KULTURA

Ples, který otevírá srdce

24. února 2009, 22:39, rejdakce
Ples, který otevírá srdce Bludov - V páteční odpoledne 20. února se sešlo v bludovském kulturním domě na 250 klientů z 15 ústavů na II. Plese Otevřených srdcí, v našem regionu ojedinělé akci.

„Pro postižené má takováto akce jedinečný význam. Setkávají se spolu a těší se na sebe,“ vysvětluje Bobina Mösnerová . Pozvání na ples přijala i Yvona Kubjátová , náměstkyně pro sociální oblast Olomouckého kraje: „Akce neměla chybu a já jsem moc ráda, že jsem dostala pozvání a mohla jsem tam být.“


Ples zahájily tanečnice z Domu dětí U Radnice

Ples Otevřených srdcí však není jedinou akcí, na kterou se mohou těšit. Na sklonku léta proběhl např. pod vedením stejného organizačního týmu festival folk a country, kde měli vstup zdarma a také první ročník Vánoční diskotéky Otevřených srdcí.


Vznikají nová přátelství a vždy probíhá velké vyměňování tel. čísel.


Hrála hradubická kapela Pedro


Na kterou se tak skvěle tančilo

 
„Všechny tyto akce probíhají pod hlavičkou Otevřená srdce. Mrzí mě, že Liga na ochranu zvířat v Šumperku letos zneužila tento náš název pro vlastní akci věnovanou pejskům. Tato akce neměla nic společného s našimi akcemi pro postižené“, vysvětluje Mösnerová a děkuje všem, kteří se na akci podíleli pomocnou rukou, finančními prostředky či sponzorskými dary.

 

Díky sponzorům bohatá tombola byla "největším trhákem večera".
Svou výhru si odnesl opravdu každýNezbytné poděkování organizátorce


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na Jiřího Kolbabu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Které území nazývá Jiří Kolbaba Ukradenou zemí?

A) jihozápad USA
B) jižní Afriku
C) střední Moravu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny KATAPULT, který se uskuteční v pátek 23. března v DK Šumperk, vyhráli Pavla Němčíková z Nového Malína, Pavel Gargulák z Loučné nad Desnou, Marta Vláčelová z Nemile, Tomáš Zbíral z Bohuslavic a Karel Trojek ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).