SPORT

POJĎ HRÁT HOKEJ! Náborová akce se odehraje na „jedničce“

13. září 2017, 11:00, Petr Fišer
POJĎ HRÁT HOKEJ! Náborová akce se odehraje na „jedničce“ Šumperk - Na netradičním místě se odehraje v Šumperku akce s názvem Týden hokeje. Organizátoři z klubu Mladí Draci ji byli nuceni kvůli rekonstrukci střechy na zimním stadiónu přesunout do areálu 1. základní školy v ulici Dr. Edvarda Beneše. Neproběhne tak na ledové ploše jako všude jinde, ale takzvaně „na suchu“.

 V úterý 19. září od 17 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu úrovně pohybových dovedností jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Kromě zážitků, velké zábavy a šance proniknout do tajů nejrychlejší kolektivní hry na světě si domů odnesou zajímavý hokejový dárek. Postačí mít vhodné oblečení do tělocvičny a tenisky.
Týden hokeje je sportovní seriál pořádaný pro děti ve věku od čtyři do osmi let, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program v prostoru haly i ve třídě. Rodiče získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj jejich ratolestí. Navíc se nabízí jedna zajímavá výhoda. Každý nový benjamínek, který se přihlásí do projektu Pojď hrát hokej! a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu, získá poukaz v hodnotě 1500 korun na nákup výstroje od CCM! Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s populárním sportem 6600 dětským zájemcům.
 
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.9.2017 16:46
Titulek: POJĎ HRÁT HOKEJ
Autor: susilek
191
POJĎ HRÁT HOKEJ a možná že budes i hrát zápasy, pokud más sponzorské rodiče , kteří navíc polezou trenérovi do zádele.
Reagovat

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).