ZPRAVODAJSTVÍ

Peugeot Emotion Day je opět tady

5. června 2019, 08:00, redakce, placená reklama
Peugeot Emotion Day je opět tady Vážení příznivci motorismu a značky Peugeot obzvlášť. Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční představení ucelené modelové řady osobních automobilů značky Peugeot.

Dne 13. června od 10:00 do 18:00 hod. u Kauflandu budete mít možnost otestovat osobní vozy Peugeot včetně posledních novinek značky. Připraveny jsou pro Vás nejen oblíbené vozy SUV, ale i praktický rodinný Rifter. Milovníky moderního designu osloví Peugeot 508 a v předpremiéře
na roadshow vyzkoušíte také 508 SW. Můžete otestovat i ostatní modely Peugeot , nebo se inspirovat na léto kempinkovou úpravou modelů Peugeot Expert Combi a Peugeot Rifter se střešním stanem.Svoji testovací jízdu si můžete rezervovat na www.peugeotemotionday.cz.

Čeká Vás příjemné občerstvení a malé atrakce pro děti i dospělé. V rámci akce navíc získáte voucher na nákup dětské autosedačky v hodnotě 10 000,- Kč platný při koupi vozu do 31. července 2019.Na Vaší návštěvu se těší kolektiv prodejců AGREGA, a.s. - koncesionář Peugeot

Polní 46, 789 61 Bludov
www.agrega.cz 
tel. 583 238 322
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

Hrajte s Týdnem o tři vstupenky na divadelní představení Manželství v kostce, které uvede zábřežský kulturní dům v pátek 21. června od 19 hodin zcela netradičně v kině RETRO, kde k hercům budete ještě blíže, než jste si mysleli. Prověří komediální talent a herecké mistrovství Zuzany Kronerové a Oldřicha Navrátila a vám polechtá bránici. Můžete být u toho, když správně odpovíte na soutěžní otázku a budete mít kapku štěstíčka při losování. Výherce zveřejníme v příštím čísle.

Soutěžní otázka:

Za titulní roli ve kterém filmu získala v loňském roce Zuzana Kronerová Českého lva?

1. Venkovský učitel
2. Domácí péče
3. Bába z ledu

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO a ADRESU na číslo 737 559 551. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ
Tři volné vstupenky na koncert nejúspěšnější písničkářky současnosti Radůzy, který se v šumperském Domě kultury uskuteční ve čtvrtek 13. června získávají: Jitka Pohorelská ze Šumperka, Dagmar Bajtková z Mohelnice a Lucie Hubáčková z Bludova. Blahopřejeme! Vstupenky si vyzvedněte v pokladně kulturního domu.