KULTURA

Ples města nabídne skvělou hudbu i doprovodný program

13. února 2019, 10:00, tyč
Ples města nabídne skvělou hudbu i doprovodný program Zábřeh – Reprezentační ples města Zábřeh, který se uskuteční v sobotu 16. února v sále kulturního domu, letos opět nabídne jedinečný zážitek, a to zejména díky spojení hudebníků symfonického orchestru a orchestru Moravia Big Band.

Návštěvníci plesu se mohou těšit na pestrou směsici tanečních melodií různých hudebních žánrů, večeru však budou tradičně dominovat především valčíky Johanna Strausse v podání početného hudebního tělesa vystupujícího pod taktovkou Pavla Doubravy. Zazní ale i jazzové, swingové či muzikálové melodie a díky skupině Kreyn i populární hity středního proudu.

„Doprovodný program plesu letos oživí zajímavá taneční vystoupení a také akční moderovaná bikeshow Jana Sladkého, vítěze českého poháru v cyklotrialu,“ prozradil Vratislav Jarmar ze Zábřežské kulturní.

V rámci plesu dojde rovněž k předání ceny města za rok 2018 Františku Eliášovi jako ocenění jeho mimořádných aktivit směřujících ke zkvalitňování společenského a kulturního života ve městě.
Kulturní dům se pro hosty reprezentačního plesu otevře o půl osmé, večer oficiálně zahájí starosta města František John ve dvacet hodin.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 13.2.2019 11:48
Titulek: Bylo načase že odešel. 26.07.2017 23:24:25
Autor: Katoličtízmrdi sobě
27
Jeho odchod oslavilo plno lidí. Zanechal stopu to tedy úžasnou. Vybíral prachy ale víme kam je cpal aby tu zůstal co nejdýl. Zasloužil se o topení jo? No to bych ani nevytahoval zatopil jen dvakrát za tu dobu, už jsme ho chtěli dát do televize za to co dělal. Když vybral málo peněz tak ještě lidi sprdl že čekal víc. A to jak si vybíral lidi jen co mu seděli a co dělal starším lidem tak toto mu nikdo nezapomene. Jen ať táhne zmetek ten se bude pálit v pekle jen ať se těší.
910
Reagovat
Datum: 13.2.2019 11:49
Titulek: Re: Bylo načase že odešel. 26.07.2017 23:24:25
Autor: Katoličtízmrdi sobě
35
I moje rodina má bohužel velmi negativní zkušenost s tímto děkanem, který se nechal ovlivňovat lidmi, kteří se z horlivého komunisty stali mávnutím proutku horlivým farníkem. Odmítl nám křest, což komentoval drastickým příměrem z bible, která ale o tom nic neuvádí. S odstupem času jsme tomu ale byli rádi, neboť jsme našli faráře moudrého a lidského.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o dvě vstupenky na koncert ojedinělého hudebníka, textaře a poety Karla Plíhala, který šumperský Dům kultury uvede 12. září. Posluchače čeká komorní atmosféra a hravá jemná poetika inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek doplňujících jednotlivé písničky. Můžete být u toho, pokud budete mít kapku příslovečného štěstíčka a zapojíte se do soutěže. Kdo půjde na koncert zadarmo, zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:
Na albu kterého interpreta se Karel Plíhal nepodílel?
a)  Bratři Ebenové
b)  Jaromír Nohavica
c)  Karel Kryl

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Bohemian Rhapsody, který pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 22. srpna, vyhrávají: Vladislava Janciková ze Sudkova a Vendula Kubelková z Postřelmova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.