Pétanque pro děti i dospěláky

24. srpna 2011, 14:00, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce
Pétanque pro děti i dospěláky Vysoká - Na žádost nejmenších se dne 30. července od 14.00 hod. konal na „Schubert aréně u Lužíků“ na Vysoké u Malé Moravy turnaj v pétanque pro mixovaná družstva, který byl podmíněn jedním nebo dvěmi dětmi a maximálně jedním dospělákem na jedno družstvo.

I přes nepřízeň počasí zdatní horalové a minihoralové utvořili 10 družstev, která byla následně rozdělena do dvou skupin. Bojovalo se mezi kapkami deště o mnoho krásných věcných cen.

• MORDOR
  • Šmoťas tým (který nahradil startující Sakury)

Do finálového kola postupovali první dva ze skupin, kterými byla družstva : Stamat 1 z prvního místa ve skupině A a Hajnyšky z druhého místa ve skupině A, ze skupiny B pak z prvního místa MORDOR a z druhého místa Šmoťas tým.

Po urputných bojích si nakonec vybojovaly konečné 3. místo - Hajnyšky, 2. místo Stamat 1 a 1. místo MORDOR ve složení domácích Dariny Lužíkové a Marka Malého.

Všechny děti obdržely velké čokoládové medaile darované do turnaje Obcí Malá Morava a další věcné ceny od dalších sponzorů.

Po ukončení turnaje pak byl zahájen turnaj pro vytrvalé dospěláky, kterých bylo díky sychravému počasí nemnoho, ale i tak se poskládalo 6 družstev. Hrálo se každý s každým o hodnotnou cenu - volejbalový míč, který opět do turnaje věnovala Obec Morava. 3. místo po urputném zápasu s deštěm obsadilo družstvo „U Rybníka“, 2. místo pak ukořistila dvojice Bína-Dufková a 1. místo bez porážky poctivou hrou vybojovali pořadatelé Monika a Libor Lužíkovi :o)).

Sluníčko sice na obloze nesvítilo, leč zářilo z každé tváře zúčastněných, což bylo hřejivým uspokojením pro pořadatele.

FOTOGALERIE PÉTANQUE PRO DĚTI I DOSPĚLÁKY

NA FLÁM FEST ZADARMO

Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na FLÁM FEST, který se uskuteční na zábřežském bazénu v sobotu 9. září. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na festival zadarmo.

Kolikátý ročník Flám festu se letos uskuteční?

A) druhý
B) čtvrtý
C) šestý

Vstupenku na novou animovanou komedii EMOJI VE FILMU, kterou promítá šumperské kino OKO až do 23. srpna, vyhráli Petra Jelínková z Nového Malína, Adéla Borseníková ze Sobotína a Daniel Poštulka ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně kina OKO Šumperk.