SPORT

Podzimní seminář M.S.K.A Praha

26. října 2010, 00:00, téma KARATE, rejdakce
Podzimní seminář M.S.K.A  Praha Praha - Ve dnech 16.-17.10. a 23.-24.10.2010 se uskutečnil seminář moderního sportovního karate pod vedením koordinátora pro Českou republiku mistra Miroslava Zezulky (5. Dan).
Mezi týmy z celé České republiky zde reprezentovali město Mohelnice Ladislav Daříček (4. Kyu) a Prokop Chmelina (5. Kyu). První víkend byl ve znamení technických dovedností, kde mistr Pavel Sokol (3. Dan) vysvětloval, jak zlepšit techniku boje, a nižší stupně zde mohly složit zkoušku na vyšší technický stupeň.

Druhý víkend vyvrcholil turnajem. Zde se nám podařilo v těžké konkurenci obstát a získat výborná umístění. Prokop Chmelina ve své kategorii boje muži zelení (5. Kyu) neměl konkurenci a odvezl si 1. místo. Ani Ladislav Daříček nezůstal pozadu a v kategorii boje muži modří (4. Kyu) si odvezl krásné 3. místo. Pro mohelnický oddíl moderního sportovního karate je to další z mnoha úspěchů a potvrzení, že i na malém městě mohou být kvalitní bojovníci.
 
 
Zleva: mistr Miroslav Zezulka (5. Dan), Ladislav Daříček (4. kyu), Prokop Chmelina (5. kyu), mistr Pavel Sokol (3. Dan)


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

DO DIVADLA ZADARMO


Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na literární pořad LiStOVáNí s hercem Lukášem Hejlíkem, který se uskuteční 1. února v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který získá dvě vstupenky.

Soutěžní otázka:

Jakou knihu tentokrát představí Lukáš Hejlík v šumperském divadle v rámci pořadu ?

A) Co by můj syn měl vědět o světě
B) Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
C) Vím, že nic nevím, a přece něco vím

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert kytarového virtuosa LUBOMÍRA BRABCE, který se uskuteční 25. ledna v DK Šumperk, vyhráli Petr Tkadlec ze Šumperka, Milan Uhl z Bludova, Mirka Janů ze Šumperka, Miroslav Diviš z Postřelmova a Marcela Haramiová ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk.