ZPRÁVY

Zábřežské hřiště nebude sloužit jen sportu

4. listopadu 2012, 18:50, téma ZÁBŘEH, horna
Zábřežské hřiště nebude sloužit jen sportu Zábřeh – Málo využívané hřiště u IV. základní školy na sídlišti Severovýchod v Zábřehu se promění v areál, který bude sloužit nejen potřebám školy, ale který nabídne sportovní vyžití a možnost pořádání společenských a zájmových aktivit také veřejnosti.
Rekonstrukce sportovních ploch s potřebným vybavením umožní provozování různých druhů sportů. Osazením zeleně vznikne prostor, kde se budou mít žáci možnost učit .

                   
                                                          vizualizace přestavby hřiště

Součástí nového školního areálu bude také dětské hřiště. Studie ze září roku 2011 zahrnuje také výstavbu přístřešků a garáže s dílnou a kolárnami. Nemalým přínosem bude možnost pořádání sportovních a společenských akcí. Sportovní areál bude nově oplocen.

             
                                                                     současný stav hřiště

„Nyní je pro nás nejdůležitější zateplení budovy a výměna starých oken za nová plastová. Tyto práce začnou na jaře příštího roku. Nové hřiště přijde na řadu později,“ řekl ředitel IV. základní školy Severovýchod Pavel Pašta.

                                                                                 nevyhovující sportovní zařízení

Finanční dotace na zateplení a obnovu oken bude poskytnuta z Operačního programu Životní prostředí.

foto: horna


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.11.2012 23:43
Titulek: Špatné proroctví
Autor: Jakub Mrázek
106
128
Nechci být špatný prorok, ale vzhledem k prioritám uvedeným v článku (nejdřív okna a zateplení - což chápu), se na hřiště dostane nejdřív možná tak za 5 let.
Reagovat

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).