SPORT

Plavci ze Zábřehu opět úspěšní

7. prosince 2011, 15:33, téma PLAVÁNÍ, rejdakce
Plavci ze Zábřehu opět úspěšní Zábřeh - Zimním plavcům koncem listopadu konečně přálo počasí a mohli se tak v letošním ročníku Českého poháru ponořit do chladných vod. V sobotu 19.11. se soutěžilo na rybníku v Čehovicích u Prostějova, o týden později na Boleveckém rybníku v Plzni a 4.12. na Labi v Hradci Králové.
Teplota vzduchu byla kolem 5 stupňů a vody ještě o něco méně 3,8°C a vždy více než stovka účastníků. Na královské trati 1000 m si zábřežští plavci doplavali pro tzv. „double“ na všech třech závodech a potvrdili tak svou příslušnost k absolutní špičce zimního plavání v České republice. V Čehovicích se z vítězství radovala Denisa Haltmarová těsně před Milanem Štenclem, v Plzni a v Hradci bylo pořadí opačné. Na trati 750 m si v Hradci Králové doplaval pro třetí místo Petr Švorčík a Bohumil Molek skončil desátý. Mezi skutečné zimní plavce se zařadili i letošní nováčci v týmu Svatopluk Supík a Čestmír Kubalík, kteří si na Labi vyplavali první výkonnostní třídu zdoláním trati 500 m. Příští víkend se seriál Českého poháru v zimním plavání přesouvá do Chocně a poté už na plavce čeká Memoriál Alfreda Nikodéma - na Štěpána v Praze ve Vltavě.

 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).