SPORT

Plavci na Velké ceně města Kopřivnice

13. dubna 2011, 10:00, téma PLAVÁNÍ, rejdakce
Plavci na Velké ceně města Kopřivnice Kopřivnice/Šumperk - V sobotu 2. dubna zamířila výprava šumperských plavců na Velkou cenu města Kopřivnice. Členové šumperského družtva plavání vystoupili celkem 26x na stupně vítězů.
Přestože se závodů neúčastnila současná nejlepší plavkyně Michaela Šímová, patřící ve své věkové kategorii k republikové špičce, vystoupili naši plavci 26x na stupně vítězů s konečným účtem 6 zlatých, 9 stříbrných a 11 bronzových medailí.

"Plavci se připravují pod vedením Jiřího Švába, Lucie Šímové, Vojty Valoucha i dalších trenérů, opět potvrdili vysokou úroveň šumperského plavání,"
sdělila Reji Dáša Hejlová
 

Míšu Šímovou úspěšně zastoupila nejmladší plavkyně Leona Lysáková, která v kategorii mladších žákyň vylovila z kopřivnického bazénu z šesti startů pět zlatých a jednu bronzovou medaili. Dále Šumperk reprezentovali Markéta Zetochová (1x zlato, 4x bronz), Jakub Šmíd (3x stříbro), Štěpán Hofmann (2x stříbro, 2x bronz), Jaromír Laštuvička (2x stříbro, 1x bronz), Michal Müller (2x stříbro), Jan Baslar (2x bronz), Přemysl Pospíšil (1x bronz), Viktor Kouřil, Jiří Gerold, Patrik Minář, Veronika Šmídová, Iva Hlaváčková, Kamila Baslarová a Tereza Chaloupková.
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA KONCERT ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na společný koncert kapel UDG, O5 a RADEČEK a písničkáře POKÁČE, který se uskuteční v pátek 1. prosince v zábřežském kulturáku. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje společné turné UDG, O5 a Radeček a Pokáče?

A) Kamarádi tour
B) Rivalové tour
C) Parťáci na turné

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na nový film MILADA, který promítá kino OKO v Šumperku 27. listopadu, vyhráli Šárka Siblová ze Šumperka, Vilma Sadilová z Libiny a Renda Šmíd z Kolšova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina.