SPORT

Plavci Zábřeha vylovili na Slovensku čtyři medaile

20. března 2013, 20:36, téma PLAVÁNÍ, MŠ, mošo
Plavci Zábřeha vylovili na Slovensku čtyři medaile Senec – Čtyři cenné kovy získali na druhém ročníku závodů v zimním plavání s názvem Pohár Slunečních jezer v Senci na Slovensku plavci ze Zábřeha. Dvakrát se jim podařilo obsadit první a dvakrát druhé místo na různých tratích. Celkově se propracovali na šestou příčku v klubové soutěži v rámci Českého poháru v zimním plavání.
Na Slovensku se sjelo téměř sto dvacet plavců z České republiky, Slovenska a Polska. Závody probíhaly na tratích 100, 250, 500 a 750 metrů. V mrazivém větru při teplotě 1,5 °C se teplota vody 5,5 °C zdála být příjemnou. Důsledkem silného větru se na hladině tvořily vlny, které některým soutěžícím působily nemalé potíže.

Ze Zábřeha přijela desetičlenná výprava závodníků. Na stometrové trati si pro zlato doplavala Zuzana Králíková, která byla v cíli dokonce rychlejší než většina mužů. Velký úspěch Plaveckého klubu Zábřeh na této trati potvrdila druhým místem Eva Šubrtová.

Další zlatá a stříbrná medaile se zrodily z pětistovky. Prvním místem mezi muži prokázal svou příslušnost ke špičce v zimním plavání Milan Štencl. Velkým překvapením a příslibem do budoucna byl výkon Renaty Koubkové, která vybojovala druhé místo mezi ženami. foto: Milan Štencl


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).