SPORT

Plavec Přemysl Pospíšil stříbrný na Mistrovství ČR

17. prosince 2012, 18:08, téma PLAVÁNÍ, redakce, RL
Plavec Přemysl Pospíšil stříbrný na Mistrovství ČR Jihlava – Životního úspěchu dosáhl Přemysl Pospíšil na Mistrovství České republiky třináctiletých žáků v Jihlavě, když v závodě na 1500 metrů volným způsobem získal stříbrnou medaili. Medaile je více než zasloužená, šumperský plavec vylepšil svůj přihlášený čas o 18 vteřin. Přemek byl kondičně výborně připraven, což potvrdil i v dalších startech. Přidal čtyři umístění v první desítce, na 200 metrů motýlek skončil jednu pozici od medaile, na 400 metrů volný způsob doplaval pátý.
Tři zástupce měl šumperský plavecký oddíl na Mistrovství České republiky čtrnáctiletých v Kopřivnici. Nejvíce se dařilo Michaele Šímové, která ve všech startech doplavala v první desítce, v závodech na 100 a 200 metrů znak ji dělilo od zisku bronzové medaile několik setin vteřiny. Také Michael Müller prokázal, že v republice patří ve své věkové kategorii do první desítky, nejlépe si vedl v závodě na 200 metrů prsa, kde obsadil páté místo. Jaromír Laštuvička doplatil na pokles formy, jeho maximem bylo dvanácté místo.
Trenérské duo Jiří Šváb a Lucie Šímová tak může spokojeně uzavřít letošní plaveckou sezonu.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.