ZPRAVODAJSTVÍ

Peugeot Emotion Day je opět tady

5. června 2019, 08:00, redakce, placená reklama
Peugeot Emotion Day je opět tady Vážení příznivci motorismu a značky Peugeot obzvlášť. Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční představení ucelené modelové řady osobních automobilů značky Peugeot.

Dne 13. června od 10:00 do 18:00 hod. u Kauflandu budete mít možnost otestovat osobní vozy Peugeot včetně posledních novinek značky. Připraveny jsou pro Vás nejen oblíbené vozy SUV, ale i praktický rodinný Rifter. Milovníky moderního designu osloví Peugeot 508 a v předpremiéře
na roadshow vyzkoušíte také 508 SW. Můžete otestovat i ostatní modely Peugeot , nebo se inspirovat na léto kempinkovou úpravou modelů Peugeot Expert Combi a Peugeot Rifter se střešním stanem.Svoji testovací jízdu si můžete rezervovat na www.peugeotemotionday.cz.

Čeká Vás příjemné občerstvení a malé atrakce pro děti i dospělé. V rámci akce navíc získáte voucher na nákup dětské autosedačky v hodnotě 10 000,- Kč platný při koupi vozu do 31. července 2019.Na Vaší návštěvu se těší kolektiv prodejců AGREGA, a.s. - koncesionář Peugeot

Polní 46, 789 61 Bludov
www.agrega.cz 
tel. 583 238 322
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem na severu o tři dvojvstupenky na promítání v rámci Kina pod hvězdami u zábřežského zámku. Tamní festival Léto u zámku nabídne ve čtvrtek 22. srpna filmový trhák BOHEMIAN RHAPSODY, který popisuje hudební dráhu i jedinečnou životní a uměleckou jízdu Freddieho Mercuryho od založení skupiny Queen až po památný koncert Live Aid v roce 1985.

Soutěžní otázka:
V kterém roce byla založena skupina Queen?
A) 1965
B) 1970
C) 1975

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESA na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Volnou dvojvstupenku na promítání filmu Teroristka, které pořadatelé uvedou v rámci Kina pod hvězdami v amfiteátku na Masarykově náměstí v Zábřeze ve čtvrtek 15. srpna, vyhrávají: Helena Heckenbergerová ze Sudkova a Ivana Tomášková ze Svébohova. Blahopřejeme! O vstupenky se přihlaste u pořadatelů.