SPORT

POJĎ HRÁT HOKEJ! Náborová akce se odehraje na „jedničce“

13. září 2017, 11:00, Petr Fišer
POJĎ HRÁT HOKEJ! Náborová akce se odehraje na „jedničce“ Šumperk - Na netradičním místě se odehraje v Šumperku akce s názvem Týden hokeje. Organizátoři z klubu Mladí Draci ji byli nuceni kvůli rekonstrukci střechy na zimním stadiónu přesunout do areálu 1. základní školy v ulici Dr. Edvarda Beneše. Neproběhne tak na ledové ploše jako všude jinde, ale takzvaně „na suchu“.

 V úterý 19. září od 17 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu úrovně pohybových dovedností jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Kromě zážitků, velké zábavy a šance proniknout do tajů nejrychlejší kolektivní hry na světě si domů odnesou zajímavý hokejový dárek. Postačí mít vhodné oblečení do tělocvičny a tenisky.
Týden hokeje je sportovní seriál pořádaný pro děti ve věku od čtyři do osmi let, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program v prostoru haly i ve třídě. Rodiče získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj jejich ratolestí. Navíc se nabízí jedna zajímavá výhoda. Každý nový benjamínek, který se přihlásí do projektu Pojď hrát hokej! a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu, získá poukaz v hodnotě 1500 korun na nákup výstroje od CCM! Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s populárním sportem 6600 dětským zájemcům.
 
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.9.2017 16:46
Titulek: POJĎ HRÁT HOKEJ
Autor: susilek
196
POJĎ HRÁT HOKEJ a možná že budes i hrát zápasy, pokud más sponzorské rodiče , kteří navíc polezou trenérovi do zádele.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou českou komedii CHATA NA PRODEJ, kterou šumperské kino OKO promítá 26., 27. a 30. července. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké je původní povolání herce Davida Vávry, který ve filmu Chata na prodej ztvárnil jednu z hlavních rolí?

A) bytový designér
B) stavební projektant
C) architekt

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Dvě vstupenky na maratón s filmy MAMMA MIA!, které šumperské kino OKO uvede ve středu 18. července, vyhrála Jindra Vepřková z Lesnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO v Šumperku.