SPORT

Paprsek Jeseníky Snow Párty

3. března 2010, 19:49, téma ZIMNÍ SPORTY, rejdakce
Paprsek Jeseníky Snow Párty Šumperk - Druhý březnový víkend se uskuteční na  Paprsku v Jeseníkách jedinečná show u příležitosti otevření nového snowparku. Těšit se můžete na špičku českého snowboardingu a freeskiingu, skvělou hudební produkci, večerní fire show a následný mejdan.
Čekají vás závody na pohodu o ceny v hodnotě 40 tisíc (5 tisíc „cash“ + 35 tisíc ve věcech), test centrum snowboardů, odpočinout si můžete v chill out zóně. Tak neváhejte a zatrhněte si datum sobota 13.3.2010 a přijeďte si zazávodit, podpořit jezdce anebo si jen užít den ve snowparku či večerní mejdan. Startovné se neplatí a připravte se na kupu dárků.


Pozvali jsme pro vás špičku českého snowboardingu a freeskiingu, která změří své síly v pohodových závodech formou jamu – riders for riders. Na závodníky bude čekat big air, čtyři překážky od firmy Mystic Construction a ceny v hodnotě 40.000 Kč.


Z hudební produkce se můžete těšit na DJe Kočku (nejlepší český skateboardista Lukáš Daněk), slovenské seskupení Haf & Beyuz se svou show Moderný spevák nebo DJe Akvamena. Mimo to vás čeká velkolepá fire & UV show v podání ostravského seskupení Cyberfire. Večerní foto jib session s ohni a UV světly, ze které každý jezdec dostane fotky od profesionálního fotografa.


Kromě závodění si fanoušci snowboardingu budou moci zdarma vypůjčit a otestovat nové tvary snowboardů od firem Burton, Forum, Bataleon a Lib Tech. Titty Twister servis team bude připraven zdarma a profesionálně se postarat o vaše snowboardy.


Zbývá tedy jen zaškrtnout si v kalendáři datum 13. března a přijet se na Paprsek ukázat a předvést svoje schopnosti a dovednosti!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.