SPORT

ŠFL pokračovala patnáctým kolem

21. ledna 2012, 13:29, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Hned několik zajímavých výsledků přineslo 15. kolo šumperské florbalové ligy.
 Jako první se utkaly týmy King Size a Bílého baletu. Pro King Size se jednalo zřejmě o poslední šanci zabojovat o play-off, ale Balet byl proti a uhájil pohodlný náskok na osmé pozici. Konečný výsledek 5:3 pro Baleťáky byl zasloužený.

Bílý balet - King Size  5:3


V druhém utkání se očekával vyrovnaný florbal. Zápas mezi Lazy Swines a Vychlazenou 11 rozhodl hattrickem kapitán Jedenáctky Dohnal a zařídil tak tři body pro světle zelené dresy.

Vychlazená 11 - Lazy Swines  4:2


Spádová legie se bude muset v dalším průběhu obejít bez Petra Matěje a Luďka Mináře, ale na Big heďáky stačil i podprůměrný výkon zbytku týmu. Porážka 4:6 je zatím jeden z nejlepších výsledků Big heďáků v sezoně.

Spádová legie - Big heďáci  6:4


Překvapivě jednoznačný byl průběh předposledního zápasu. Včelky Medulky svého soupeře v podobě Párků jasně přehrály a zvítězily drtivě 11:4.

Včelky Medulky - Párci  11:4


Zlepšené výkony podávající Icemani a vedoucí Metelesku blesku, to byl závěrečný duel pátečního večera. Icemani se poctivou hrou dozadu postarali o překvapení, když stříleli góly z brejků a nakonec zvítězili nad favoritem 4:3.

Icemani - Metelesku blesku  4:3


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 21.1.2012 15:15
Titulek: ach ten češtin...
Autor: aNONYM
46
Zajímavá věta :-))): „Včelky Medulky svého soupeře v podobě Párků jasně přehrály a zvítězili drtivě 11:4.“
Reagovat
Datum: 21.1.2012 19:44
Titulek: Re: ach ten češtin...
Autor: Здесь птицы не поют
150
To máte aNONYMe jako u lidí - práci odmakaly dělnice a vítězstvím se chlubí trubci.
Zajímavější je, jak se ztrácejí určité příspěvky. Začnou se ztrácet i lidé jako ve Skřiváncích? Zmizely nejen odkazy na propojenost Mikulenky, ale i Vaše "citlivé informace" + např. i z listárny
Datum: 21.1.2012 18:50
Titulek: .
Autor: Sergay UšakovZáhadná smrt Ireny Čížkové je stále v Mohelnici otevřená záležitost. Nebohá žena pracovala pro jistou společnost zabývající se dovozem pohonných hmot, jako překladatelka. V jistý čas, ale začala být pro někoho nebezpečná... Spravedlnost jede na línem koni, ale nakonec dojede. Důvod proč redakce maže příspěvky na toto téma? Strach. A ať mi někdo vyvrátí, že nemám pravdu.
Reagovat
Datum: 21.1.2012 20:13
Titulek: Re: ach ten češtin...
Autor: Akrij
52
Vůbec bych se nedivil, kdyby tvůj příspěvek byl smazán, protože nemá nic společného s článkem.
Reagovat