SPORT

Pohár primátora města Popradu putuje do Šumperka

18. května 2012, 07:32, téma GYMNASTIKA, mošo
Šumperk – Šumperské gymnastky se v sobotu 12. května zúčastnily dalšího utkání na Slovensku, tentokrát v tatranském Popradu. Závodnice ze čtyř zemí – Česka, Slovenska, Polska a Maďarska – zde bojovaly o pohár primátora. Reprezentantky Šumperka se s konkurencí hravě vypořádaly a přivezly domů dvě první místa.

Nejlepší výkony závodu mohli diváci vidět v kategorii starších žákyň (ročníky 2000 a 1999), kde zvítězila stala Marie Nevrklová z GK Šumperk a odvezla si tak domů Pohár primátora města Poprad. Bronzová medaile patřila další Šumperačce Báře Fricové.

V kategorii žákyň A (ročníky 2002 a 2001) měl Šumperk dvě zástupkyně. Lépe se dařilo Vendule Měrkové, která s velkým náskokem závod vyhrála. Její sestra Adéla Měrková se po delší závodní pauze umístila druhém místě před polskou závodnicí Mrozekovou.

V kategorii mladších žákyň B (ročníky 2004 a 2003) zvítězila domácí závodnice Kromková, ale hned za ní se umístila šumperská Eva Kubíčková. Do první desítky se vešly ještě tři dívky z GK Šumperk. Čtvrté místo patřilo Michaele Pavlů, šesté Ludmile Stejskalové a osmé Nikole Urbanové. Jedenáctá skončila Julie Hrozová, třináctá byla Zuzana Poštůlková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.