KULTURA

Podzimní koncerty Bravo ozdobí účast operních hvězd

21. června 2017, 11:00, Roman Tyčka
Podzimní koncerty Bravo ozdobí účast operních hvězd Zábřeh - U příležitosti recitálu jednoho z našich nejvýznamnějších houslistů Jaroslava Svěceného, který se konal 11. června, zveřejnil zábřežský kulturní dům nabídku podzimní série pořadů cyklu Bravo. A je na co se těšit.

 Koncertní seriál, který začne psát již šestou kapitolu své historie, ozdobí nejen světoznámí pěvci, ale i další významné osobnosti současné české hudební scény.
Úvod sezóny obstará mládí, v neděli 10. září vystoupí v kostele sv. Barbory cembalistka Ellen Velíšková a kytaristka Eliška Balabánová. Po nich už ale v kulturním domě zazáří hvězda světového formátu – tenor Štefan Margita v doprovodu renomovaného brněnského ansámblu Moravské klavírní trio. Vstupenky na oba koncerty jsou již v prodeji.
V říjnu se koncertní řada vrátí opět do farního kostela, kde zahrají na housle a klavír Martina a Jan Schulmeisterovi. Listopad bude patřit recitálu česko-německé varhanice Barbary Marie Willi a v neděli 10. prosince vyvrcholí cyklus Bravo pěveckým vystoupením světově proslulé mezzosopranistky Dagmar Peckové, kterou doprovodí soubor Barocco sempre giovane.

Karta se vyplatí

Slevové karty na koncerty Bravo Zábřeh v sezóně 2017/2018 nabízí kulturní dům za stokorunu, společná karta pro dvě osoby přijde na 150 korun. „Držitelé slevových karet zaplatí za vstup na jednotlivé koncerty, kterých bude v příští sezóně deset, minimálně o 30 korun méně," upozorňuje na ekonomickou výhodnost Zdeněk David ze Zábřežské kulturní. Karty prodává pokladna kulturního domu.


Foto: archiv

Program podzimní části zábřežského cyklu Bravo prozáří hvězdy první velikosti, například operní pěvec Štefan Margita.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.