SPORT

Páté kolo ŠFL

8. října 2011, 18:38, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - O největší překvapení pátečního večera se postarali trápící se Icemani remízou se Včelkama.
 První florbalové utkání však patřilo týmu Lazy Swines, kteří si pohráli s Big heďáky v poměru 11:2. Na Big Heďácích je patrné zlepšení, ale na přední týmy ligy to stále ještě nestačí.

Lazy Swines - Big heďáci  11:2


V dalším utkání se spolu střetli Párci a nepříjemný Bílý balet. Párci nakonec potvrdili své větší florbalové kvality, které se však v hale obchodní akademie často mažou, a tak je i toto víězství nad Baletem nesmírně cenné.


Párci za dolar - Bílý balet  9:6


Dle předpokladů se v utkání King Size a Vychlazené 11 očekával vyrovnaný průběh, ale Jedenáctka svého soupeře dokonale zaskočila a doslova roznesla. Zajímavostí je, že na patnácti gólech Jedenáctky se podíleli jen čtyři hráči, a to Novák, Vlk, Dohnal a Kocourek.


Vychlazená 11 - King Size  15:1

Naopak překvapivě vyrovnaný byl zápas Icemanů se Včelkama Medulkama. Hráči v růžovém byli jasnými favority, ale Icemani svojí důslednou hrou nakonec vybojovali velice cenný bod.

Icemani - Včelky Medulky  4:4


V závěrečném klání zkřížili florbalky Metelesku blesku a Spádová legie. Legie se musela vypořádat s brzkým vyloučením Vítězslava Matěje, ale jeho bratr Petr spolu s Patschem a Wiesnerem dovedli utkání do vítězného konce. 

Metelesku blesku - Spádová legie  6:7


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA KULTUROU ZADARMO


Hrajte s TÝDNEM o 4 krát 2 vstupenky na pořad scénického čtení LiStOVáNí s herci Alanem Novotným a Jiřím Resslerem, který se uskuteční ve středu 28. března v zábřežském kině Retro. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Příští týden zveřejníme jména čtyř čtenářů, kteří půjdou do kina zadarmo.

Soutěžní otázka:

Který populární herec je propagátorem a hlavní tváří cyklu scénického čtení LiStOVáNí?

A) Lukáš Hejlík
B) Ondřej Sokol
C) Pavel Liška

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na diashow „Ukradená země“ JIŘÍHO KOLBABY, která se uskuteční v úterý 20. března v zábřežském kulturáku, vyhráli Tomáš Tesař ze Šumperka, Marie Maráková ze Šumperka, Helena Unzeitigová ze Zábřeha, Petr Doleček z Bludova a Zdenka Klimešová z Hrabenova.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).