SPORT

Podzimní seminář M.S.K.A Praha

26. října 2010, 00:00, téma KARATE, rejdakce
Podzimní seminář M.S.K.A  Praha Praha - Ve dnech 16.-17.10. a 23.-24.10.2010 se uskutečnil seminář moderního sportovního karate pod vedením koordinátora pro Českou republiku mistra Miroslava Zezulky (5. Dan).
Mezi týmy z celé České republiky zde reprezentovali město Mohelnice Ladislav Daříček (4. Kyu) a Prokop Chmelina (5. Kyu). První víkend byl ve znamení technických dovedností, kde mistr Pavel Sokol (3. Dan) vysvětloval, jak zlepšit techniku boje, a nižší stupně zde mohly složit zkoušku na vyšší technický stupeň.

Druhý víkend vyvrcholil turnajem. Zde se nám podařilo v těžké konkurenci obstát a získat výborná umístění. Prokop Chmelina ve své kategorii boje muži zelení (5. Kyu) neměl konkurenci a odvezl si 1. místo. Ani Ladislav Daříček nezůstal pozadu a v kategorii boje muži modří (4. Kyu) si odvezl krásné 3. místo. Pro mohelnický oddíl moderního sportovního karate je to další z mnoha úspěchů a potvrzení, že i na malém městě mohou být kvalitní bojovníci.
 
 
Zleva: mistr Miroslav Zezulka (5. Dan), Ladislav Daříček (4. kyu), Prokop Chmelina (5. kyu), mistr Pavel Sokol (3. Dan)


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.