SPORT

Play-off florbalové ligy odstartovalo

12. února 2011, 15:47, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - První kolo čtvrtfinále ukázalo, že vyřazovací boje jsou jiná soutěž.
 Jako první se utkali jasní favorité Párci proti Vychlazené 11. Ta zodpovědnou obranou a někdy i šťastnými góly dokázala uhrát senzační remízu 6:6, na které se nejvíce podílel hattrickem kapitán Dohnal. Nervózní Párci nedokázali rozehrát svůj obvyklý kolotoč a jejich kombinace se utápěla v nepřesnostech. V závěru utkání ještě mohl strhnout vedení na jednu stranu Vlk a na druhou Chladil, ale ani jednomu se skórovat nepodařilo, a tak bude muset rozhodnout druhý zápas za týden.


Vychlazená 11 - Párci za dolar  6:6


Další remízu a opět lehce nečekanou zaznamenal souboj King Size se Spádovou legií. Ta se musela vypořádat s pozdním příchodem bratří Matějů a zároveň nepokryla Vicence v modrém. Ten vsítil neuvěřitelných šest gólů a měl tak lví podíl na smírném výsledku 9:9.


King Size - Spádová legie  9:9


Ani ve třetím utkání neměl favorit před sebou lehký úkol. Včelky Medulky však nakonec přetlačily Bílý balet v poměru 6:4, i když jejich výkon měl k ideálu daleko.

Včelky Medulky - Bílý balet  6:4


Očekávaný a papírově nejvyrovnanější souboj mezi Icemany a Lazy Swines se odehrál za bouřlivé atmosféry. Fanclub Sviní vytvořil skvělou kulisu tradičně bojovného utkání plného ostrých střetů. V něm byli šťastnější Icemani, kteří zásluhou Šíbla zvítězili 4:3 brankou v posledních sekundách hry.

Icemani - Lazy Swines  4:3


V prvních dvou soubojích tak rozhodne druhý zápas, v případě vítězství Sviní a Baletu v druhém utkání rozhodnou o postupujícím samostatné nájezdy.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).