ZPRÁVY

Po výbuchu shořel altánek u restaurace

8. června 2014, 10:02, BH
Šumperk - Výbuch a následný požár probudil po jedné hodině ranní v neděli 8. června obyvatele na sídlišti 8. května. Shořel dřevěný altánek sousedící se zdejší restaurací.

 „Na místo vyjeli profesionální hasiči z požární stanice Šumperk a dobrovolní hasiči z Temenice a Nového Malína. Hasiči po příjezdu zjistili, že hoří dřevěný altánek u restaurace. Požár zachvátil gril, lednici a také samotný altánek o rozměrech asi 5 krát 5 metrů,“ informovala mluvčí hasičů Olomouckého kraje Vladimíra Hacsiková. Hasiči dostali plameny pod kontrolu během několika minut, v průběhu likvidačních prací celý altánek strhli, protože hrozilo jeho zřícení. Uvnitř altánku našli hasiči vybuchlou propan -butanovou lahev.

Výše škody byla předběžně vyčíslena na 50 tisíc korun, příčina vzniku požáru je v šetření. Při požáru nebyl nikdo zraněn.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 8.6.2014 18:57
Titulek: ???
Autor: petr x
40
Ulice 8.května nebo sídliště-to je asi jedno, hospoda jako hospoda...Rej nezklamal...
Reagovat
Datum: 9.6.2014 07:28
Titulek: Re: ???
Autor: Staňura
26
Petře - opravdu zásadní pochybení hodné komentáře. Ta obrovská chyba změnila úplně význam sdělené článku :-) (Mimochodem ono to je opravdu sídliště)
Reagovat
Datum: 9.6.2014 08:33
Titulek: Re: ???
Autor: Tomáš 2
42
No mě také zajímalo, kde to bylo a bohužel mohu jen tipovat :-/
Reagovat
Datum: 10.6.2014 07:06
Titulek: Re: ???
Autor: petr x
37
...dva paneláky přes cestu nejsou sídliště. Ale jde mi spíš o kvalitu informací a ta tady poslední dobou pokulhává. Nejen v tomto příspěvku...
Reagovat
Datum: 9.6.2014 08:53
Titulek: Bez titulku
Autor: Anonym
32
Bylo to v Mexické
Reagovat
Datum: 9.6.2014 09:08
Titulek: Bez titulku
Autor: Míla
33
Red Rat - mexická, před Myší dírou
Reagovat
Datum: 9.6.2014 16:19
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: Tomáš 2
46
Díky za objasnění, původně jsem spíše tipoval hospodu Na květnu :-)
Reagovat
Datum: 11.6.2014 14:58
Titulek: Re: Bez titulku
Autor: ati
22
Pojištěno? Nepojištěno? Mám tip.
Reagovat

DO KINA ZADARMO


Hrajte s REJEM o tři vstupenky na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří šťastlivců, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Kde se odehrává děj animované komedie Emoji ve filmu?

A) uvnitř mobilního telefonu
B) uvnitř mrazáku na zmrzlinu
C) uvnitř lidského těla

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební přehlídku REVIVAL INVAZE, která se uskuteční v pátek 25. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Pavlína Lešovská ze Šumperka, Martina Hejduková z Velkých Losin, Radka Pospíšilová z Kolšova, Petr Fišer ze Šumperka a Edita Mederová z Rejhotic.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk.