SPORT

Patnácté kolo Futsalové ligy Šumperka

20. února 2012, 20:02, téma FUTSAL, Michal Šíma
Šumperk - Také futsalová liga spěje ke svému závěru.
 V prvním utkání se střetly týmy VŠB a Oranjes Bratrušov. Vysokoškoláci nedokázali za celý zápas vstřelit branku, a tudíž nemohli vyhrát. Bratrušov si připsal vítězství 3:0. Zřejmě povzbuzeni výhrou se hráči Oranjes pustili i do druhého souboje dne proti Strážcům vesmíru s vervou. Díky dobrému výkonu si připsali cennou remízu 1:1 proti favoritovi ligy.

To hráči VŠB nekladli v dalším utkání větší odpor rapotínskému Kamionu. Výsledek 9:1 hovoří za vše. Podobně brankově bohatý zápas sehrál Kamion i proti Losinám. Zde však inkasoval jedenáct branek a podlehl Lázním 11:5.

Nejlepší výkon podal tým VŠB Šumperk proti Hoce. Lídr soutěže dvakrát prohrával, ale poté projevil větší kvality a zvítězil 7:4.

Poslední duel obstaraly celky Bohutínu a Loučné. Bohutín vedl v poločase již 4:1, ale ani to nestačilo k vítězství, protože Loučná utkání zcela otočila a vyhrála 6:4.
  •  
  • VŠB-TU Šumperk vs. Oranjes Bratrušov (0:0) 0:3
  • Strážci vesmíru vs. Oranjes Bratrušov (1:1) 1:1
  • Kamion Rapotín vs. VŠB-TU Šumperk (5:1) 9:1
  • VŠB-TU Šumperk vs. Hoka Šumperk (2:3) 4:7
  • Lázně V. Losiny vs. Kamion Rapotín (2:2) 11:5
  • Bohutín vs. Loučná (4:1) 4:6


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

NA DYMYTRY ZADARMO


Hrajte s REJEM o pět vstupenek na koncert skupiny DYMYTRY, která vystoupí v pátek 27. října v kulturním domě v Zábřeze. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména pěti šťastlivců, kteří půjdou na metalový koncert zadarmo.

Soutěžní otázka:

Jaká image je typická pro členy kapely Dymytry?

A) Zahalují si tváře
B) Oblékají se do kožichů
C) Všichni nosí plnovous

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)


VYHODNOCENÍ

Vstupenku na festival DŽEMFEST, který se uskuteční v pátek 20. října v Domě kultury Šumperk, vyhráli Klára Hollarová ze Šumperka a Petr Horáček z Mohelnice.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně DK Šumperk (po-pá, 14-18 h).