SPORT

Plavci Zábřeha vylovili na Slovensku čtyři medaile

20. března 2013, 20:36, téma PLAVÁNÍ, MŠ, mošo
Plavci Zábřeha vylovili na Slovensku čtyři medaile Senec – Čtyři cenné kovy získali na druhém ročníku závodů v zimním plavání s názvem Pohár Slunečních jezer v Senci na Slovensku plavci ze Zábřeha. Dvakrát se jim podařilo obsadit první a dvakrát druhé místo na různých tratích. Celkově se propracovali na šestou příčku v klubové soutěži v rámci Českého poháru v zimním plavání.
Na Slovensku se sjelo téměř sto dvacet plavců z České republiky, Slovenska a Polska. Závody probíhaly na tratích 100, 250, 500 a 750 metrů. V mrazivém větru při teplotě 1,5 °C se teplota vody 5,5 °C zdála být příjemnou. Důsledkem silného větru se na hladině tvořily vlny, které některým soutěžícím působily nemalé potíže.

Ze Zábřeha přijela desetičlenná výprava závodníků. Na stometrové trati si pro zlato doplavala Zuzana Králíková, která byla v cíli dokonce rychlejší než většina mužů. Velký úspěch Plaveckého klubu Zábřeh na této trati potvrdila druhým místem Eva Šubrtová.

Další zlatá a stříbrná medaile se zrodily z pětistovky. Prvním místem mezi muži prokázal svou příslušnost ke špičce v zimním plavání Milan Štencl. Velkým překvapením a příslibem do budoucna byl výkon Renaty Koubkové, která vybojovala druhé místo mezi ženami. foto: Milan Štencl


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.