SPORT

Pohár pro šampióny připadl Malínu

3. července 2019, 12:00, téma FOTBAL, mum
Pohár pro šampióny připadl Malínu Nový Malín – Zatímco mužskému áčku se uplynulý ročník I. B třídy moc nepovedl, posádka sestavená z mladších žáků si doplula až k titulu okresních šampiónů. Výběr Nového Malína prokázal kvalitu a v obou finálových zápasech porazil vítěze druhé skupiny, jímž byli štítečtí „sokolové“.

 Odvetné utkání se odehrávalo před početnou návštěvou a bylo divácky vděčné a atraktivní. Oba celky se mohly opřít o individuální schopnosti nejšikovnějších hráčů a příkladně reprezentovaly svůj klub i celou obec. Více šancí se urodilo na straně malínského mužstva, a přestože některé vyložené příležitosti zůstaly nevyužity, dokázalo vyhrát 2:1. „Kluci dlouhodobě podávali vynikající výkony a výsledkem, který jejich celkové prvenství zpečetil, to jen potvrdili,“ rozplýval se štěstím trenér Aleš Knapp. „Se sezónou můžeme být maximálně spokojeni. Dosáhli jsme na hranici 45 bodů a ze všech okresních týmů jsme měli nejlepší skóre,“ navázal na svého kolegu další kouč Malína Radek Pospíšil.

Okresní šampióni z Nového Malína – nahoře zleva: Lukáš Dostál, Vítězslav Moca, Radek Pospíšil, Filip Zaoral, Jakub Potočka, Radek Končický, Ondřej Michalička, Jan Minář, Tobiáš Budina, Matěj Kočí. Dole: Saša Proněk, Kryštof Knapp, Tomáš Vaněk, Daniel Šmíd, Jakub Jírů. Brankář: Radim Gronych. Trenéři: Radek Pospíšil, Aleš Knapp, Ondřej Proněk.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Tentokrát s Týdnem na severu soutěžíme o pět volných vstupenek na hlavní den festivalu Čokoládové lázně, konaný 28. září ve Velkých Losinách. Můžete být u toho, proniknout do tajů výroby čokolády a obdivovat mistrovské kousky z ní, pokud správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku příslovečného štěstíčka. Výherce oznámíme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Co je to lyofilizované ovoce?

a) ovoce sušené mrazem
b) ovoce naložené v čokoládě
c) ovoce naložené v rumu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Volnou dvojvstupenku na zbrusu novou zábavnou show skupiny SCREAMERS, kterou Zábřežská kulturní uvede ve čtvrtek 19. září vyhrávají: Jana Zetochová ze Šumperka, Marie Badalová a Jiří Vavrač ze Zábřeha. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.