SPORT

Petr Horvát v Jihlavě zlomil dva rekordy

9. listopadu 2010, 00:00, téma PLAVÁNÍ, rejdakce
Petr Horvát v Jihlavě zlomil dva rekordy Jihlava - O víkendu 6.-7. listopadu závodili v Jihlavě plavci několika zemí na AXIS CUPu.
Na tyto závody se kvalifikovalo také několik závodníků ze Zábřeha. Největší úspěchy zaznamenal Petr Horvát (1994), když se dva z osobních rekordů staly zároveň i novými absolutními rekordy Zábřeha. V sobotu se mu podařilo překonat jeho vlastní rekord na 400 m polohový závod, který vytvořil před 2 týdny v Praze (5:18,10), výkonem 5:14,27.

V neděli vylepšil letitý rekord Petra Horváta (1973) na 200 m prsa z Mohelnice 16.4.1989 (2:45,6) výkonem 2:44,13. Tento výkon byl také nejvýše ve výsledkové listině – pěkné 7. místo. Roman Křupka (1996) si dokázal vytvořit nové osobní rekordy na všech 7 disciplínách, ke kterým nastoupil za startovní blok. Pěkné výkony předvedly také Veronika Špůrková (1996) a Hana Horvátová (1997).
 
Zleva:  Veronika Špůrková, Hana Horvátová, Petr Horvát, Roman Křupka


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).