SPORT

Petr Horvát v Jihlavě zlomil dva rekordy

9. listopadu 2010, 00:00, téma PLAVÁNÍ, rejdakce
Petr Horvát v Jihlavě zlomil dva rekordy Jihlava - O víkendu 6.-7. listopadu závodili v Jihlavě plavci několika zemí na AXIS CUPu.
Na tyto závody se kvalifikovalo také několik závodníků ze Zábřeha. Největší úspěchy zaznamenal Petr Horvát (1994), když se dva z osobních rekordů staly zároveň i novými absolutními rekordy Zábřeha. V sobotu se mu podařilo překonat jeho vlastní rekord na 400 m polohový závod, který vytvořil před 2 týdny v Praze (5:18,10), výkonem 5:14,27.

V neděli vylepšil letitý rekord Petra Horváta (1973) na 200 m prsa z Mohelnice 16.4.1989 (2:45,6) výkonem 2:44,13. Tento výkon byl také nejvýše ve výsledkové listině – pěkné 7. místo. Roman Křupka (1996) si dokázal vytvořit nové osobní rekordy na všech 7 disciplínách, ke kterým nastoupil za startovní blok. Pěkné výkony předvedly také Veronika Špůrková (1996) a Hana Horvátová (1997).
 
Zleva:  Veronika Špůrková, Hana Horvátová, Petr Horvát, Roman Křupka


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).