SPORT

Penaltová loterie se točila příznivěji pro hokejisty HavířovaVIDEO

24. října 2014, 00:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Penaltová loterie se točila příznivěji pro hokejisty Havířova Šumperk - Nerozhodla základní hrací doba ani pětiminutové prodloužení. Středeční utkání první hokejové ligy v Šumperku musela rozlousknout až penaltová loterie. Nakonec se točila příznivěji ve prospěch Havířova. Vzhledem k průběhu zápasu se štěstí na stranu slezského týmu přiklonilo zaslouženě.


 16. kolo
SALITH ŠUMPERK – AZ HAVÍŘOV 4:5 po nájezdech (2:1, 0:2, 2:1 – 0:0 – 2:3)


Nebýt jeho ofenzivního příspěvku, je dost pravděpodobné, že by v Šumperku bylo vymalováno po šedesáti minutách hry. Hokejisty Havířova připravily o „plnotučné“ vítězství šikovné ruce produktivního obránce Tomáše Sedláka. Kreativitu a schopnost vymyslet něco plodného mu může závidět leckterý útočník. „Jsme rádi za každý bod. Dnes jsme mohli mít dva, ale taky žádný. Bereme i jeden, nehráli jsme totiž vůbec dobře. Po většinu času jsme tahali za kratší konec provazu. Dvě třetiny jsme byli horším týmem, takže je to nejspíš spravedlivý výsledek. Zvedli jsme se až v posledních patnácti minutách, kdy nás nakopla využitá přesilovka pět na tři. Doma hráváme lepší hokej, tentokrát nám to úplně nevyšlo. Snad to vyjde příště,“ doufal zručný technik.

BRANKY

3. Plášek (Vrdlovec, Novotný) – 1:0, 12. Loskot – 1:1, 12. Moskal (Sedlák, L. Žálčík) – 2:1, 21. Loskot – 2:2, 32. Pechanec – 2:3, 41. Jiránek – 2:4, 48. Staněk (Sedlák, Holík) – 3:4, 57. Sedlák – 4:4, 66. Loskot (rozhodující nájezd) – 4:5. Rozhodčí Talpa, vyloučení 5:11, využití 3:0, střely na bránu 35:39, 1200 diváků.

SALITH ŠUMPERK

Zelenka 5,5 – Holík 5, Drtil 5, Slavík 5, Sedlák 8, Starý 5,5, Novotný 5, Gewiese 5,5 – Haas 6, Berger 6, Velecký 5 – Staněk 6, Moskal 6, L. Žálčík 6 – Brunec 5, Plášek 5,5, Vrdlovec 5,5 – Vávra 5, Cink 5.
HODNOCENÍ HRÁČŮ: 10 – mimořádně vynikající, 9 – excelentní, 8 – výborný, 7 – velmi dobrý, 6 – dobrý, 5 – průměrný, 4 – podprůměrný, 3 – slabý, 2 – mizerný, 1 – katastrofální.Foto: Petr Fišer
Rozhodující nájezd pocházel z ofenzivní dílny havířovského šikuly Marka Loskota.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.10.2014 09:24
Titulek: Hrůza
Autor: Tomáš 2
souhlas
124
nesouhlas
53
Výkon po celý zápas byl naprosto katastrofální. Nula soubojů u mantinelu, obrana tragická, brankář ještě horší. Kromě jednoho gólu padly všechny ostatní po zemi, takže chyby brankáře. Prostě hrůza! Ještěže se na hostujícího brankáře skanduje "díro" :-)
Reagovat

NA FESTIVAL ZADARMO


Hrajte s REJEM o 5 vstupenek na festival JAZZ IN HALL, který se uskuteční v sobotu 7. října v tenisové hale v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na jazzový festival zadarmo.

Soutěžní otázka:

Která populární zpěvačka ozdobí letošní program festivalu Jazz in Hall?

A) Petra Janů
B) Jitka Zelenková
C) Leona Machálková

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na komponovaný koncertní recitál textaře MICHALA HORÁČKA, který se uskuteční v pátek 6. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Hana Burešová ze Šumperka, Vlaďka Jančíková ze Sudkova, Eva Mazáková z Bludova, Vlasta Minářová z Postřelmova a Jarmila Papuková ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 hodin).