SPORT

Pohár primátora města Popradu putuje do Šumperka

18. května 2012, 07:32, téma GYMNASTIKA, mošo
Šumperk – Šumperské gymnastky se v sobotu 12. května zúčastnily dalšího utkání na Slovensku, tentokrát v tatranském Popradu. Závodnice ze čtyř zemí – Česka, Slovenska, Polska a Maďarska – zde bojovaly o pohár primátora. Reprezentantky Šumperka se s konkurencí hravě vypořádaly a přivezly domů dvě první místa.

Nejlepší výkony závodu mohli diváci vidět v kategorii starších žákyň (ročníky 2000 a 1999), kde zvítězila stala Marie Nevrklová z GK Šumperk a odvezla si tak domů Pohár primátora města Poprad. Bronzová medaile patřila další Šumperačce Báře Fricové.

V kategorii žákyň A (ročníky 2002 a 2001) měl Šumperk dvě zástupkyně. Lépe se dařilo Vendule Měrkové, která s velkým náskokem závod vyhrála. Její sestra Adéla Měrková se po delší závodní pauze umístila druhém místě před polskou závodnicí Mrozekovou.

V kategorii mladších žákyň B (ročníky 2004 a 2003) zvítězila domácí závodnice Kromková, ale hned za ní se umístila šumperská Eva Kubíčková. Do první desítky se vešly ještě tři dívky z GK Šumperk. Čtvrté místo patřilo Michaele Pavlů, šesté Ludmile Stejskalové a osmé Nikole Urbanové. Jedenáctá skončila Julie Hrozová, třináctá byla Zuzana Poštůlková.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s REJEM o 3 vstupenky na novou českou romantickou komedii LÉTO S GENTLEMANEM, kterou šumperské kino Oko uvádí od 14. do 25. února. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární český herec napsal scénář k filmu Léto s gentlemanem?

A) Jaromír Hanzlík
B) Jiří Bartoška
C) Ondřej Vetchý

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební a taneční přehlídku KELTSKÝ VEČER, která se uskuteční v DK Šumperk v sobotu 16. února, vyhráli Alena Turková z Bratrušova, Ivana Tomášková ze Svébohova, Jana Koníčková z Rudy nad Moravou, Elena Hřebáčková ze Šumperka a Josef Haramia ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhru si vyzvedněte v pokladně kina OKO v Šumperku.