ZPRÁVY

Zábřežské hřiště nebude sloužit jen sportu

4. listopadu 2012, 18:50, téma ZÁBŘEH, horna
Zábřežské hřiště nebude sloužit jen sportu Zábřeh – Málo využívané hřiště u IV. základní školy na sídlišti Severovýchod v Zábřehu se promění v areál, který bude sloužit nejen potřebám školy, ale který nabídne sportovní vyžití a možnost pořádání společenských a zájmových aktivit také veřejnosti.
Rekonstrukce sportovních ploch s potřebným vybavením umožní provozování různých druhů sportů. Osazením zeleně vznikne prostor, kde se budou mít žáci možnost učit .

                   
                                                          vizualizace přestavby hřiště

Součástí nového školního areálu bude také dětské hřiště. Studie ze září roku 2011 zahrnuje také výstavbu přístřešků a garáže s dílnou a kolárnami. Nemalým přínosem bude možnost pořádání sportovních a společenských akcí. Sportovní areál bude nově oplocen.

             
                                                                     současný stav hřiště

„Nyní je pro nás nejdůležitější zateplení budovy a výměna starých oken za nová plastová. Tyto práce začnou na jaře příštího roku. Nové hřiště přijde na řadu později,“ řekl ředitel IV. základní školy Severovýchod Pavel Pašta.

                                                                                 nevyhovující sportovní zařízení

Finanční dotace na zateplení a obnovu oken bude poskytnuta z Operačního programu Životní prostředí.

foto: horna


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.11.2012 23:43
Titulek: Špatné proroctví
Autor: Jakub Mrázek
100
118
Nechci být špatný prorok, ale vzhledem k prioritám uvedeným v článku (nejdřív okna a zateplení - což chápu), se na hřiště dostane nejdřív možná tak za 5 let.
Reagovat