SPORT

Pohár pro šampióny připadl Malínu

3. července 2019, 12:00, téma FOTBAL, mum
Pohár pro šampióny připadl Malínu Nový Malín – Zatímco mužskému áčku se uplynulý ročník I. B třídy moc nepovedl, posádka sestavená z mladších žáků si doplula až k titulu okresních šampiónů. Výběr Nového Malína prokázal kvalitu a v obou finálových zápasech porazil vítěze druhé skupiny, jímž byli štítečtí „sokolové“.

 Odvetné utkání se odehrávalo před početnou návštěvou a bylo divácky vděčné a atraktivní. Oba celky se mohly opřít o individuální schopnosti nejšikovnějších hráčů a příkladně reprezentovaly svůj klub i celou obec. Více šancí se urodilo na straně malínského mužstva, a přestože některé vyložené příležitosti zůstaly nevyužity, dokázalo vyhrát 2:1. „Kluci dlouhodobě podávali vynikající výkony a výsledkem, který jejich celkové prvenství zpečetil, to jen potvrdili,“ rozplýval se štěstím trenér Aleš Knapp. „Se sezónou můžeme být maximálně spokojeni. Dosáhli jsme na hranici 45 bodů a ze všech okresních týmů jsme měli nejlepší skóre,“ navázal na svého kolegu další kouč Malína Radek Pospíšil.

Okresní šampióni z Nového Malína – nahoře zleva: Lukáš Dostál, Vítězslav Moca, Radek Pospíšil, Filip Zaoral, Jakub Potočka, Radek Končický, Ondřej Michalička, Jan Minář, Tobiáš Budina, Matěj Kočí. Dole: Saša Proněk, Kryštof Knapp, Tomáš Vaněk, Daniel Šmíd, Jakub Jírů. Brankář: Radim Gronych. Trenéři: Radek Pospíšil, Aleš Knapp, Ondřej Proněk.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o dvě volné vstupenky do Šumperského muzea, kde 25. července proběhne Prázdninový den. Malé návštěvníky čekají vědomostní a dovednostní úkoly při dobrodružné cestě za pokladem ve Velké prázdninové herně. V rámci výstavy Nakrájíme, zamícháme, rozšleháme také zjistí, jak šikovnými pomocníky v kuchyni jsou, a sami si vyzkoušejí, jaké to je být kuchařem. Společně nahlédneme pod pokličku nejenom české, ale také evropské kuchyně. Kdo chce čelit kulinářským výzvám a k tomu se skvěle bavit nesmí chybět. Můžete být se svými dětmi u toho, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

V jakém duchu se ponese letošní Prázdninový den v Muzeu Šumperk?
A. Historickém
B. Kulinářském
C. Elegantním

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volné dvojvstupenky na koncert pokračujících Klášterních hudebních slavností, konaný 11. července v Rapotíně vyhráli: O. Dvořák z Velkých Losin, J. Holínová z Bludova, J. Haramia a J. Růžičková ze Šumperka. Blahopřejeme! Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.

Volné dvojvstupenky na závěrečný koncert v Šumperku, konaný 26. července v Klášterním kostele vyhráli: Jitka Klaclová, Marcela Haramiová a Martin Kulhaj ze Šumperka. Blahopřejeme! O výhru se přihlaste při vstupu do kostela.