SPORT

Paprsek Jeseníky Snow Párty

3. března 2010, 19:49, téma ZIMNÍ SPORTY, rejdakce
Paprsek Jeseníky Snow Párty Šumperk - Druhý březnový víkend se uskuteční na  Paprsku v Jeseníkách jedinečná show u příležitosti otevření nového snowparku. Těšit se můžete na špičku českého snowboardingu a freeskiingu, skvělou hudební produkci, večerní fire show a následný mejdan.
Čekají vás závody na pohodu o ceny v hodnotě 40 tisíc (5 tisíc „cash“ + 35 tisíc ve věcech), test centrum snowboardů, odpočinout si můžete v chill out zóně. Tak neváhejte a zatrhněte si datum sobota 13.3.2010 a přijeďte si zazávodit, podpořit jezdce anebo si jen užít den ve snowparku či večerní mejdan. Startovné se neplatí a připravte se na kupu dárků.


Pozvali jsme pro vás špičku českého snowboardingu a freeskiingu, která změří své síly v pohodových závodech formou jamu – riders for riders. Na závodníky bude čekat big air, čtyři překážky od firmy Mystic Construction a ceny v hodnotě 40.000 Kč.


Z hudební produkce se můžete těšit na DJe Kočku (nejlepší český skateboardista Lukáš Daněk), slovenské seskupení Haf & Beyuz se svou show Moderný spevák nebo DJe Akvamena. Mimo to vás čeká velkolepá fire & UV show v podání ostravského seskupení Cyberfire. Večerní foto jib session s ohni a UV světly, ze které každý jezdec dostane fotky od profesionálního fotografa.


Kromě závodění si fanoušci snowboardingu budou moci zdarma vypůjčit a otestovat nové tvary snowboardů od firem Burton, Forum, Bataleon a Lib Tech. Titty Twister servis team bude připraven zdarma a profesionálně se postarat o vaše snowboardy.


Zbývá tedy jen zaškrtnout si v kalendáři datum 13. března a přijet se na Paprsek ukázat a předvést svoje schopnosti a dovednosti!


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

 

ZA ZÁBAVOU ZADARMO
Hrajte s REJEM o dvě vstupenky na divadelní představení Včera, dnes a zítra, které nabídne ty nejlepší scénky Felixe Holzmanna. Pořad se uskuteční 25. února v KKC Rapotín. Stačí, když pošlete správnou odpověď na soutěžní otázku a budete mít špetku štěstí při losování. Ve čtvrtek vylosujeme a zkontaktujeme jednoho čtenáře, který získá dvě vstupenky na divadelní představení.

Soutěžní otázka:

Jaký doplněk nenosil Felix Holzmann?

A) brýle
B) motýlka
C) klobouk

Odpovědi posílejte do čtvrtka jako SMS ve tvaru ODPOVĚĎ, JMÉNO, BYDLIŠTĚ na číslo 605 854 541. (Cena jedné SMS odpovídá standardní textové zprávě dle ceníku vašeho tarifu.)

VYHODNOCENÍ

Vstupenku na koncert folkaře Vladimíra Merty, který se uskuteční 23. února v kině Retro v Zábřeze, vyhráli Stanislav Diviš z Postřelmova, Radomír Pátík ze Šumperka, Petr Jílek ze Zábřeha, Alžběta Vévodová z Chromče a Gustav Vichta z Nového Malína.
Blahopřejeme! Výhra na vás čeká v pokladně IC Zábřeh (v budově kulturáku).