SPORT

Penaltová loterie se točila příznivěji pro hokejisty HavířovaVIDEO

24. října 2014, 00:00, téma HOKEJ, Petr Fišer
Penaltová loterie se točila příznivěji pro hokejisty Havířova Šumperk - Nerozhodla základní hrací doba ani pětiminutové prodloužení. Středeční utkání první hokejové ligy v Šumperku musela rozlousknout až penaltová loterie. Nakonec se točila příznivěji ve prospěch Havířova. Vzhledem k průběhu zápasu se štěstí na stranu slezského týmu přiklonilo zaslouženě.


 16. kolo
SALITH ŠUMPERK – AZ HAVÍŘOV 4:5 po nájezdech (2:1, 0:2, 2:1 – 0:0 – 2:3)


Nebýt jeho ofenzivního příspěvku, je dost pravděpodobné, že by v Šumperku bylo vymalováno po šedesáti minutách hry. Hokejisty Havířova připravily o „plnotučné“ vítězství šikovné ruce produktivního obránce Tomáše Sedláka. Kreativitu a schopnost vymyslet něco plodného mu může závidět leckterý útočník. „Jsme rádi za každý bod. Dnes jsme mohli mít dva, ale taky žádný. Bereme i jeden, nehráli jsme totiž vůbec dobře. Po většinu času jsme tahali za kratší konec provazu. Dvě třetiny jsme byli horším týmem, takže je to nejspíš spravedlivý výsledek. Zvedli jsme se až v posledních patnácti minutách, kdy nás nakopla využitá přesilovka pět na tři. Doma hráváme lepší hokej, tentokrát nám to úplně nevyšlo. Snad to vyjde příště,“ doufal zručný technik.

BRANKY

3. Plášek (Vrdlovec, Novotný) – 1:0, 12. Loskot – 1:1, 12. Moskal (Sedlák, L. Žálčík) – 2:1, 21. Loskot – 2:2, 32. Pechanec – 2:3, 41. Jiránek – 2:4, 48. Staněk (Sedlák, Holík) – 3:4, 57. Sedlák – 4:4, 66. Loskot (rozhodující nájezd) – 4:5. Rozhodčí Talpa, vyloučení 5:11, využití 3:0, střely na bránu 35:39, 1200 diváků.

SALITH ŠUMPERK

Zelenka 5,5 – Holík 5, Drtil 5, Slavík 5, Sedlák 8, Starý 5,5, Novotný 5, Gewiese 5,5 – Haas 6, Berger 6, Velecký 5 – Staněk 6, Moskal 6, L. Žálčík 6 – Brunec 5, Plášek 5,5, Vrdlovec 5,5 – Vávra 5, Cink 5.
HODNOCENÍ HRÁČŮ: 10 – mimořádně vynikající, 9 – excelentní, 8 – výborný, 7 – velmi dobrý, 6 – dobrý, 5 – průměrný, 4 – podprůměrný, 3 – slabý, 2 – mizerný, 1 – katastrofální.Foto: Petr Fišer
Rozhodující nájezd pocházel z ofenzivní dílny havířovského šikuly Marka Loskota.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 27.10.2014 09:24
Titulek: Hrůza
Autor: Tomáš 2
souhlas
162
nesouhlas
77
Výkon po celý zápas byl naprosto katastrofální. Nula soubojů u mantinelu, obrana tragická, brankář ještě horší. Kromě jednoho gólu padly všechny ostatní po zemi, takže chyby brankáře. Prostě hrůza! Ještěže se na hostujícího brankáře skanduje "díro" :-)
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na besedu s profesorem MARTINEM HILSKÝM, která se uskuteční v sobotu 9. června v Divadle Šumperk. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtenáře, který půjde na besedu zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaké prestižní ocenění obdržel profesor Martin Hilský?

A) Řád britského impéria
B) Řád Bílého lva
C) Medaili cti USA

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival BÝT ŽENOU, který se uskuteční v sobotu 26. května v Domě kultury Šumperk, vyhráli Jana Holinková z Bludova, J. Havlíčková ze Šumperka a Jiří Blažek z Petrova nad Desnou.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po – pá, 14 – 18 h).