ZPRAVODAJSTVÍ

Pokud v Mohelnici zaparkujete „jako vždycky“, dostanete pokutu

9. ledna 2018, 11:00, jak
Mohelnice - Velký pozor by si od ledna měli dát řidiči, kteří budou parkovat v centru Mohelnice. Pokud totiž auto odstaví jako obvykle, tedy bez zakoupení parkovacího lístku, dostanou pokutu. Město pořídilo nový parkovací automat a na výběr peněz chce přísně dohlížet.

 „Doteď byla praxe taková, že když řidič odstavil auto proto, aby si mohl vyřídit nějaké záležitosti na městském úřadě, lístek si kupovat nemusel. Řidiči toho ale často zneužívali a bez placení zde stáli celý den,“ uvedla místostarostka Mohelnice Jana Kubíčková.
Městský úřad už vyčlenil pracovníka, který bude společně s policií na zaplacení parkovného dohlížet. Hodinové stání vyjde na pětikorunu. Platí se na náměstí Svobody, Kostelním náměstí a v ulicích Třebovská a S. K. Neumana, a to mezi devátou a šestnáctou hodinou.
Parkovací automat najdou řidiči u prodejny potravin na náměstí Svobody. Na placení parkovného by si měli zvyknout co nejdříve, žádné přechodné období s benevolentnějším přístupem totiž policisté nechystají.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 9.1.2018 12:39
Titulek: To je za lidovku
Autor: Občan
19
Za 5 korun? To je skoro zadarmo. Nechápu ty burany co neplatěj a potom v hospodě s "útratou 10 piv" nadávaj na drahotu.
Reagovat
Datum: 10.1.2018 13:13
Titulek: Kontrolor Kuba
Autor: VlaK
20
Kdo to bude kontrolovat, starosta Kuba?Ani bych se nedivil.Jako minulu,napráskal lidi policajtům a pak to svedl na ně,že je to jejich aktivita,že on nic.Ostatně toto mu vychází docela často,většinou to svede na úředníky.Ti ale začali hromadně z úřadu odcházet.
Reagovat
Datum: 11.1.2018 08:11
Titulek: Re: Kontrolor Kuba
Autor: Občan
16
Úředníci začli odcházet proto, že po nich někdo najednou chtěl práci a odvést výkon, který dostávají zaplacený. Už nebyl čas na kafíčka, brouzdání netem a nákupy.
Reagovat
Datum: 17.1.2018 14:15
Titulek: Re: Kontrolor Kuba
Autor: Luděk
Bylo by dobře, kdyby některý z nich promluvil. Jednou se tak stane a Kubovi z toho dobře nebude.
Reagovat

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.