Plavec Přemysl Pospíšil stříbrný na Mistrovství ČR

17. prosince 2012, 18:08, téma PLAVÁNÍ, redakce, RL
Plavec Přemysl Pospíšil stříbrný na Mistrovství ČR Jihlava – Životního úspěchu dosáhl Přemysl Pospíšil na Mistrovství České republiky třináctiletých žáků v Jihlavě, když v závodě na 1500 metrů volným způsobem získal stříbrnou medaili. Medaile je více než zasloužená, šumperský plavec vylepšil svůj přihlášený čas o 18 vteřin. Přemek byl kondičně výborně připraven, což potvrdil i v dalších startech. Přidal čtyři umístění v první desítce, na 200 metrů motýlek skončil jednu pozici od medaile, na 400 metrů volný způsob doplaval pátý.
Tři zástupce měl šumperský plavecký oddíl na Mistrovství České republiky čtrnáctiletých v Kopřivnici. Nejvíce se dařilo Michaele Šímové, která ve všech startech doplavala v první desítce, v závodech na 100 a 200 metrů znak ji dělilo od zisku bronzové medaile několik setin vteřiny. Také Michael Müller prokázal, že v republice patří ve své věkové kategorii do první desítky, nejlépe si vedl v závodě na 200 metrů prsa, kde obsadil páté místo. Jaromír Laštuvička doplatil na pokles formy, jeho maximem bylo dvanácté místo.
Trenérské duo Jiří Šváb a Lucie Šímová tak může spokojeně uzavřít letošní plaveckou sezonu.

NA DYMYTRY ZADARMO

Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).