ZPRÁVY

Zábřežské hřiště nebude sloužit jen sportu

4. listopadu 2012, 18:50, téma ZÁBŘEH, horna
Zábřežské hřiště nebude sloužit jen sportu Zábřeh – Málo využívané hřiště u IV. základní školy na sídlišti Severovýchod v Zábřehu se promění v areál, který bude sloužit nejen potřebám školy, ale který nabídne sportovní vyžití a možnost pořádání společenských a zájmových aktivit také veřejnosti.
Rekonstrukce sportovních ploch s potřebným vybavením umožní provozování různých druhů sportů. Osazením zeleně vznikne prostor, kde se budou mít žáci možnost učit .

                   
                                                          vizualizace přestavby hřiště

Součástí nového školního areálu bude také dětské hřiště. Studie ze září roku 2011 zahrnuje také výstavbu přístřešků a garáže s dílnou a kolárnami. Nemalým přínosem bude možnost pořádání sportovních a společenských akcí. Sportovní areál bude nově oplocen.

             
                                                                     současný stav hřiště

„Nyní je pro nás nejdůležitější zateplení budovy a výměna starých oken za nová plastová. Tyto práce začnou na jaře příštího roku. Nové hřiště přijde na řadu později,“ řekl ředitel IV. základní školy Severovýchod Pavel Pašta.

                                                                                 nevyhovující sportovní zařízení

Finanční dotace na zateplení a obnovu oken bude poskytnuta z Operačního programu Životní prostředí.

foto: horna


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 7.11.2012 23:43
Titulek: Špatné proroctví
Autor: Jakub Mrázek
115
130
Nechci být špatný prorok, ale vzhledem k prioritám uvedeným v článku (nejdřív okna a zateplení - což chápu), se na hřiště dostane nejdřív možná tak za 5 let.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).