KULTURA

Ples, který otevírá srdce

24. února 2009, 22:39, rejdakce
Ples, který otevírá srdce Bludov - V páteční odpoledne 20. února se sešlo v bludovském kulturním domě na 250 klientů z 15 ústavů na II. Plese Otevřených srdcí, v našem regionu ojedinělé akci.

„Pro postižené má takováto akce jedinečný význam. Setkávají se spolu a těší se na sebe,“ vysvětluje Bobina Mösnerová . Pozvání na ples přijala i Yvona Kubjátová , náměstkyně pro sociální oblast Olomouckého kraje: „Akce neměla chybu a já jsem moc ráda, že jsem dostala pozvání a mohla jsem tam být.“


Ples zahájily tanečnice z Domu dětí U Radnice

Ples Otevřených srdcí však není jedinou akcí, na kterou se mohou těšit. Na sklonku léta proběhl např. pod vedením stejného organizačního týmu festival folk a country, kde měli vstup zdarma a také první ročník Vánoční diskotéky Otevřených srdcí.


Vznikají nová přátelství a vždy probíhá velké vyměňování tel. čísel.


Hrála hradubická kapela Pedro


Na kterou se tak skvěle tančilo

 
„Všechny tyto akce probíhají pod hlavičkou Otevřená srdce. Mrzí mě, že Liga na ochranu zvířat v Šumperku letos zneužila tento náš název pro vlastní akci věnovanou pejskům. Tato akce neměla nic společného s našimi akcemi pro postižené“, vysvětluje Mösnerová a děkuje všem, kteří se na akci podíleli pomocnou rukou, finančními prostředky či sponzorskými dary.

 

Díky sponzorům bohatá tombola byla "největším trhákem večera".
Svou výhru si odnesl opravdu každýNezbytné poděkování organizátorce


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s TÝDNEM o 3 vstupenky na nové české drama JAN PALACH, které promítá šumperské kino Oko od 21. do 29. srpna. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. V příštím čísle zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce se Jan Palach rozhodl přinést nejvyšší oběť jako protest proti sovětské invazi do Československa?

A) 1968
B) 1969
C) 1971

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO,
BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na hudební festival REVIVAL INVAZE, který se uskuteční v pátek 24. srpna v Pavlínině dvoře v Šumperku, vyhráli Šárka Trundová ze Šumperka, Marta Pudilová z Loštic, Michal Všetíček ze Šumperka, Lada Řezníčková z Mohelnice a Libor Nekola z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně Domu kultury Šumperk (po – pá, 14 – 17 h).