SPORT

Plavec Přemysl Pospíšil stříbrný na Mistrovství ČR

17. prosince 2012, 18:08, téma PLAVÁNÍ, redakce, RL
Plavec Přemysl Pospíšil stříbrný na Mistrovství ČR Jihlava – Životního úspěchu dosáhl Přemysl Pospíšil na Mistrovství České republiky třináctiletých žáků v Jihlavě, když v závodě na 1500 metrů volným způsobem získal stříbrnou medaili. Medaile je více než zasloužená, šumperský plavec vylepšil svůj přihlášený čas o 18 vteřin. Přemek byl kondičně výborně připraven, což potvrdil i v dalších startech. Přidal čtyři umístění v první desítce, na 200 metrů motýlek skončil jednu pozici od medaile, na 400 metrů volný způsob doplaval pátý.
Tři zástupce měl šumperský plavecký oddíl na Mistrovství České republiky čtrnáctiletých v Kopřivnici. Nejvíce se dařilo Michaele Šímové, která ve všech startech doplavala v první desítce, v závodech na 100 a 200 metrů znak ji dělilo od zisku bronzové medaile několik setin vteřiny. Také Michael Müller prokázal, že v republice patří ve své věkové kategorii do první desítky, nejlépe si vedl v závodě na 200 metrů prsa, kde obsadil páté místo. Jaromír Laštuvička doplatil na pokles formy, jeho maximem bylo dvanácté místo.
Trenérské duo Jiří Šváb a Lucie Šímová tak může spokojeně uzavřít letošní plaveckou sezonu.Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert legendárního folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti čtenářů, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká je původní profese písničkáře Vladimíra Merty?

A) strojvedoucí
B) architekt
C) pedagog

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na ŠUMPERSKÝ PLES, který se uskutečnil 9. února v DK Šumperk, vyhrál Václav Nováček z Loučné nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhru jsme výherci předali před konáním Šumperského plesu.