SPORT

Pétanque pro děti i dospěláky

24. srpna 2011, 14:00, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce
Pétanque pro děti i dospěláky Vysoká - Na žádost nejmenších se dne 30. července od 14.00 hod. konal na „Schubert aréně u Lužíků“ na Vysoké u Malé Moravy turnaj v pétanque pro mixovaná družstva, který byl podmíněn jedním nebo dvěmi dětmi a maximálně jedním dospělákem na jedno družstvo.


I přes nepřízeň počasí zdatní horalové a minihoralové utvořili 10 družstev, která byla následně rozdělena do dvou skupin. Bojovalo se mezi kapkami deště o mnoho krásných věcných cen.

Skupina A - Stamat 1
  • Tygříci
  • Hajnyšky
  • Mireček+Mareček
  • Gabča a Vítek

Skupina B Stamat 2
  • Bínovci
  • Stračenky
  • MORDOR
  • Šmoťas tým (který nahradil startující Sakury)

Do finálového kola postupovali první dva ze skupin, kterými byla družstva : Stamat 1 z prvního místa ve skupině A a Hajnyšky z druhého místa ve skupině A, ze skupiny B pak z prvního místa MORDOR a z druhého místa Šmoťas tým.

Po urputných bojích si nakonec vybojovaly konečné 3. místo - Hajnyšky, 2. místo Stamat 1 a 1. místo MORDOR ve složení domácích Dariny Lužíkové a Marka Malého.

Všechny děti obdržely velké čokoládové medaile darované do turnaje Obcí Malá Morava a další věcné ceny od dalších sponzorů.

Po ukončení turnaje pak byl zahájen turnaj pro vytrvalé dospěláky, kterých bylo díky sychravému počasí nemnoho, ale i tak se poskládalo 6 družstev. Hrálo se každý s každým o hodnotnou cenu - volejbalový míč, který opět do turnaje věnovala Obec Morava. 3. místo po urputném zápasu s deštěm obsadilo družstvo „U Rybníka“, 2. místo pak ukořistila dvojice Bína-Dufková a 1. místo bez porážky poctivou hrou vybojovali pořadatelé Monika a Libor Lužíkovi :o)).

Sluníčko sice na obloze nesvítilo, leč zářilo z každé tváře zúčastněných, což bylo hřejivým uspokojením pro pořadatele.

FOTOGALERIE PÉTANQUE PRO DĚTI I DOSPĚLÁKY
 
 
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).