SPORT

Páté kolo ŠFL

8. října 2011, 18:38, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - O největší překvapení pátečního večera se postarali trápící se Icemani remízou se Včelkama.
 První florbalové utkání však patřilo týmu Lazy Swines, kteří si pohráli s Big heďáky v poměru 11:2. Na Big Heďácích je patrné zlepšení, ale na přední týmy ligy to stále ještě nestačí.

Lazy Swines - Big heďáci  11:2


V dalším utkání se spolu střetli Párci a nepříjemný Bílý balet. Párci nakonec potvrdili své větší florbalové kvality, které se však v hale obchodní akademie často mažou, a tak je i toto víězství nad Baletem nesmírně cenné.


Párci za dolar - Bílý balet  9:6


Dle předpokladů se v utkání King Size a Vychlazené 11 očekával vyrovnaný průběh, ale Jedenáctka svého soupeře dokonale zaskočila a doslova roznesla. Zajímavostí je, že na patnácti gólech Jedenáctky se podíleli jen čtyři hráči, a to Novák, Vlk, Dohnal a Kocourek.


Vychlazená 11 - King Size  15:1

Naopak překvapivě vyrovnaný byl zápas Icemanů se Včelkama Medulkama. Hráči v růžovém byli jasnými favority, ale Icemani svojí důslednou hrou nakonec vybojovali velice cenný bod.

Icemani - Včelky Medulky  4:4


V závěrečném klání zkřížili florbalky Metelesku blesku a Spádová legie. Legie se musela vypořádat s brzkým vyloučením Vítězslava Matěje, ale jeho bratr Petr spolu s Patschem a Wiesnerem dovedli utkání do vítězného konce. 

Metelesku blesku - Spádová legie  6:7


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.