SPORT

Pohyb v kádru Draků

3. května 2008, 10:34, simi
Šumperk - Již delší dobu je známo, že se šumperský seniorský hokej bude muset spokojit pouze s druhou ligou, neboť liga první se nepodařila získat po sestupu zpět. Do sezony 2008/2009 tak budou vstupovat Draci s cílem hrát o postup do druhé nejvyšší soutěže. Mistrovská utkání začnou sice až s příchodem podzimu, nicméně už teď se skládá kádr, který by měl bojovat o příčky nejvyšší.
Na začátek se šumperští fanoušci dozvěděli dvě smutné zprávy, a to odchody ofenzivního obránce s dělovou ránou Davida Galvase a především v Šumperku nesmírně populárního Radima Antonoviče, který bude příští sezonu válet v polském Sosnowieci, kam přichází na hostování. Dále je v jednání případ Matěje Pekra, který ačkoli strávil v Šumperku celý hokejový život od 4. třídy, je stále hráčem Uničova, jenž ho v případě startu Draků ve druhé lize nechce uvolnit.

Šumperská střídačka bude v nadcházejícím roce vedena Petrem Rutarem, dlouholetým úspěšným trenérem šumperské mládeže. Tomu přibyly zatím dvě posily:

Tomáš Němčický, zkušený útočník s bohatými extraligovými zkušenostmi. Naposledy oblékající dres francouzského Caen. V extralize působil v Olomouci, Zlíně, Třinci, Vítkovicích a Karlových Varech.

Pavel Maláč, exkomeťácký gólman, působící v týmu hodonínských Drtičů. Prošel si mimo jiné taky Zlínem, Třincem nebo Havířovem.

Tomáš Němčický     Pavel Maláč


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.