížet. Hodinové stání vyjde na pětikorunu. Platí se na náměstí Svobody, Kostelním náměstí a v ulicích Třebovská a S. K. Neumana, a to mezi devátou a šestnáctou hodinou.
Parkovací automat najdou řidiči u prodejny potravin na náměstí Svobody. Na placení parkovného by si měli zvyknout co nejdříve, žádné přechodné období s benevolentnějším přístupem totiž policisté nechystají.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.1.2018 12:39
Titulek: To je za lidovku
Autor: Občan
98
Za 5 korun? To je skoro zadarmo. Nechápu ty burany co neplatěj a potom v hospodě s "útratou 10 piv" nadávaj na drahotu.
Reagovat
Datum: 10.1.2018 13:13
Titulek: Kontrolor Kuba
Autor: VlaK
86
Kdo to bude kontrolovat, starosta Kuba?Ani bych se nedivil.Jako minulu,napráskal lidi policajtům a pak to svedl na ně,že je to jejich aktivita,že on nic.Ostatně toto mu vychází docela často,většinou to svede na úředníky.Ti ale začali hromadně z úřadu odcházet.
Reagovat
Datum: 11.1.2018 08:11
Titulek: Re: Kontrolor Kuba
Autor: Občan
112
Úředníci začli odcházet proto, že po nich někdo najednou chtěl práci a odvést výkon, který dostávají zaplacený. Už nebyl čas na kafíčka, brouzdání netem a nákupy.
Reagovat
Datum: 17.1.2018 14:15
Titulek: Re: Kontrolor Kuba
Autor: Luděk
70
Bylo by dobře, kdyby některý z nich promluvil. Jednou se tak stane a Kubovi z toho dobře nebude.
Reagovat
Datum: 22.1.2018 12:07
Titulek: Starosta proti Policii
Autor: Pavla
15
Zde se objevil zajímavý článek o parkování v Mohelnici. http://www.vmohelnici.cz/?pg=210
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky v hodnotě 390 korun na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářek, které půjdou na festival zadarmo.


Soutěžní otázka:

Kolikátý roční festivalu Být ženou se letos v Šumperku koná?

A) druhý
B) třetí
C) čtvrtý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert hanácké kapely STRACENÉ RÁJ, který se uskuteční v pátek 18. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Marcel Krmíček ze Zábřeha, Martin Petřek z Libiny, Alena Zbíralová z Leštiny, Zdeněk Vavřiník ze Šumperka a Jitka Klaclová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).