SPORT

ŠFL pokračovala patnáctým kolem

21. ledna 2012, 13:29, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Hned několik zajímavých výsledků přineslo 15. kolo šumperské florbalové ligy.
 Jako první se utkaly týmy King Size a Bílého baletu. Pro King Size se jednalo zřejmě o poslední šanci zabojovat o play-off, ale Balet byl proti a uhájil pohodlný náskok na osmé pozici. Konečný výsledek 5:3 pro Baleťáky byl zasloužený.

Bílý balet - King Size  5:3


V druhém utkání se očekával vyrovnaný florbal. Zápas mezi Lazy Swines a Vychlazenou 11 rozhodl hattrickem kapitán Jedenáctky Dohnal a zařídil tak tři body pro světle zelené dresy.

Vychlazená 11 - Lazy Swines  4:2


Spádová legie se bude muset v dalším průběhu obejít bez Petra Matěje a Luďka Mináře, ale na Big heďáky stačil i podprůměrný výkon zbytku týmu. Porážka 4:6 je zatím jeden z nejlepších výsledků Big heďáků v sezoně.

Spádová legie - Big heďáci  6:4


Překvapivě jednoznačný byl průběh předposledního zápasu. Včelky Medulky svého soupeře v podobě Párků jasně přehrály a zvítězily drtivě 11:4.

Včelky Medulky - Párci  11:4


Zlepšené výkony podávající Icemani a vedoucí Metelesku blesku, to byl závěrečný duel pátečního večera. Icemani se poctivou hrou dozadu postarali o překvapení, když stříleli góly z brejků a nakonec zvítězili nad favoritem 4:3.

Icemani - Metelesku blesku  4:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.1.2012 15:15
Titulek: ach ten češtin...
Autor: aNONYM
47
Zajímavá věta :-))): „Včelky Medulky svého soupeře v podobě Párků jasně přehrály a zvítězili drtivě 11:4.“
Reagovat
Datum: 21.1.2012 19:44
Titulek: Re: ach ten češtin...
Autor: Здесь птицы не поют
152
To máte aNONYMe jako u lidí - práci odmakaly dělnice a vítězstvím se chlubí trubci.
Zajímavější je, jak se ztrácejí určité příspěvky. Začnou se ztrácet i lidé jako ve Skřiváncích? Zmizely nejen odkazy na propojenost Mikulenky, ale i Vaše "citlivé informace" + např. i z listárny
Datum: 21.1.2012 18:50
Titulek: .
Autor: Sergay UšakovZáhadná smrt Ireny Čížkové je stále v Mohelnici otevřená záležitost. Nebohá žena pracovala pro jistou společnost zabývající se dovozem pohonných hmot, jako překladatelka. V jistý čas, ale začala být pro někoho nebezpečná... Spravedlnost jede na línem koni, ale nakonec dojede. Důvod proč redakce maže příspěvky na toto téma? Strach. A ať mi někdo vyvrátí, že nemám pravdu.
Reagovat
Datum: 21.1.2012 20:13
Titulek: Re: ach ten češtin...
Autor: Akrij
54
Vůbec bych se nedivil, kdyby tvůj příspěvek byl smazán, protože nemá nic společného s článkem.
Reagovat

DO KINA ZADARMO

 

Hrajte s REJEM o tři vstupenky na akční thriller SICARIO 2: SOLDANO, který šumperské kino OKO promítá ve dnech 28. a 29. června. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména tří čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

O čem vypráví příběh filmové série Sicario?

A) o drogových kartelech
B) o krvelačných zombies
C) o motocyklových závodnících

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert skupiny ZRNÍ, která zahraje na hradním nádvoří v Zábřeze ve čtvrtek 28. června, vyhráli Šárka Lakomá ze Šumperka, Alžběta Vévodová z Chromče, Michal Pěnička ze Šumperka, Miluška Vobořilová ze Šumperka a Tomáš Dobranský ze Šumperka.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).