KULTURA

Ples, který otevírá srdce

24. února 2009, 22:39, rejdakce
Ples, který otevírá srdce Bludov - V páteční odpoledne 20. února se sešlo v bludovském kulturním domě na 250 klientů z 15 ústavů na II. Plese Otevřených srdcí, v našem regionu ojedinělé akci.

„Pro postižené má takováto akce jedinečný význam. Setkávají se spolu a těší se na sebe,“ vysvětluje Bobina Mösnerová . Pozvání na ples přijala i Yvona Kubjátová , náměstkyně pro sociální oblast Olomouckého kraje: „Akce neměla chybu a já jsem moc ráda, že jsem dostala pozvání a mohla jsem tam být.“


Ples zahájily tanečnice z Domu dětí U Radnice

Ples Otevřených srdcí však není jedinou akcí, na kterou se mohou těšit. Na sklonku léta proběhl např. pod vedením stejného organizačního týmu festival folk a country, kde měli vstup zdarma a také první ročník Vánoční diskotéky Otevřených srdcí.


Vznikají nová přátelství a vždy probíhá velké vyměňování tel. čísel.


Hrála hradubická kapela Pedro


Na kterou se tak skvěle tančilo

 
„Všechny tyto akce probíhají pod hlavičkou Otevřená srdce. Mrzí mě, že Liga na ochranu zvířat v Šumperku letos zneužila tento náš název pro vlastní akci věnovanou pejskům. Tato akce neměla nic společného s našimi akcemi pro postižené“, vysvětluje Mösnerová a děkuje všem, kteří se na akci podíleli pomocnou rukou, finančními prostředky či sponzorskými dary.

 

Díky sponzorům bohatá tombola byla "největším trhákem večera".
Svou výhru si odnesl opravdu každýNezbytné poděkování organizátorce


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.