KULTURA

Pod širým nebem zazní slavné hity Depeche Mode, Lucie a Metalliky

24. srpna 2016, 10:00, Ondřej Polák
Pod širým nebem zazní slavné hity Depeche Mode, Lucie a Metalliky Šumperk - Český rock, americký metal a elektronický pop z britských ostrovů. Tyto tři hudební ingredience smíchali pořadatelé oblíbené letní akce Revival Invaze, jejíž osmý ročník budou servírovat v pátek 26. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku.

 Festival zahájí devadesátiminutovým koncertem kapela Lucie revival, se kterou si publikum zazpívá pecky jako Amerika, Černí andělé nebo Chci zas v tobě spát.
Vedle napodobitelů české hudební ikony naservírují pořadatelé další dvě slavné kapely.
Jeden z nejlepších evropských revivalů Depeche Mode, skupina DM revival z Mikulova, představí svou koncertní show jako druhý v pořadí.
„Při koncertu budou mít posluchači pocit, že šarmantní frontman David Gahan a jeho parta opravdu přijeli k nám do podhůří Jeseníků. Určitě zazní hity Personal Jesus nebo Enjoy The Silence,“ slibuje produkční Domu kultury Michaela Horáková.
Závěr Revival Invaze potěší zejména fanoušky heavy metalu, kterým zahraje kapela Metallica revival hity jako Enter Sandman, Nothing Else Matters nebo Master Of Puppets.
„Srpnová přehlídka revivalů má pravidelnou přízeň publika a atmosféra je vždy výborná. Určitě k tomu přispívá kvalitní zvuková a světelná aparatura, která dává koncertům kvalitu i efekt,“ zve na akci ředitel pořádajícího Domu kultury Vladimír Rybička.
Revival Invaze se odehraje pod širým nebem v Pavlínině dvoře v centru Šumperka v pátek 26. srpna od půl osmé večer. Vstupné je 150 korun v předprodeji, v den akce lístek podraží o padesátikorunu.
Více informací a online rezervace vstupenek na dksumperk.cz.Foto: archiv

Pražská kapela Lucie revival připomene v Šumperku letošní 30. výročí existence této české hudební ikony.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na novou premiéru Divadla Václav z Václavova. Komedii s názvem Mandragora uvedou na své domovské scéně již tuto sobotu a neděli a vy můžete být u toho. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Výherce, kterého v předstihu oslovíme sms, může zvolit den premiéry podle svého času.

Soutěžní otázka:

Jaké jubileum Divadlo Václav v loňském roce oslavilo:

a) 10 let
b) 15 let
c) 20 let

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Vstupenku na koncert Radka Bagára, který se koná v pondělí 18. března v šumperském Klášterním kostele s „předskokankou“ Pavlou Pavlíkovou z Bludova, vyhráli Petra Vinklárková z Vikýřovic, Milan Uhl z Bludova a Elenka Hrebačková ze Šumperka. Výherce jsme informovali prostřednictvím sms.