SPORT

Pétanque pro děti i dospěláky

24. srpna 2011, 14:00, téma DĚTI, STUDENTI, rejdakce
Pétanque pro děti i dospěláky Vysoká - Na žádost nejmenších se dne 30. července od 14.00 hod. konal na „Schubert aréně u Lužíků“ na Vysoké u Malé Moravy turnaj v pétanque pro mixovaná družstva, který byl podmíněn jedním nebo dvěmi dětmi a maximálně jedním dospělákem na jedno družstvo.


I přes nepřízeň počasí zdatní horalové a minihoralové utvořili 10 družstev, která byla následně rozdělena do dvou skupin. Bojovalo se mezi kapkami deště o mnoho krásných věcných cen.

Skupina A - Stamat 1
  • Tygříci
  • Hajnyšky
  • Mireček+Mareček
  • Gabča a Vítek

Skupina B Stamat 2
  • Bínovci
  • Stračenky
  • MORDOR
  • Šmoťas tým (který nahradil startující Sakury)

Do finálového kola postupovali první dva ze skupin, kterými byla družstva : Stamat 1 z prvního místa ve skupině A a Hajnyšky z druhého místa ve skupině A, ze skupiny B pak z prvního místa MORDOR a z druhého místa Šmoťas tým.

Po urputných bojích si nakonec vybojovaly konečné 3. místo - Hajnyšky, 2. místo Stamat 1 a 1. místo MORDOR ve složení domácích Dariny Lužíkové a Marka Malého.

Všechny děti obdržely velké čokoládové medaile darované do turnaje Obcí Malá Morava a další věcné ceny od dalších sponzorů.

Po ukončení turnaje pak byl zahájen turnaj pro vytrvalé dospěláky, kterých bylo díky sychravému počasí nemnoho, ale i tak se poskládalo 6 družstev. Hrálo se každý s každým o hodnotnou cenu - volejbalový míč, který opět do turnaje věnovala Obec Morava. 3. místo po urputném zápasu s deštěm obsadilo družstvo „U Rybníka“, 2. místo pak ukořistila dvojice Bína-Dufková a 1. místo bez porážky poctivou hrou vybojovali pořadatelé Monika a Libor Lužíkovi :o)).

Sluníčko sice na obloze nesvítilo, leč zářilo z každé tváře zúčastněných, což bylo hřejivým uspokojením pro pořadatele.

FOTOGALERIE PÉTANQUE PRO DĚTI I DOSPĚLÁKY
 
 
 
 


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.