SPORT

Pohyb v kádru Draků

3. května 2008, 10:34, simi
Šumperk - Již delší dobu je známo, že se šumperský seniorský hokej bude muset spokojit pouze s druhou ligou, neboť liga první se nepodařila získat po sestupu zpět. Do sezony 2008/2009 tak budou vstupovat Draci s cílem hrát o postup do druhé nejvyšší soutěže. Mistrovská utkání začnou sice až s příchodem podzimu, nicméně už teď se skládá kádr, který by měl bojovat o příčky nejvyšší.
Na začátek se šumperští fanoušci dozvěděli dvě smutné zprávy, a to odchody ofenzivního obránce s dělovou ránou Davida Galvase a především v Šumperku nesmírně populárního Radima Antonoviče, který bude příští sezonu válet v polském Sosnowieci, kam přichází na hostování. Dále je v jednání případ Matěje Pekra, který ačkoli strávil v Šumperku celý hokejový život od 4. třídy, je stále hráčem Uničova, jenž ho v případě startu Draků ve druhé lize nechce uvolnit.

Šumperská střídačka bude v nadcházejícím roce vedena Petrem Rutarem, dlouholetým úspěšným trenérem šumperské mládeže. Tomu přibyly zatím dvě posily:

Tomáš Němčický, zkušený útočník s bohatými extraligovými zkušenostmi. Naposledy oblékající dres francouzského Caen. V extralize působil v Olomouci, Zlíně, Třinci, Vítkovicích a Karlových Varech.

Pavel Maláč, exkomeťácký gólman, působící v týmu hodonínských Drtičů. Prošel si mimo jiné taky Zlínem, Třincem nebo Havířovem.

Tomáš Němčický     Pavel Maláč


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).